KrychuBarca10
Dołączył/a: lipiec 2011
Piła
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi bądź jak Giggs ! :D
0
Lionela może i przewyższy ale za jakies 4-5 lat ;) Gdy leo wraz z wiekiem straci trochę swoją szybkośĆ a Neymar ją zyska ;)
Póki co VAMOS BARCA I MESSI !!!!!!!!!!!
0
hahahahah jak to przeczytałem panowie to sie usmialem:D Zlatan jest wręcz żalosny .. on płacze bo nigdzie mu nie idzie, wszedzie chcialby byc najwieksza gwiazda :D w Ajaxie juz mieli z nim problemy to sie go pozbyli za dobre pieniadze ;) w Interze grał co nieco ale odszedl i inter wygral lm to o czyms swiadczy;) tak samo bylo z BARCĄ.. to chyba nie fatum Zlatana? Problem jest z nim i tyle ;)
0
panowie valdes rekordzik :D
0
Otóż Panowie.. na słabe drużyny jestm mniejsza motywacja poprzez co takie druzyny jak Real, Barca, ManU przegrywają lub remisują.. oni mają mnóstwo motywacji grając z tak doskonałym przeciwnikiem.. Każdy chce sie pokazac a w Barcelonie tego nie potrzebuja dlatego Pep jest od tego by ich poprowadzic :) na takie druzynyJak Real madryt nawet nie trzeba motywowac..oni graja wtedy stuprocentowo ;)
Z najsłabszymi drużynami często jest największy problem!
0
na stronie realu juz padaja slowa "zdrajca" hahaha to jest już żalosne ;D jestem ciekawy naprawde ilu jest prawdziwych kibiców z prawdziwego zdarzenia od rl.pl i fcb.pl ;) pewnie znikoma częśĆ bo prawdziwi kibice nie maja po co sie wyzywac ;p
0
Każdy chciałby graĆ w Benfice? :D Soriano nie musisz sie podlizywac zeby znalezc dobry klub! ;)
POWODZENIA :)
0
panowie tak samo mowiliscie z mascherano -.- "slabiak z Anglii" a teraz co robi na boisku? -.- musiał sie nakrecic odpowiednio do gry dla Barcy ;) gwarantuje wam Pep potrafi wsprowadzic odpowiednich zawodników, może kilka przypadków mu się nie udało np Zlatan, za którym i tak nie przepadam :) Dałby rade ;) teraz by sie bardzo przydal jak jest tyle kontuzji.. a odpukac jesli bylaby kolejna i co wtedy ? i do tego Messi bez formy wszystko się komplikuje a Walcott jest w stanie grac dla Barcy w 1 skladzie bo umiejetnosci i ambicji mu raczej nie brakuje ;)
0
"Kłenka" tak mi sie wydaje :)
0
A co wy na to ?;p
na obronie przecież moglibysmy zobaczyc Mascherano, Abidala, Busquetsa i Fontasa ;) a na DM poszedłby CESC ;) to by był świetne uzupełnienie przecież Busi potrafi grac z tyłu ;)
0
Wspaniały zawodnik. Wielki szacunek 38 lat i gra jak młodzian cos jak maldini ;)
0
Stówka!:)