0

Messi bądź jak Giggs ! :D

0

Lionela może i przewyższy ale za jakies 4-5 lat ;) Gdy leo wraz z wiekiem straci trochę swoją szybkośĆ a Neymar ją zyska ;)
Póki co VAMOS BARCA I MESSI !!!!!!!!!!!

0

hahahahah jak to przeczytałem panowie to sie usmialem:D Zlatan jest wręcz żalosny .. on płacze bo nigdzie mu nie idzie, wszedzie chcialby byc najwieksza gwiazda :D w Ajaxie juz mieli z nim problemy to sie go pozbyli za dobre pieniadze ;) w Interze grał co nieco ale odszedl i inter wygral lm to o czyms swiadczy;) tak samo bylo z BARCĄ.. to chyba nie fatum Zlatana? Problem jest z nim i tyle ;)

0

panowie valdes rekordzik :D

0

Otóż Panowie.. na słabe drużyny jestm mniejsza motywacja poprzez co takie druzyny jak Real, Barca, ManU przegrywają lub remisują.. oni mają mnóstwo motywacji grając z tak doskonałym przeciwnikiem.. Każdy chce sie pokazac a w Barcelonie tego nie potrzebuja dlatego Pep jest od tego by ich poprowadzic :) na takie druzynyJak Real madryt nawet nie trzeba motywowac..oni graja wtedy stuprocentowo ;)
Z najsłabszymi drużynami często jest największy problem!

0

na stronie realu juz padaja slowa "zdrajca" hahaha to jest już żalosne ;D jestem ciekawy naprawde ilu jest prawdziwych kibiców z prawdziwego zdarzenia od rl.pl i fcb.pl ;) pewnie znikoma częśĆ bo prawdziwi kibice nie maja po co sie wyzywac ;p

0

Każdy chciałby graĆ w Benfice? :D Soriano nie musisz sie podlizywac zeby znalezc dobry klub! ;)
POWODZENIA :)

0

panowie tak samo mowiliscie z mascherano -.- "slabiak z Anglii" a teraz co robi na boisku? -.- musiał sie nakrecic odpowiednio do gry dla Barcy ;) gwarantuje wam Pep potrafi wsprowadzic odpowiednich zawodników, może kilka przypadków mu się nie udało np Zlatan, za którym i tak nie przepadam :) Dałby rade ;) teraz by sie bardzo przydal jak jest tyle kontuzji.. a odpukac jesli bylaby kolejna i co wtedy ? i do tego Messi bez formy wszystko się komplikuje a Walcott jest w stanie grac dla Barcy w 1 skladzie bo umiejetnosci i ambicji mu raczej nie brakuje ;)

0

"Kłenka" tak mi sie wydaje :)

0

A co wy na to ?;p

na obronie przecież moglibysmy zobaczyc Mascherano, Abidala, Busquetsa i Fontasa ;) a na DM poszedłby CESC ;) to by był świetne uzupełnienie przecież Busi potrafi grac z tyłu ;)

0

Wspaniały zawodnik. Wielki szacunek 38 lat i gra jak młodzian cos jak maldini ;)

0

Stówka!:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?