O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wszystko ok. Zgadzam sie z tym testem, tylko mam jedno ale. Niedajboze, ze Xavi, albo Iniesta beda mieli kontuzje na polfinal LM. I co wtedy? Bez srodka pola nie zagramy. Jesli chcemy walczyc o najwyzsze tytuly, musimy miec dobrych zmiennikow.

0

slipdog i Dreju i ini ktorzy nie wierza!

Po co, pytam sie, po co odwiedzacie te strone jesli nie wierzycie?! Nie jestescie ani kibicami, ani fanami. Trzymacie tylko z ta druzyna ktora wygrywa, a potem sie chwalicie kumplom: ,, A nie mowilem ze ten i ten klub wygra." Taka jest prawda, chcecie wyjsc na dobrych znawcow pilki, a nic nie wiecie. Ja jestem z calym srecem za ukochana Barcelona. Wierze w to ze wygra, a wiara czyni cuda. Przypomnijcie sobie połfinal z ubieglego roku. Bramke Iniesty. Tez byla trudna sytuacja, bo przegrywalismy. Wierzylem do konca i wiele innych wierzylo. To pomoglo.

Vamos Barca!!

0

najlepszy jest tytul :D

0

Teraz macie odpowiedz na te wszystkie pytania:"Po co nam tyle obrońców?" jak sie okazuje to ich jescze brakuje brakuje...

0

Tobyła najlepsza Barcelona. Zostawili serce i duzosil na boisku. Jesli twierdzicie ze nie, to nie jestescie godni nazywania sie kibicami czy fanami Barcelony. Takie moje zdanie. Wg mnie Barca zawsze bedzie najlepsza.

Zobacz wszystkie

0

http://tomciotv.dbv.pl/news.php

czy aby ogladac na tej stronie trzeba zalozyc konto??

Bardzo prosze o odp i jesli ktos bedzie mial jeszcze jakies linki z meczem bardzo prosze o podanie. jak niena stronie to na gg: 11634299

0

Tobyła najlepsza Barcelona. Zostawili serce i duzosil na boisku. Jesli twierdzicie ze nie, to nie jestescie godni nazywania sie kibicami czy fanami Barcelony. Takie moje zdanie. Wg mnie Barca zawsze bedzie najlepsza.

0

Zastapi Samu w 100% wierze w to! A z tym calowaniem jest takze jesli zawodnik pocaluje herb, to oddaje mu szacunek i slubuje wiernosc. Tak mi sie wydaje. Z transferu jestem zadowolony!! :D

0

Wszystko ok. Zgadzam sie z tym testem, tylko mam jedno ale. Niedajboze, ze Xavi, albo Iniesta beda mieli kontuzje na polfinal LM. I co wtedy? Bez srodka pola nie zagramy. Jesli chcemy walczyc o najwyzsze tytuly, musimy miec dobrych zmiennikow.

0

Bardzo mi sie podoba gra Keit'y w tym sezonie. Oby tak dalej :D Ławka robi sie coraz szersza na ten rok ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?