7 maja 2009, 15:46
0
Powiem tak jesteśmy w finale ale należał się on Chelsea... kibicuje Barcelonie od kilkunastu lat:) Karne powinny być co najmniej dwa http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pi de-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_35/Ies http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pi de-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_39/Ies Gdyby nie błędy sędziego teraz byśmy płakali tak jak teraz kibice Chelsea
7 maja 2009, 15:33
Powiem tak jesteśmy w finale ale należał się on Chelsea... kibicuje Barcelonie od kilkunastu lat:) Karne powinny być co najmniej dwa http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pide-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_35/Ies http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pide-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_39/Ies Gdyby nie błędy sędziego teraz byśmy płakali tak jak teraz kibice Chelsea
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Powiem tak jesteśmy w finale ale należał się on Chelsea...
kibicuje Barcelonie od kilkunastu lat:)
Karne powinny być co najmniej dwa
http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pi de-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_35/Ies
http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pi de-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_39/Ies
Gdyby nie błędy sędziego teraz byśmy płakali tak jak teraz kibice Chelsea
0
Powiem tak jesteśmy w finale ale należał się on Chelsea...
kibicuje Barcelonie od kilkunastu lat:)
Karne powinny być co najmniej dwa
http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pide-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_35/Ies
http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pide-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_39/Ies
Gdyby nie błędy sędziego teraz byśmy płakali tak jak teraz kibice Chelsea
0
Powiem tak jesteśmy w finale ale należał się on Chelsea...
kibicuje Barcelonie od kilkunastu lat:)
Karne powinny być co najmniej dwa
http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pide-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_35/Ies
http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pide-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_39/Ies
Gdyby nie błędy sędziego teraz byśmy płakali tak jak teraz kibice Chelsea
0
Powiem tak jesteśmy w finale ale należał się on Chelsea...
kibicuje Barcelonie od kilkunastu lat:)
Karne powinny być co najmniej dwa
http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pi de-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_35/Ies
http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pi de-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_39/Ies
Gdyby nie błędy sędziego teraz byśmy płakali tak jak teraz kibice Chelsea