0

Ja to jakbym miałbym decydować to kupionym tego Krupiego z Anglii, czy jak mu tam i Gvardiola plus Grimaldo i Dumfrisa wcześniej i dał za wszystko za 240 ml. Szybko zamknal okno i tyle. A tu Gordon 80, nie wiadomo co z tego będzie. Alvarez, ktorego City oddało z jakiegoś powodu i dodatkowo znikł na pol sezonu za 150 ml. Potrzebne to wszystko jak... A na obronę nikogo

0

W sumie tak mi przyszło na myśl, że Flick już z niejednego zrobił kota. Więc jak go chciał to chyba ma na niego pomysł. Jest nadzieja Panowie i Panie

0

@Qba2312 Akurat medycyna jest o tyle fajna że jak to skończysz musisz dostać pracę :) Polski system edukacji to okłamywanie ludzi

1

@Qba2312 W tych czasach wolą kogoś po liceum , kto ma rok doswiadczenia w jakiejś branzy, niż kogoś bez doswiwdczdnia z studiami pod branżę. Smutne to szczególnie jak skończysz studia gdzie musisz się uczyć, ale cóż..

0

@July_6_BcN i przydały się studia?

2

Obyśmy się pomylili co do niego

0

@Qba2312 Ja chyba nie studiowalbym tego gdybym wiedział. Tylko zyl pełnią życia

0

@July_6_BcN ustny. Pamiętam, że dostałem 4,5

0

@July_6_BcN ja to miałem z cywila w takim upale, ale 10 lat wcześniej

0

@LeoMessiiBarcaPepa No tak, ale mógłby nie gadać takich rzeczy skoro sam wie, jak to się może skończyć

1

@Qba2312 Oby Ci się studia na coś przydały bo mi moje prawo sie na nic nie przydało

0

@Qba2312 A co studiujesz?

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ale serio. Przecież jak wejdzie wyzsze tempo to koniec

1

Nie, ze zle życzę Ronaldo, ale on nie ma w sobie za grosz pokory. Strzelil jednej z najsłabszych reprezentacji dwie bramki i mówi, że wrocił, ze to i ze tamto. Przecież to pawdopodobnie dwie jego ostatnie bramki na mistrzostwach świata

0

@Herato Taka taktyka. On był 3 lata temu podstawowym zawodnikiem na mistrzostwach

0

Ogólnie Alvareza będą chcieli wszyscy. I ci, którzy będą go chcieli wyciągną 130 ml. Pytanie czy Barcelona da chociaż te 120 ml, i jak bardzo on chce isć do Barcelony, a nie do Arsenalu, czy PSG itp. Jeśli nie będzie mocno zdeterminowany to możemy zapomnieć o tym.

0

Z takim serwisem ciężko będzie

0

Żal Arsenalu, gdyż nie wydaje mi się, że szybko ponownie dojdą do półfinału. Jednakże drużyna tak grająca nie zasługuje na wygrana w Lidze Mstrzów, tak jak rok temu Inter. 22 procent posiadania piłki w finale,torche dziwnie to wygląda. Jakbym Atletico oglądał. 20 lat temu mieli drużynę na miano zwycięsta e Lidze Mistrzów, jednak się nie udało. Teraz śmiem twierdzić, ze gdybyśmy się nie sfrajerzyli z Atletico, lub byliby po drugiej stronie drabinki, to nie byłoby ich w finale. W Lidze Angielskiej też im się poszczęściło, że nikt nie był w formie w tym roku. Jednak gratulacje za walkę i sukcesy. I to nie jest tak, że jestem przeciwko Arsenalowi, bo lubię to drużynę i kibicowałem im dzisiaj, jednak bez konkretnych wzmocnień, nie powtórzą tych sukcesow.

1

Nie wiem po co go faulował. Prawdopodobnie i tak dobiegliby o nic nie byłoby

0

Najlepsze jest to, że na tej stronie 70 procent ludzi uważa, że Barca nakupuje napastników, kórzy umieją presować i problem zniknie z obroną. Póki nie kupią obrońców, nie wygrają Ligi Mistrzów. Barcelona jak wygrywała ostanie Ligi Mistrzów miała najlepsza obronę na świecie.

0

Tak się zastanawiam kiedy Barcelona osiagnelaby więcej. Kupując Gordona, Alvareza i nic do obrony. Czy zostawiając Lewego z Torresem, ale kupując trzech kotów do obrony. Wydaje mi się, że oni idą w złym kierunku, bo tam bramki ma kto strzelać. Głównie odpadamy z Ligi Mistrzów przez obronę.

3

Prawda jest taka że Barcelona nie kupi zadnego Alvareza, czy Pedro, ani Oshimena czy innego. Dlatego, że ten rynek jest tak popsuty, że za każdego z nich trzeba będzie dać powyżej 100ml. W Barcelonie kuleje obrona, bramki ma kto strzelać. Najlepiej to pożegnać się z tymi, z którymi Barcelona ma się pożegnać i kupić z dwóch obrońców. Napastnik w zasięgu Barcekony to na przykład Valahovic, czy jakiś młody jeszcze nieoszlifowany. Wiec nie ma co się napalać, bo to nie wyjdzie

1

@krzysiekgier on chyba musi z psychologiem pracować, który będzie mu wmawiał, że jest najlepszy. I chyba nie może mieć konkurencji

0

Takie opcje realne to Igor Thiago, Joao Pedro , Valahovic, Orizabayal, lub jakos młody perspaktywiczny. Raczej Alvareza nie wyciągną

5

Koniec Lewego w Barcelonie. Kurde, a jeszcze w tamtym roku było tak dobrze. Fest zjazd zaliczył. Ciekawe, czy strzeli jeszcze jakiegoś gola.

0

@orgazm44 ale co maja do tego umiejętności trenera.

0

@orgazm44 różnica jest też taka, że Barcelona nie ma pieniędzy a PSG kupuje kogo chce. Nie umniejszam Enrique bo świetny trener, ale pamiętam jego wyczyny z Romą. Niech sobie weźmie kogoś z Gurdiola kto pieniędzy nie ma i niech pokażą, że są cudotwórcami. Z obecnej Barcelony w pierwszym składzie PSG mógłby grać Yamal i Pedri, w w Bayernie dochodzi może Raphinia albo Fermin wiec o czym my mówimy

1

Że PSG z taka obrona dało sobie wbić tyle bramek. Że ich łapały skurcze, jak w lidze mogą odpoczywać

1

@szymonekk oni mają gdzieś ligę. Zobaczysz, że inaczej bedzie to wyglądało w meczu z Arsenałem

1

@BHAFCB Ja myślę, że oni wiedzą, że i tak zajmą 4 miejsce w lidze i szykują wszyskie siły na Arsenal. Po dwumeczu z Arsenałem zagrają normalnym składem w lidze dwa mecze i jak ewnwrulanie będą mieli finał to znowu rezerwa tydzień przed.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?