23 czerwca 2026, 16:21
2
@Kapitan9 po nocach w kasynie gra w wojne on-line. resztę oddał na ratowanie pingwinów z Madagaskaru i inwestycję w Ekstraklasie...
18 czerwca 2026, 23:19
0
@czerwil a ty insta ....
17 czerwca 2026, 20:53
ta rzeczywiście. reprezentacja niemiec anglii belgii i francji to przypadek w przypadku
17 czerwca 2026, 20:28
dlaczego w drużynach afrykańskich nie prawie... ani jednego.. białego ani rudego., a w erłopejskich .... polska mistrzem polski
17 czerwca 2026, 17:45
@Wiktor91 daj se siana .
16 czerwca 2026, 22:13
myślę że wyszstkich którzy piszą że jego czas miną i należy go spieniężyć poprostu zasadniczo pojebało. gościu od złotej piłki a downyxSpecjaliści od transferów z Pigazusa już mają koncepcję.. i wy chodzicie na głosowania.. KO wam w dupę
16 czerwca 2026, 22:07
@Vincent0712 a debile już here we go
16 czerwca 2026, 22:06
1
@Bombelek951 debil. skomentował się sam. here we go.
16 czerwca 2026, 22:04
@Wiktor91 pojebao Was .... football menager jaką macie wizje towarzyszu? błagam nie odpowiadaj
15 czerwca 2026, 20:23
@RC28 furia roja Żiro - O wyspy pięknego przylądka
15 czerwca 2026, 20:06
4
@Ksztaltek a kupony do dupy
15 czerwca 2026, 20:05
pipa w piochu i ch.j w torcie
14 czerwca 2026, 19:35
niemcy - kura 1;1 33'
11 czerwca 2026, 22:21
damy radę be z Kefira
11 czerwca 2026, 21:08
porachunki ichu.
6 czerwca 2026, 14:23
28
prześcieradło zobowiązuje.
5 czerwca 2026, 22:10
matka Stiflera jest moim celem
5 czerwca 2026, 22:08
chwała Bogu. już lepiej Thiago z Bornmuf
2 czerwca 2026, 22:26
Master przydupas. Reinfield
26 maja 2026, 23:26
Komentarz usunięty
26 maja 2026, 23:21
@Ksztaltek tęczowe powieści XD show most goes on
26 maja 2026, 23:19
@Sekstet2009 zdradzila ją z inną finalistką z Lyonu która była dziewczyną od wielu lat innej piłkarki FCBtaka histeria
23 maja 2026, 22:40
@Ksztaltek muminki się cieszą radością i życiem
23 maja 2026, 22:39
bo nie może być normalnie i po mistrzowsku. .. ekstra klapasmerfne hity... no nie....o ja jego...kupony...
23 maja 2026, 21:46
w punkt
22 maja 2026, 20:32
miejmy nadzieje że kiedyś Pepe zostanie trenerem Realu a potem Rudiger. pewność siebie jest.
22 maja 2026, 20:29
@TowarEKbita śmietana
22 maja 2026, 20:28
napisz do Bravo
21 maja 2026, 23:33
o bożeno co za denne komentarze poniżej. ludzie nam jest Polska potrzebna
21 maja 2026, 23:31
Wielkie Gratulacje i uznanie. Bóg jest z Tobą . jesteście Mistrzami Arabii. Masz TO! to zwycięstwo Europy także. dziękujemy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@Kapitan9 po nocach w kasynie gra w wojne on-line. resztę oddał na ratowanie pingwinów z Madagaskaru i inwestycję w Ekstraklasie...
0
@czerwil a ty insta ....
0
ta rzeczywiście. reprezentacja niemiec anglii belgii i francji to przypadek w przypadku
0
dlaczego w drużynach afrykańskich nie prawie... ani jednego.. białego ani rudego., a w erłopejskich ....
polska mistrzem polski
0
@Wiktor91 daj se siana .
0
myślę że wyszstkich którzy piszą że jego czas miną i należy go spieniężyć poprostu zasadniczo pojebało.
gościu od złotej piłki a downyxSpecjaliści od transferów z Pigazusa już mają koncepcję.. i wy chodzicie na głosowania.. KO wam w dupę
0
@Vincent0712 a debile już here we go
1
@Bombelek951 debil. skomentował się sam. here we go.
0
@Wiktor91 pojebao Was ....
football menager jaką macie wizje towarzyszu? błagam nie odpowiadaj
0
@RC28 furia roja Żiro - O wyspy pięknego przylądka
4
@Ksztaltek a kupony do dupy
1
pipa w piochu i ch.j w torcie
1
niemcy - kura 1;1 33'
0
damy radę be z Kefira
0
porachunki ichu.
28
prześcieradło zobowiązuje.
0
matka Stiflera jest moim celem
0
chwała Bogu. już lepiej Thiago z Bornmuf
0
Master przydupas. Reinfield
0
Komentarz usunięty
0
@Ksztaltek tęczowe powieści XD show most goes on
0
@Sekstet2009 zdradzila ją z inną finalistką z Lyonu która była dziewczyną od wielu lat innej piłkarki FCB
taka histeria
1
@Ksztaltek muminki się cieszą radością i życiem
0
bo nie może być normalnie i po mistrzowsku. .. ekstra klapa
smerfne hity... no nie....
o ja jego...
kupony...
0
w punkt
0
miejmy nadzieje że kiedyś Pepe zostanie trenerem Realu a potem Rudiger. pewność siebie jest.
0
@TowarEKbita śmietana
0
napisz do Bravo
0
o bożeno co za denne komentarze poniżej. ludzie nam jest Polska potrzebna
0
Wielkie Gratulacje i uznanie. Bóg jest z Tobą . jesteście Mistrzami Arabii. Masz TO! to zwycięstwo Europy także. dziękujemy