1

Jak w filmie "Pojutrze" =O

3

Gdyby urodził się w Ameryce to zostałby gwiazdą światowego formatu. Gość ma świetny głos.

0

Jakoś nie mogę tam znaleźć =/

0

Ma ktoś może naszywki/naprasowanki herbu Barcy na koszulkę do sprzedania?

0

Taaak bo iPhone 6 lub 6s to bardzo stary model =) Czytałem i przepraszając próbują teraz ludziom wciskać zniżkę za wymianę baterii.

1

A pomyśleć, że są wariaci co kupują iPhone X za 5 tysięcy. Nie obchodzi mnie, że kogoś stać. I tak będzie dla mnie wariatem =D

12

Apple przyznało się do celowego spowalniania swoich smartfonów. Nie dość, że sam telefon od nich drogi a serwis też nie tani to jeszcze takie praktyki. #Xiaomilepsze

1

Znacie raczej słynną pastę "Mój Stary to fanatyk wędkarstwa"? Właśnie wyszedł film na podstawie tej historii =D

1

LG G6 będzie bardzo dobrym wyborem jeśli chodzi o Twoje wymagania.
Spójrz jeszcze może na Mate 10 lite =)
https://bestcena.pl/telefony/huawei-mate-10-lite-64gb-dual-sim-czarny

0

Kusmierxxx

6

Spójrzcie jak daleko są dłonie interweniującego bramkarza od linii. To była bramka.

4

W sumie to przypomina Ter Stegena z początków w Barcelonie. Potrafi wyciągać trudne piłki ale błędy też się mu zdarzają głupie.

7

http://prntscr.com/hlq0za
edit:
Myślałem, że zobaczę CR =D

0

Tak apropo mikołajkowego bloku reklamowego to skąd oni wiedzą, że akurat oglądasz?

0

Trafiłeś w punkt =D

1

Coś dla fanów Dragon Ball. Messi ultra instynkt =D

1

Do godziny z tego co pamiętam.

0

Kusmierxxx

0

Ten ostatni odcinek to jeden z najlepszych w całej historii Dragon Ball. Walkę z Jirenem z nową formą już ze sto razy oglądałem i mogę oglądać w nieskończoność =D

4

Ale jak to nie Xiaomi? Przecież do 1000 zł nie ma nic lepszego =D

1

Zeus - według mnie bardzooooo niedoceniany jest.

0

To jest to samo tylko zmienili nazwę i kolorystykę =)

3

Jeśli Robert wskoczy na jego miejsce to mi nie będzie =D

0

Denis =/

11

Grzybobranie.

1

Co tu dużo pisać. Można dostać za małe pieniądze porządny telefon. Mam Redmi Pro i po 9 miesiącach z nim działa tak jak pierwszego dnia. Do tego świetna nakłada Miui. Jeśli jesteś zainteresowany Mi 6 to się nie zastanawiaj i bierz =)

6

Xiaomi lepsze =D

0

Zupełnie zapomniałem, że był w przebudowie a tu proszę człowiek się dowiaduje o otwarciu 1 października Stadionu Śląskiego. Piękny jest =)

https://pbs.twimg.com/media/DIekaTrVwAEEP8d.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?