Kressu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie wierze w to co oni pobieraja , hahaha beka na maxa :D ogladasz mecz barcy , a przy okazji kabaret w postaci komentatorow , haha !
0
żadna nowość :D
0
Wczoraj rowniez bylem za Realem , liczylem na hiszpanski final , ale nie wyszlo. Panowie dzis wieczorem trzymajmy kciuki ! Trzeba uwierzyc w to , ze sie uda !! Czuje w moczu ze bedzie ROZ*IERDOL ! Ajj ile bym dal aby po 90 minutach bylo 4;0 , w dogrywce nic sie nie zdarzylo , po rzutach karnych przechodzimy, cos niesamowitego by to bylo!
0
Nie dowierzam w to ile tu jest sezonowcow, co to za kibic czy fan ktory nie wierzy w swoj zespol? Ehh.. Pozdro dla normalnych. W srode REMONTADA panowie !!
0
Czuję w moczu , że David wejdzie w Grand Derbi ligowym pod koniec meczu i będą bardzo, bardzo gromkie oklaski , ahhh aż ciarki przechodzą coś takiego zobaczyć... :) I Real pokonany 3:0 !
0
taki sam składam jak mówilem sobie rano !
Vamos!
0
moze villaREALEM ? ;)
0
Fota jak zwykle na miejscu ;d
0
z innej beczki, nikt nie doda newsa że Adriano ma dziś urodzinki? ;)))
0
mam nadzieje, że jednak zagra.
0
Ja bym prosił patryss obszerny skrót na przeklej.
Pozdrawiam.
0
hm... pershing a to dziwne, ja znalazłem AL-Jazzera 2 na N.
0
Jest moze jakis z tych kanałow (zagranicznych) na N ?
0
ja tez chciałbym zagrac dla barcy... lubie tego zawodnika ale wolałbym Bojana nadal..
0
na TVP2 bedzie ! INFO 100 %
0
gładkie 3:0 dla Barcy.
0
Przecież Barca gra bardzo dobrze te rozgrywania itp itd... tylko jak ktoś napisał SKUTECZNOŚĆ, a nie zmiana trenera....
0
No przeciez zartuje ;d
0
vamosss`, a kogo to obchodzi ?
0
Ja powiem, tak nie przepadam za firmą adidas ale te buty mi się podobają ; d
0
Oczywiscie jak zawsze zdjęcie nie do wyjebania.
0
Nie ma sprawy, patrysss
0
polać mu !
0
A jakis zagraniczny kanał na N ? Jeżeli ktos sie orientuje to bardzo proszę o odpowiedz.
Pozdrawiam.
0
rowniez mam to samo co batik.... proszę o odpowiedz :>
0
hehe, to ci się udało :>
0
taka mała ciekawostka po el clasico...
Sprzeczka po Gran Derbi
W tunelu po ostatnim gwizdku sędziego doszło do słownej konfrontacji pomiędzy piłkarzem FC Barcelony Gabrielem Milito i dyrektorem sportowym Królewskich - Jorge Valdano. Defensor nawiązywał do słów swojego rodaka sprzed kilku miesięcy. Valdano miał być głównym przeciwnikiem transferu piłkarza na Santiago Bernabeu, ze względu na jego słabe kolano.
Według prasy Milito miał krzyczeć w jego kierunku: - I co teraz? Co masz mi teraz do powiedzenia? Valdano podobno nie skomentował tej sytuacji.
0
kocham barce..za to co robi... to jest poprostu paranormalne.... zeby wszystkich po kolei wypunktowywac.... ale wierze ze tak bedzie na zawsze.... Visca el Barca !
0
Wie ktos na jakim kanale jest al jazzera sport w N ? obojetnie jaki czy +2 czy +3 ?
0
Wierzę w zwyciestwo Barcy, wiem ze posiadanie piłki bedzie po naszej stronie ale czy gole tez bedą po naszej stronie? Jestem ciekaw czy Real od poczatku zaczenie grac na naszej polowie pressingiem. Wyniku nie obstawiam bo nie mam zielonego pojecia jaki wynik bedzie, ale mam nadzieje ze do zera. Vamoss!