KrychuBarca10
Dołączył/a: lipiec 2011
Piła
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogólnie panowie Manchester United mistrzem Anglii xDDd
0
Dziekujemy. Kochamy Cie.
0
Kocham Cie.
0
Jedno słowo kierowane do Pepa.. : dziękujemy.
0
Proszę tylko o jedno 2;0...
0
Barca na zawsze. Nigdy nie odpuszczaAMY.
0
105 spotkan 110 goli 3 asysty
0
@piotrekpiotrek
to niezły z ciebie kibic daj spokoj i wyjdz z tej strony ;) Żenada :)
Nie znasz sytuacji klubu więc nie mów ze kiedykolwiek się sprzedali. Kibic powinien być na dobre i na złe nawet jesli chodzi o gospodarke ... look Juventus ;) Moge cie określlić jednym słowem : PLACEK ;)
0
JUDASZ!
0
właśnie o to chodzi z Busquetsem.. Widzieliście naszą grę dopóki grał KEITA? Zero spokoju ciągle kontrataki ... Sergio wszedł i tak juz spokojnie było..
0
Proszę o 1:0 ale zeby te punkty trafiły do nas i Real 2:2 z Valencią i 4pkt zostaną to już będzie Real miał ostro w gaciach ;)
0
Thiago - najefektywniejsza zmiana póki co w jego karierze ;)
Czuję, że nadchodzi moment kiedy Xavi będzie odpoczywąl i wracał na bardzo wazne mecze, a Thiago powoli zajmował jego miejsce.
0
@Baros1990
I tu sie własnie mylisz, Messi jednym błyskiem geniuszu potrafi wygrac mecz... sam. Półfinal z Realem co zrobił z obroncami ? to była jego samotna akcja..Napewno by nie blyszczal tak jak teraz bo ma najlepszych kompanów na swiecie ale w meczach jestem pewien ze robilby roznice, przeciez polskich zawodnikow jak pionkow by kiwał..
0
Ibi liczymy na ciebie w finale LM(jeżeli przejdziemy milan czy też benfice, chelsea) i pokażesz to co w poprzednim półfinale w LM z Realem. Do teraz dokladnie pamiętam twoją asystę.
Czekamy na ciebie.
0
PIękne zdjęcia, wszystko pięknie, czyńmy dobro zostało nam naprawde mało czasu.
0
Świetne wiadomości... Panowie zdobądzmy to LM dla Erica !!!! Niech znowu własnie on podniesie puchar!
0
NIE SPAMUJ!
0
CAMP NOU TO BEDZIE POGROM MILANU
0
DO BOJU CHLOPAKI PO ZWYCIESTWO !! VAMOS !!
Skromnie obstawiam 1-4 dla nas :) Licze na ekstra widowisko i walke atak za tak lecz ze skutecznością dla naszych chłopaków !
0
Proszę o 2:2 lub 3:3 ;)!
0
Pamiętajcie może to słabszy okres gry Realu, przciez my tez mielismy serie 3 remisow w 5 meczach w lidze... czy tqm w 6 moze teraz Real? Nie moga grać jak amszyny caly sezon. a my i tak pokazemy jak sie gra w Piłkę na CAMP NOU!!
VISCA EL BARCELONA
0
Drogi Szejku Tamimie bin Hamadzie Al Thaninie jeśli chcesz wykupic Xaviego to będzie droga sprawa ;) Bo musisz kupic całą Barce razem z nim ;) Barca nie odejdzie z serca Xaviego, a Xavi z Barcy dziękuje ;)
Możecie nawet dawac 150mln, Xavi jest nie do ruszenia. Uczucia to więcej niż pieniądze ;)
0
Teraz niech idzie tą drogą LEO I MŚ dla Argentyny ;) Jeśli złapie forme taka jak ma teraz to trudno będzie Argentynie nie wygrac ;) Jeszcze Di Maria i Higuain wykorzystywali piłki od partnerów i ARGENTYNA wygra te MŚ ;)
0
taaak.. zwycięstwo Francji.. Jak w Rep NIEMIEC zabrakło takich graczy jak Neuner, Lahm, Mertesacker, Schweinsteiger, Gotze, Gomez, Podolski...
0
0
Pep.. Kocha Ciebie cała Barcelona i cała(prawdziwa) piłkarska Polska :D ZOSTAŃ!! Jeśli naprawde musi odejsc.. chcialbym zeby zastepca byl Tito Vilanova.. kto wie jakby sobie poradził ale uwazam ze jak pep ;)
0
0
i co najwazniejsze zwiazany z klubem a nie jak niektórzy leca za pieniądzem ;) chcialbym zobaczyc reakcje Barcy i Leo na oferte 170mln Euro ze strony mancity ;) ale i tak wiem ze Leo by podziekowal za zainteresowanie i odmówił ale co by barca zrobiła?;p Rosell skąpy na kase ;p
0
Nie ma co :D Bale przydałby się chłopak gra wslizgiem bardzo SI jak Mascherano :D osoboscie uwazam ze angielscy defensorzy są najlepsi ;)
0
kurdeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! ale dal sie przejsc..