0

Ogólnie panowie Manchester United mistrzem Anglii xDDd

0

Dziekujemy. Kochamy Cie.

0

Kocham Cie.

0

Jedno słowo kierowane do Pepa.. : dziękujemy.

0

Proszę tylko o jedno 2;0...

0

Barca na zawsze. Nigdy nie odpuszczaAMY.

0

105 spotkan 110 goli 3 asysty

0

@piotrekpiotrek

to niezły z ciebie kibic daj spokoj i wyjdz z tej strony ;) Żenada :)
Nie znasz sytuacji klubu więc nie mów ze kiedykolwiek się sprzedali. Kibic powinien być na dobre i na złe nawet jesli chodzi o gospodarke ... look Juventus ;) Moge cie określlić jednym słowem : PLACEK ;)

0

JUDASZ!

0

właśnie o to chodzi z Busquetsem.. Widzieliście naszą grę dopóki grał KEITA? Zero spokoju ciągle kontrataki ... Sergio wszedł i tak juz spokojnie było..

0

Proszę o 1:0 ale zeby te punkty trafiły do nas i Real 2:2 z Valencią i 4pkt zostaną to już będzie Real miał ostro w gaciach ;)

0

Thiago - najefektywniejsza zmiana póki co w jego karierze ;)
Czuję, że nadchodzi moment kiedy Xavi będzie odpoczywąl i wracał na bardzo wazne mecze, a Thiago powoli zajmował jego miejsce.

0

@Baros1990
I tu sie własnie mylisz, Messi jednym błyskiem geniuszu potrafi wygrac mecz... sam. Półfinal z Realem co zrobił z obroncami ? to była jego samotna akcja..Napewno by nie blyszczal tak jak teraz bo ma najlepszych kompanów na swiecie ale w meczach jestem pewien ze robilby roznice, przeciez polskich zawodnikow jak pionkow by kiwał..

0

Ibi liczymy na ciebie w finale LM(jeżeli przejdziemy milan czy też benfice, chelsea) i pokażesz to co w poprzednim półfinale w LM z Realem. Do teraz dokladnie pamiętam twoją asystę.

Czekamy na ciebie.

0

PIękne zdjęcia, wszystko pięknie, czyńmy dobro zostało nam naprawde mało czasu.

0

Świetne wiadomości... Panowie zdobądzmy to LM dla Erica !!!! Niech znowu własnie on podniesie puchar!

0

NIE SPAMUJ!

0

CAMP NOU TO BEDZIE POGROM MILANU

0

DO BOJU CHLOPAKI PO ZWYCIESTWO !! VAMOS !!

Skromnie obstawiam 1-4 dla nas :) Licze na ekstra widowisko i walke atak za tak lecz ze skutecznością dla naszych chłopaków !

0

Proszę o 2:2 lub 3:3 ;)!

0

Pamiętajcie może to słabszy okres gry Realu, przciez my tez mielismy serie 3 remisow w 5 meczach w lidze... czy tqm w 6 moze teraz Real? Nie moga grać jak amszyny caly sezon. a my i tak pokazemy jak sie gra w Piłkę na CAMP NOU!!

VISCA EL BARCELONA

0

Drogi Szejku Tamimie bin Hamadzie Al Thaninie jeśli chcesz wykupic Xaviego to będzie droga sprawa ;) Bo musisz kupic całą Barce razem z nim ;) Barca nie odejdzie z serca Xaviego, a Xavi z Barcy dziękuje ;)

Możecie nawet dawac 150mln, Xavi jest nie do ruszenia. Uczucia to więcej niż pieniądze ;)

0

Teraz niech idzie tą drogą LEO I MŚ dla Argentyny ;) Jeśli złapie forme taka jak ma teraz to trudno będzie Argentynie nie wygrac ;) Jeszcze Di Maria i Higuain wykorzystywali piłki od partnerów i ARGENTYNA wygra te MŚ ;)

0

taaak.. zwycięstwo Francji.. Jak w Rep NIEMIEC zabrakło takich graczy jak Neuner, Lahm, Mertesacker, Schweinsteiger, Gotze, Gomez, Podolski...

0

0

Pep.. Kocha Ciebie cała Barcelona i cała(prawdziwa) piłkarska Polska :D ZOSTAŃ!! Jeśli naprawde musi odejsc.. chcialbym zeby zastepca byl Tito Vilanova.. kto wie jakby sobie poradził ale uwazam ze jak pep ;)

0

0

i co najwazniejsze zwiazany z klubem a nie jak niektórzy leca za pieniądzem ;) chcialbym zobaczyc reakcje Barcy i Leo na oferte 170mln Euro ze strony mancity ;) ale i tak wiem ze Leo by podziekowal za zainteresowanie i odmówił ale co by barca zrobiła?;p Rosell skąpy na kase ;p

0

Nie ma co :D Bale przydałby się chłopak gra wslizgiem bardzo SI jak Mascherano :D osoboscie uwazam ze angielscy defensorzy są najlepsi ;)

0

kurdeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! ale dal sie przejsc..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?