0

Powiem tak jesteśmy w finale ale należał się on Chelsea...

kibicuje Barcelonie od kilkunastu lat:)

Karne powinny być co najmniej dwa

http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pi de-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_35/Ies

http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pi de-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_39/Ies

Gdyby nie błędy sędziego teraz byśmy płakali tak jak teraz kibice Chelsea

0

Powiem tak jesteśmy w finale ale należał się on Chelsea...

kibicuje Barcelonie od kilkunastu lat:)

Karne powinny być co najmniej dwa

http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pide-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_35/Ies

http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pide-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_39/Ies

Gdyby nie błędy sędziego teraz byśmy płakali tak jak teraz kibice Chelsea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?