0

Wszystko ok. Zgadzam sie z tym testem, tylko mam jedno ale. Niedajboze, ze Xavi, albo Iniesta beda mieli kontuzje na polfinal LM. I co wtedy? Bez srodka pola nie zagramy. Jesli chcemy walczyc o najwyzsze tytuly, musimy miec dobrych zmiennikow.

0

slipdog i Dreju i ini ktorzy nie wierza!

Po co, pytam sie, po co odwiedzacie te strone jesli nie wierzycie?! Nie jestescie ani kibicami, ani fanami. Trzymacie tylko z ta druzyna ktora wygrywa, a potem sie chwalicie kumplom: ,, A nie mowilem ze ten i ten klub wygra." Taka jest prawda, chcecie wyjsc na dobrych znawcow pilki, a nic nie wiecie. Ja jestem z calym srecem za ukochana Barcelona. Wierze w to ze wygra, a wiara czyni cuda. Przypomnijcie sobie połfinal z ubieglego roku. Bramke Iniesty. Tez byla trudna sytuacja, bo przegrywalismy. Wierzylem do konca i wiele innych wierzylo. To pomoglo.

Vamos Barca!!

0

najlepszy jest tytul :D

0

Teraz macie odpowiedz na te wszystkie pytania:"Po co nam tyle obrońców?" jak sie okazuje to ich jescze brakuje brakuje...

0

Tobyła najlepsza Barcelona. Zostawili serce i duzosil na boisku. Jesli twierdzicie ze nie, to nie jestescie godni nazywania sie kibicami czy fanami Barcelony. Takie moje zdanie. Wg mnie Barca zawsze bedzie najlepsza.

0

http://tomciotv.dbv.pl/news.php

czy aby ogladac na tej stronie trzeba zalozyc konto??

Bardzo prosze o odp i jesli ktos bedzie mial jeszcze jakies linki z meczem bardzo prosze o podanie. jak niena stronie to na gg: 11634299

0

jestem w 100% za tym zawodnikiem. Swoja gra przypomina mi troche Ronaldinho. Za 3 lata być moze, bedzie bardzo dobrym zawodnikiem. Kupic go teraz za 20 mln, niz pozniej za 40 z np Arsenalu. Wenger czeka na takie mlode talenty.

0

Pewnie dzien przed sie zbombil, zobacz jakie ma oczy podkrazone;P

0

Czemu go odrazu skreslacie?! Moim zdaniem dobry piłkarz. A moze z Robinho bedzie tak samo jak z Eto'o. Wtedy bedziecie noscic go na rekach, tak samo jak ze Zlataniem. Nie chcieliscie go a jet jednym z najlepszych w druzynie...

0

Jesli juz, to tylko za gotowke... Obaj bardzo pozytywni zawodnicy RObinho by sie przydal na strone, a Kompany to bardzo neutralny zawodnik i jak nie bedzie Toure i Keity to moze grac na DM.

0

wolalbym zeby sprowadzic Evre z ManU. Moim zdaniem najlepszy obronca na lewa strone. A Abidala wlaczylbym dotransakcji z ManCity za Robinho.

0

O bocznego obronce teraz bardzo trudno, naprawde jest ich niewielu, miedzy innymi: Alves, Maicon, Evra, S.Ramos, Clichy. Moi faworyci na prawa lub lewa obrone. Moze M. Fernandes okaze sie w przyszlosci zawodnikiem o klasie swiatowej.

BRAC GO!!

0

Czemu mowisz ze to nie Barca z poprzedniego sezonu?? TO byl bardzo podobny mecz jak z Chelsea, w poprzednim roku. Barcelona pzrewazala we wszystkim, tylko brakowalo bledu w obronir przeciwnika, zeby stzrelic bramke...

Moim zdaniem bardzo dobry mecz naszych pilkarzy, swietna gra w obronie, dlugie, pracowice budowanie akcji przez pomocnikow i niewykorzystywane sytuacje podbramkowe, do czego przyzwyczail nas ETOO w koncowce sezonu...

0

Pewnie to plotka, ale bylbym bardzo zadowolony gdyby do nas trafil. Swietny obronca, chociaz Messi i tak goprzeskoczyl do glowki w finale LM:D

0

Bardzo mi sie podoba gra Keit'y w tym sezonie. Oby tak dalej :D Ławka robi sie coraz szersza na ten rok ;]

0

Moim zdaniem moze byc w przyszlosci jak Inesta :D

0

Zastapi Samu w 100% wierze w to! A z tym calowaniem jest takze jesli zawodnik pocaluje herb, to oddaje mu szacunek i slubuje wiernosc. Tak mi sie wydaje. Z transferu jestem zadowolony!! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?