0

@MagFCB Faktycznie ta murawa wyglądała tak słabo?

5

Przestancie no przeciez Araujo nie bylo w tej akcji, sędzia go wpuścił później więc nie zdążł wrócić, kazdy z naszych zawodników miał po jednym zawodniku i Raphinha po prostu się zdrzemnął i swojego puścił a ludzie tu kogo innego obwiniają. Oceniajmy po obiektywnym zobaczeniu a nie po sympatii !!!

0

Ale ten sędzia był dzisiaj denerwujący

1

Sędzia To jest kuźwa chuj

1

Fajnie fajnie to wyglądało chociaż cholernie ciężko coś będzie ugrać bo ta obrona atletico i tak w miarę jest nieźle dysponowana

2

@Hogart Najgorsze że w trudnych chwilach meczach gdy mają się potknąć jakąś zawsze staną na nogi i wygraja

1

No Fiorentina jest 18 drużyną w lidze Włoskiej no musi Raków dać radę

0

Sędzia ale dał się nabrać wyrzucając zawodnika Monaco

0

Nie wiem jak teraz wygląda i czy by do nas pasował ale w zeszłym sezonie grał mega, nie do przestawienia szybki silny

0

to jest to wszyscy juz sie smiali z arbeloi a wyjdzie ze i tak my nie zdobedziemy pucharu hiszpani a lige oni wezmą no ale sędziowie też masakra

0

@tbas czy ja wiem Girona się broni i w pomocy jako tako klepiemy coś tam a co do karnych zazwyczaj piłkarze się sami dogadują jak jest tam 3-4 wykonawców oprócz tego 1 co zawsze strzela więc trener nie ingeruje im

1

@blakkudium już nasza obrona dziurawa chociaż nie wiem czy pomocnik za niego tu nie odpowiadał

1

Liverpool z City tak jak z Arsenalem pierwszą połowę się broni a druga nagle przejmuje inicjatywę

1

Ale ten Virgil chodził na początku meczu jak se powtarzam skrót bo dopiero 2 połowę oglądałem

0

Czy coś wiadomo co z Gavim i jego powrocie?

1

Idealny scenariusz...

0

@4Fabregas4 Nie chcę oceniać czy masz rację, ale nie widziałem za poprzednich trenerów abyśmy jakoś lepiej byli przygotowani teoretycznie. A w poprzednim sezonie obejrzałem analizę gry Barcelony to parę schematów się powtarzało i fajnie to wyglądało. Wiadomo, że duzo zależy od tego jakich się ma zawodników

0

Dlaczego my trafiamy na PSG ? To troszkę nieaprawiedliwa drabinka że zespoł na 5 miejscu może trafić na 11. Raczej powinien tam koło 16 miejsca

0

Kurde cholerne Chelsea

3

Przecież oni narysowali linie na której nie było spalonego ...

0

Ja nie rozumiem tych spalonych .. wydawało się że nie było

0

Boisko jest fatalne ciężko będzie trzeba grać do boku robić przewagi stabilnie w obronie i dobrze pressowac a u nas tego brakuje, ciężko będzie się przebić środkiem

0

Jak tak obserwowałem Cubarsiego to słabo wyglądał, później też nie obniżał pozycji do gry nie wiem czy z braku pewności czy braku sił, te ostatnie prostopadle podanie co przeszło chyba też mógł lepiej się ustawić

0

Z dobra akcja idziemy a on teraz se wymyślił spalonego ..

0

No niee .. ten sędzia jakoś na sam widok mam obawy

3

@partymaker Pierwsza połowę Liverpool się bronił tylko, druga Arsenal chyba chciał wyjść wyżej ale nie potrafił. Ogólnie w ofensywnie obie drużyny nic nie zaoferowały ale no też dobrze broniły obie ekipy

0

Najlepiej Balde Cubarsi Pedri out

1

Z wypowiedzi Flicka się wydawało że nie chce do końca Cancelo ale też można się domyślić że gdyby była możliwość zrobienia transferu klub kupiłby środkowego obrońce a to że wypożyczamy Cancelo to jedyna opcja. Obstawiam że Flickowi przedstawili że możemy nie mieć nikogo bo nie stać nas na te nazwiska ma środek obrony Guehi Schloterbeck czy inni więc wyszło Cancelo albo nic to Flick jak i ja z chęcią by wtedy go przyjął by mieć jakieś alternatywy w obstawie linii obrony

0

Vlahovic to był dramat jeszcze jakiś czas temu chyba że coś się zmieniło ale nie czytałem o jego super występach. Ostatnio w meczu Napoli - Bologna nawet całkiem podobał mi się Hojlund

1

Kurde masakra pamiętam jak ci z 93 rocznika byli tacy młodzi i przyszedł Rafinha, Luca Digne chyba Andre Gomes a teraz ten wiek kończy karierę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?