0

@lincoln25 17. o'clock

może polska reprezentacja wypadałaby nie tak źle... , gdyby nie "17. o'clock" :P

0

@vangoor just perfect

0

operacja to będzie, ... ale do Arabusów w styczniu

0

natychmiast ! Gwiazda O.O

0

... w du. ,że hę AI

0

to może Hajto z Kowalem... jak oni zrobią dziubek to nie ma bata..

1

Komentarz usunięty

0

kto zdziwiony...? igrzyska dla ludu, a władza dla sekt

0

@escarabajo napisz do Bravo, albo módl się za nich w nadzieii na odpowiedź

0

@Frytkizketchupem to nie sa ochłapy, ...to są układy.

świat tym skur...ństwem stoi

0

@Patry10 konstelacja Oriona.
"The Dreamstone" - LM

Better Than A Dream (Music Video) - The Dreamstone

3

@rodineusz no i corrida rozpoczęta. Jacek płachta w akcjii.

ale urwał !!!

3

trambambuliści Probierza

0

poker face .
wrof wrof!!!

0

@eMBeeR NO! dino kretino

0

@ACRAB95 ale niespodziankę zrobi...

0

pRZemineło z wiatrem...

0

@JUNIORcom ... Turbo Dymo men

0

już lepiej żeby rotacyjnie rzuty wolne strzelali, bo to farsa "11.9" "mniej niż rzut Wolny

0

Śmietankowa lewatywa. Prześcieradłowa polityka.
Znów są wybieleni.

3

Honor..

wstrzymajcie waśnie.

zjednoczmy się w Niedzielę.

Niech Bóg Nam błogosławi.

Hansi.

0

@rodineusz śmietankowy..do boju

1

przy wolnych rzutach to Andrzeja Bąka wpuszczam na zmiane

0

@FC33 Flick ma ja ja i wizję. każdy statek musi wypłynąć kiedyś z portu.

1

@arturek831 Lewy wróci po terminie i Terminator wróci ;)

Surrouded by Light


0

i 10 min doliczonego czasu do 15 min przerwy. banda Drombo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TheKlucha kuponik dzwoni... ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?