Kruczek6
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bayern jest potężny pod wzgledem biznesów, sami wycyganili świetnego 30 letniego Mane za +- 30 baniek ale 34 letniego Robcia ktorego wzieli za darmo i strzelił im setki gooi to chcą sprzedać za 50mln. Barca musi się jeszcze uczyć w transfery.
0
W chwili obecnej to lepsza opcja niż Torres. Jutgla daje gwrancje, że przynajmniej kilka razy sprobuje wdać się w pojedynek 1vs1 i będzie miał 'ciąg' na bramkę. Torres ostatnie mecze całkowita bezproduktywność.
2
Osoby które kupiły bilety imiennie a nie pojawiły się na stadionie a ktoś miał bilet na ich miejscówke powinny dostać bana do końca sezonu. Co to za Januszowe podejście żeby sprzedać Niemiaszkom bilety po 20Euro drożej... szok.
0
@Pawlusek Gomes potrafił wykręcić wynik 3 bramek dla FcB????
A Trincao to ani szybki ani techniczny. Douglas przynajmniej nie był wpuszczany na boisko :)
2
Nie pamiętam tak słabego zawodnika w koszulce Barcelony jak Trincao...
0
W tym roku przynajmniej przychodzą piłkarze którym piłka w grze nie przeszkadza ???? w ostatnich latach bywało z tym różnie ;)
1
Zawodnicy jak i my kibice żyjemy chyba przeszłością. Nikt nie odbiera talentu wszystkim zawodnikom pierwszej jedenastki ale są to cienie samych siebie... Kilka lat temu Barcelona siala postrach, miala do tego argumenty piłkarskie. Teraz nikt nie polozy się przed druzyna ktora jest najzwyczajniej w świecie przeciętna, bez pomysłu. Indywidualnlsci są e drużyny nie ma. Rozegranie to dluga pilka od obrońców niczym w B klasie.
Dramat.
3
Mam nadzieje, że jednak ten zakup nie dojdzie do skutku.
Lepiej ogrywać młodzież lub zmienić ustawienie, ewentualnie spróbować Semedo lub Firpo na skrzydłach jeśli tylko w tym tkwi problem.
0
@Statistics Twoim zdaniem gra z obecnego sezonu jest na wysokim poziomie?
Wydaje mi się, ze obecnie nie ma ładnej gry, wyników ani też zaangażowania co najbardziej kole w oczy. Oglądając Liverpool, Ajax, Lipsk,Dortmund czy Bayern a następnie mecz Barcelony to zastanawiam się jakim cudem tryb slow motion się włączył na TV :)
3
Czołem La Ramblo,
jestem raczej czytelnikiem aniżeli aktywnym użytkownikiem naszego forum, chociaż od lat jestem członkiem FCB.com. Po wczorajszym meczu narodziło mi się w głowie pewne pytanie.
Czy Barca Pepa lub Enrique wygrałaby z dzisiejszym Liverpoolem czy Realem Zidana (1 kadencja) ?
Oczywiście zdecydowana większość powie, że pewnie, oczywiście, rozjechaliby ich jak walcem, 3-0 etc. Mam jednak wrażenie, że piłka idzie do przodu i jednak intensywność gry jest na tak wysokim poziomie, ze "suche" 1000 podań już na nikim nie robi wrażenia.
Moim zdaniem Barcelona za czasów Guardioli była czymś nowym, grała jak nikt, niezliczona ilość podań, 80% posiadanie piłki, wysoki pressing i dlatego rozjeżdżała większość rywali. Teraz drużyny LaLiga czy LM nauczyły się jak sobie z tym radzić. Intensywność piłkarzy Barcelony spadła, pressing jest przeciętny i obecnie Barca = Messi, niestety. Nie ujmuje niczego Crackowi z Argentyny bo było by to nie na miejscu ale ten sam piłkarz nie może ciągnąć drużyny przez 15 lat. Jesteśmy chyba najbardziej uzależnioną drużyną od jednej osoby, nikt już tak nie kreuje gry pod jednego zawodnika w Europie. CR w Juve ma przez to czasami fochy lub Lewandowski w Bayernie, że zespól nie gra pod nich ale koniec końców strzela i zespół i Ci ww. zawodnicy, w Barcelonie do innych niż Messi się nie podaje i koniec, kropka. Ciężko się patrzy na obecną grę i do tego wszyscy Piłkarze twierdzą, że było dobrze, było super, mecz najlepszy od tygodni tylko wynik zły.
Co myślicie czy to piłkarze Barcelony są wypaleni i grają 40% tego co było kiedyś czy to inne drużyny nauczyły się grać i teraz intensywnością gry oraz dyscypliną obnażają braki Barcelony 2019/2020?
Dobrego dnia,
K
2
@FCBarca.com - dodajcie proszę do statystyki porównanie ze wszystkimi bramkami zdobytymi pod wodzą poszczególnych trenerów :) Jak wyglądał % strzelonych bramek przez Messiego względem ogólnie zdobytych. Wydaje mi się, że za czasów Pepa, Enrique czy Vilanovy, Barcelona nie była aż tak uzależniona od bramek Messiego jak obecnie - mam wrażenie, że kadra coraz lepsza a nie idzie to proporcjonalnie do podziału strzelonych bramek. Tercet MSGD powinien zdobywać powyższej 100 bramek na sezon
to pewne.
9
Messi widzi tylko Suareza na boisku ewentualnie Arthura i Albe czyli tych którzy mu odegrają piłkę jak najszybciej się da. Barcelona wychodziła wczoraj z paroma kontrami gdzie aż się prosiło aby podać piłkę do kogoś innego - Dembele był pare razy na dogodnej pozycji ale piłka do niego nie trafiała.
Sergio ma juz najlepsze lata za sobą, Griezmann wciąż zagubiony na boisku - pomysł na grę to długie podania do przodu.
Myślę, że problem jest gdzieś głębiej - kadra mocna ale gra bardzo słaba.
0
Nie było Suareza i Messiego !?!
2
Trochę śmieszne są te komentarze, wystarczą im 3 gole... To tak jakby w LM 3 bramki pakowalo się każdemu rywalowi
0
Wszystko było przemyślane. Oby Mistrzostwo po meczu z Realem :) to będzie feta! :)
0
Nie wiem skąd tu hejt na Real. Wczoraj był zupełnie inny mecz niż Barcelony z Romą. Roma grała dobrze a Barcelona straszny piach, wczoraj spotkały się dwie drużyny które chciały, dobre Juve i Real jak zwykle groźny ale może bez najlepszego dnia. Ciężko powiedzieć czy dogrywka dałaby awans Juve ale chyba byłaby bardziej sprawiedliwa.
W każdym bądź razie nie powinno się mówić o przeciwnikach jeśli tak wiele ma się sobie do zarzucenia. Brak chęci, brak reakcji trenera, brak zaangażowania. Wydaje mi się, że gramy dużą część sezonu 14-15 zawodnikami. To chyba nie jest najlepsze rozwiązanie.
Barcelonie w meczu z Romą brakowało świeżości i pomysłu.
1
Przynajmniej mogli by na coś zrzucić przegrana, że zmiennicy grali... Itp.
1
Nowy dzień nadejdzie, martwię się tylko co się stanie z całą drużyna kiedy któregoś dnia się obudzą a w ich składzie nie będzie już Messiego. Wszyscy liczą na niego, my kibice wiadomo ale piłkarze z Topu oglądający się tylko na to co zrobi Argentyńczyk... Teatr dramatyczny.
1
Sam głosowałem aby Barca wylosowala Rzymianw tej fazie, skończyło się to fatalnie. Kompletnie niespodziewane po pierwszym meczu, ale... No właśnie, Barcelona gra słabo w tym roku. Ostatni świetny mecz to tezn z Realem, później już pochyła w dół. Z ligowymi rywalami to wystarczało na LM to za malo, z Chelsea to w sumie pomimo wyniku to też był awans na farcie anglicy mieli możliwości strzelenia kilku bramek. Prawda jest taka, że trzeba być zespołem nabitym 18 rownymi zawodnikami lub walczakami tak jak Ci z Rzymu. Miano frajera roku dla Barcelony, zacny tytuł po Psg. Oby Iniesta został i z wiekszymi rotacjami w pierwszej 11 jest szansa za rok...
0
Jeśli ktoś oglądał mecz PSG - Real. To co byście robili po głupiej reakcji Verattiego i masakrycznym zachowaniu Pastore?
Reakcja Włocha rodem z B klasowego boiska, Pastore śpiąca księżniczka bez żadnych chęci i motywacji.
3
Panie i Panowie, umówmy się te odpowiedzi są troszkę z czapy.
Sam zaznaczyłem odpowiedź, że wszystko zależy od sytuacji.
Sytuacja z której wynika ta ankieta jest prosta 'Andre Gomes' który na ile? 50 spotkań już w barwach Blaugrany zagrał 3 poprawne?
Który zajmuje miejsce młodszym zawodnikom. Bardzo mi szkoda jeśli faktycznie jest tak, że Andre jest mistrzem treningów a nie potrafi się sprzedać w meczu ale realia są takie, że podania na 20 metrów są problematyczne. Nie chce mu ujmować umiejętności czy chęci, po prostu to nie klub dla niego. Weźmy Vermalena wchodzi raz na jakiśczas ale poziom bardzo wysoki. Tutaj Gomes pojawia się zdecydowanie częściej i niestety konkurencyjny to on nie jest.
1
Po co? po co? po co? po co? :D
0
W końcu będziemy mogli zobaczyć Coutinho z większą swobodą, do tej pory często próbował schodzić do środka przez co dublował się z Leo.
Vamos!
0
Też kibicuje Barcelonie od jego czasów... łezka się w oku kręci ;)
Świetny Pan piłkarz!
0
Mina Valverde jak typowy Łotrzyk :D
6
Jakie sukcesy Bayernu? LM w 2013 i?
1
Jako zmiennik, bardzo dobry. Dawno takiego nie mieliśmy.
I oby nie kosztem Coutinho.
0
Wydaje się, że dopóki piłkarze nie zechcą naciskać na swoje klubu w celu transferu to ciężko będzie kogoś naprawdę dobrego sprowadzić. Mou miał racje, cena za Neymara byla ok, problem że teraz na rynku za średniaków chcą po 100mln :/ :?
0
Sory za pisownię ale pisze z telefonu;-) Dokładnie tak, Juventus traci najmniej bramek w tym sezonie LM. Nie ma opcji.
3
Brak ławki rezerwowych to było widoczne, jeśli na odrobienie strat wstawia się Andre Gomesa to coś poszło nie tak. Nie chce robić zbędnej napinki, ale tak dla porównania Real w sobotę mial na ławce min. Morate, Lucasa w świetnej formie, Isco, Jamesa. Można się zgadzsc lub nie ale każdy z nich może coś wnieść do gry u nas jest. W Barcelonie w chwili obecnej jest 3 świetnych pomocników w słabej formie, plus paru przeciętniakow pod formą. Tak się nie da wygrywać tytułów.