0

Aha to nie wiem :P

0

langov, nie bój się na N otwierają dwa kanały na 60 masz mecz Barca - Arsenal , a na 59 CSKA - Inter :)

0

Mam pytanie jak mam telewizje "n" to wie ktos czy leci moze tam mecz na jakims kanale? Z góry dz za odpowiedz

0

brawo ibra za ładny faul... brawo... on nie mysli czy co?

0

SMUDA !! hah :D

0

(czyt. Palop kontra FC Barcelona)

Bezcenne :)

0

czarny20, watpie zeby etoo tu cos ustrzelił. Ale i tak Czarna Perła wedlug mnie najlepszy napastnik ;)

0

moze ktos wstawic skrot meczu?

0

Tak z 1.

0

goooooooooooool messi !

zart :(

0

koooooooooooooooooooooooooooooooooooooniecccccc

0

ostatnie sekundy leca

0

91 -.-

0

Jeszcze 2 min + doliczony !

0

85

0

Ma ktos link jakis? Ale nie z justina i sopcasta. Z gory dzieki.

0

marti chyba cos ci sie pokickało bo nie ma Xavi Alonso jest tylko Xabi Alonso.

0

A nie mowilem ze bd dobrze? Z realem bd jeszcze lepiej :)

0

Po rzucie roznym Pique strzelił z nogi

0

Alez ich klepiemy oby tak dalej !

0

Ja połowy z was nie rozumiem. Mowicie ze teraz bedzie zle bez messiego ... Przeciez Messi wroci na GD i wygramy . I wtedy RM bedzie płakał po raz kolejny :) A mecz z Interem tez wygramy bo to jest o byc albo nie byc :) Ps. Pamietam jeszcze mecz z Chelsea jak Iniesta strzelił tą bramke az sie popłakałem ze szczescie :P

0

Polonia na mistrza haha :D

0

Zwyciesca bedzie jeden czyli BARCA.

0

Sluchajcie chłopaki jaki ma tytuł ta piosenka co leci w meczu 3:3, te druga piosenka . Z gory dzieki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?