Krux
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem tak jesteśmy w finale ale należał się on Chelsea...
kibicuje Barcelonie od kilkunastu lat:)
Karne powinny być co najmniej dwa
http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pi de-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_35/Ies
http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pi de-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_39/Ies
Gdyby nie błędy sędziego teraz byśmy płakali tak jak teraz kibice Chelsea
0
Powiem tak jesteśmy w finale ale należał się on Chelsea...
kibicuje Barcelonie od kilkunastu lat:)
Karne powinny być co najmniej dwa
http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pide-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_35/Ies
http://www.as.com/futbol/foto/penaltis-pide-chelsea/dasftb/20090506dasdasftb_39/Ies
Gdyby nie błędy sędziego teraz byśmy płakali tak jak teraz kibice Chelsea