Wszystko ok. Zgadzam sie z tym testem, tylko mam jedno ale. Niedajboze, ze Xavi, albo Iniesta beda mieli kontuzje na polfinal LM. I co wtedy? Bez srodka pola nie zagramy. Jesli chcemy walczyc o najwyzsze tytuly, musimy miec dobrych zmiennikow.
Po co, pytam sie, po co odwiedzacie te strone jesli nie wierzycie?! Nie jestescie ani kibicami, ani fanami. Trzymacie tylko z ta druzyna ktora wygrywa, a potem sie chwalicie kumplom: ,, A nie mowilem ze ten i ten klub wygra." Taka jest prawda, chcecie wyjsc na dobrych znawcow pilki, a nic nie wiecie. Ja jestem z calym srecem za ukochana Barcelona. Wierze w to ze wygra, a wiara czyni cuda. Przypomnijcie sobie połfinal z ubieglego roku. Bramke Iniesty. Tez byla trudna sytuacja, bo przegrywalismy. Wierzylem do konca i wiele innych wierzylo. To pomoglo.
Tobyła najlepsza Barcelona. Zostawili serce i duzosil na boisku. Jesli twierdzicie ze nie, to nie jestescie godni nazywania sie kibicami czy fanami Barcelony. Takie moje zdanie. Wg mnie Barca zawsze bedzie najlepsza.
Tobyła najlepsza Barcelona. Zostawili serce i duzosil na boisku. Jesli twierdzicie ze nie, to nie jestescie godni nazywania sie kibicami czy fanami Barcelony. Takie moje zdanie. Wg mnie Barca zawsze bedzie najlepsza.
Zastapi Samu w 100% wierze w to! A z tym calowaniem jest takze jesli zawodnik pocaluje herb, to oddaje mu szacunek i slubuje wiernosc. Tak mi sie wydaje. Z transferu jestem zadowolony!! :D
Wszystko ok. Zgadzam sie z tym testem, tylko mam jedno ale. Niedajboze, ze Xavi, albo Iniesta beda mieli kontuzje na polfinal LM. I co wtedy? Bez srodka pola nie zagramy. Jesli chcemy walczyc o najwyzsze tytuly, musimy miec dobrych zmiennikow.
Komentarze
0
Wszystko ok. Zgadzam sie z tym testem, tylko mam jedno ale. Niedajboze, ze Xavi, albo Iniesta beda mieli kontuzje na polfinal LM. I co wtedy? Bez srodka pola nie zagramy. Jesli chcemy walczyc o najwyzsze tytuly, musimy miec dobrych zmiennikow.
0
slipdog i Dreju i ini ktorzy nie wierza!
Po co, pytam sie, po co odwiedzacie te strone jesli nie wierzycie?! Nie jestescie ani kibicami, ani fanami. Trzymacie tylko z ta druzyna ktora wygrywa, a potem sie chwalicie kumplom: ,, A nie mowilem ze ten i ten klub wygra." Taka jest prawda, chcecie wyjsc na dobrych znawcow pilki, a nic nie wiecie. Ja jestem z calym srecem za ukochana Barcelona. Wierze w to ze wygra, a wiara czyni cuda. Przypomnijcie sobie połfinal z ubieglego roku. Bramke Iniesty. Tez byla trudna sytuacja, bo przegrywalismy. Wierzylem do konca i wiele innych wierzylo. To pomoglo.
Vamos Barca!!
0
najlepszy jest tytul :D
0
Teraz macie odpowiedz na te wszystkie pytania:"Po co nam tyle obrońców?" jak sie okazuje to ich jescze brakuje brakuje...
0
Tobyła najlepsza Barcelona. Zostawili serce i duzosil na boisku. Jesli twierdzicie ze nie, to nie jestescie godni nazywania sie kibicami czy fanami Barcelony. Takie moje zdanie. Wg mnie Barca zawsze bedzie najlepsza.
0
http://tomciotv.dbv.pl/news.php
czy aby ogladac na tej stronie trzeba zalozyc konto??
Bardzo prosze o odp i jesli ktos bedzie mial jeszcze jakies linki z meczem bardzo prosze o podanie. jak niena stronie to na gg: 11634299
0
Tobyła najlepsza Barcelona. Zostawili serce i duzosil na boisku. Jesli twierdzicie ze nie, to nie jestescie godni nazywania sie kibicami czy fanami Barcelony. Takie moje zdanie. Wg mnie Barca zawsze bedzie najlepsza.
0
Zastapi Samu w 100% wierze w to! A z tym calowaniem jest takze jesli zawodnik pocaluje herb, to oddaje mu szacunek i slubuje wiernosc. Tak mi sie wydaje. Z transferu jestem zadowolony!! :D
0
Wszystko ok. Zgadzam sie z tym testem, tylko mam jedno ale. Niedajboze, ze Xavi, albo Iniesta beda mieli kontuzje na polfinal LM. I co wtedy? Bez srodka pola nie zagramy. Jesli chcemy walczyc o najwyzsze tytuly, musimy miec dobrych zmiennikow.
0
Bardzo mi sie podoba gra Keit'y w tym sezonie. Oby tak dalej :D Ławka robi sie coraz szersza na ten rok ;]