Kressu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aha to nie wiem :P
0
langov, nie bój się na N otwierają dwa kanały na 60 masz mecz Barca - Arsenal , a na 59 CSKA - Inter :)
0
Mam pytanie jak mam telewizje "n" to wie ktos czy leci moze tam mecz na jakims kanale? Z góry dz za odpowiedz
0
brawo ibra za ładny faul... brawo... on nie mysli czy co?
0
SMUDA !! hah :D
0
(czyt. Palop kontra FC Barcelona)
Bezcenne :)
0
czarny20, watpie zeby etoo tu cos ustrzelił. Ale i tak Czarna Perła wedlug mnie najlepszy napastnik ;)
0
moze ktos wstawic skrot meczu?
0
Tak z 1.
0
goooooooooooool messi !
zart :(
0
koooooooooooooooooooooooooooooooooooooniecccccc
0
ostatnie sekundy leca
0
91 -.-
0
Jeszcze 2 min + doliczony !
0
85
0
Ma ktos link jakis? Ale nie z justina i sopcasta. Z gory dzieki.
0
marti chyba cos ci sie pokickało bo nie ma Xavi Alonso jest tylko Xabi Alonso.
0
A nie mowilem ze bd dobrze? Z realem bd jeszcze lepiej :)
0
Po rzucie roznym Pique strzelił z nogi
0
Alez ich klepiemy oby tak dalej !
0
Ja połowy z was nie rozumiem. Mowicie ze teraz bedzie zle bez messiego ... Przeciez Messi wroci na GD i wygramy . I wtedy RM bedzie płakał po raz kolejny :) A mecz z Interem tez wygramy bo to jest o byc albo nie byc :) Ps. Pamietam jeszcze mecz z Chelsea jak Iniesta strzelił tą bramke az sie popłakałem ze szczescie :P
0
Polonia na mistrza haha :D
0
Zwyciesca bedzie jeden czyli BARCA.
0
Sluchajcie chłopaki jaki ma tytuł ta piosenka co leci w meczu 3:3, te druga piosenka . Z gory dzieki.