O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 54
  • Polecenia 0

Komentarze

0

No nie wierze w to co oni pobieraja , hahaha beka na maxa :D ogladasz mecz barcy , a przy okazji kabaret w postaci komentatorow , haha !

0

żadna nowość :D

0

Wczoraj rowniez bylem za Realem , liczylem na hiszpanski final , ale nie wyszlo. Panowie dzis wieczorem trzymajmy kciuki ! Trzeba uwierzyc w to , ze sie uda !! Czuje w moczu ze bedzie ROZ*IERDOL ! Ajj ile bym dal aby po 90 minutach bylo 4;0 , w dogrywce nic sie nie zdarzylo , po rzutach karnych przechodzimy, cos niesamowitego by to bylo!

0

Nie dowierzam w to ile tu jest sezonowcow, co to za kibic czy fan ktory nie wierzy w swoj zespol? Ehh.. Pozdro dla normalnych. W srode REMONTADA panowie !!

0

Czuję w moczu , że David wejdzie w Grand Derbi ligowym pod koniec meczu i będą bardzo, bardzo gromkie oklaski , ahhh aż ciarki przechodzą coś takiego zobaczyć... :) I Real pokonany 3:0 !

Zobacz wszystkie

0

czarny20, watpie zeby etoo tu cos ustrzelił. Ale i tak Czarna Perła wedlug mnie najlepszy napastnik ;)

0

(czyt. Palop kontra FC Barcelona)

Bezcenne :)

0

na TVP2 bedzie ! INFO 100 %

0

kocham barce..za to co robi... to jest poprostu paranormalne.... zeby wszystkich po kolei wypunktowywac.... ale wierze ze tak bedzie na zawsze.... Visca el Barca !

0

brawo ibra za ładny faul... brawo... on nie mysli czy co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?