panowie tak samo mowiliscie z mascherano -.- "slabiak z Anglii" a teraz co robi na boisku? -.- musiał sie nakrecic odpowiednio do gry dla Barcy ;) gwarantuje wam Pep potrafi wsprowadzic odpowiednich zawodników, może kilka przypadków mu się nie udało np Zlatan, za którym i tak nie przepadam :) Dałby rade ;) teraz by sie bardzo przydal jak jest tyle kontuzji.. a odpukac jesli bylaby kolejna i co wtedy ? i do tego Messi bez formy wszystko się komplikuje a Walcott jest w stanie grac dla Barcy w 1 skladzie bo umiejetnosci i ambicji mu raczej nie brakuje ;)
Pamiętajcie może to słabszy okres gry Realu, przciez my tez mielismy serie 3 remisow w 5 meczach w lidze... czy tqm w 6 moze teraz Real? Nie moga grać jak amszyny caly sezon. a my i tak pokazemy jak sie gra w Piłkę na CAMP NOU!!
Komentarze
0
Ogólnie panowie Manchester United mistrzem Anglii xDDd
0
Dziekujemy. Kochamy Cie.
0
Kocham Cie.
0
Jedno słowo kierowane do Pepa.. : dziękujemy.
0
Proszę tylko o jedno 2;0...
0
panowie tak samo mowiliscie z mascherano -.- "slabiak z Anglii" a teraz co robi na boisku? -.- musiał sie nakrecic odpowiednio do gry dla Barcy ;) gwarantuje wam Pep potrafi wsprowadzic odpowiednich zawodników, może kilka przypadków mu się nie udało np Zlatan, za którym i tak nie przepadam :) Dałby rade ;) teraz by sie bardzo przydal jak jest tyle kontuzji.. a odpukac jesli bylaby kolejna i co wtedy ? i do tego Messi bez formy wszystko się komplikuje a Walcott jest w stanie grac dla Barcy w 1 skladzie bo umiejetnosci i ambicji mu raczej nie brakuje ;)
0
CAMP NOU TO BEDZIE POGROM MILANU
0
DO BOJU CHLOPAKI PO ZWYCIESTWO !! VAMOS !!
Skromnie obstawiam 1-4 dla nas :) Licze na ekstra widowisko i walke atak za tak lecz ze skutecznością dla naszych chłopaków !
0
Pamiętajcie może to słabszy okres gry Realu, przciez my tez mielismy serie 3 remisow w 5 meczach w lidze... czy tqm w 6 moze teraz Real? Nie moga grać jak amszyny caly sezon. a my i tak pokazemy jak sie gra w Piłkę na CAMP NOU!!
VISCA EL BARCELONA
0
Wspaniały zawodnik. Wielki szacunek 38 lat i gra jak młodzian cos jak maldini ;)