KuLeK725
Dołączył/a: lipiec 2014
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jaki świat ? ja jestem na 106 i 111
0
jakiś link można ?
0
Nie widziałem takie opcji, jest tylko ksiązka + koszulka lub ksiażka + opaska lub wszystko w jednym
0
Ktoś już zamówił ? Polecacie coś jeszcze do tego ?
http://www.labotiga.pl/andres-iniesta/4038-pakiet-koszulka-ebook-andres-iniesta-artysta-futbolu-gra-mojego-zycia.html
np:. http://www.labotiga.pl/pilka-nozna/3854-barca-zlota-dekada.html
0
okay dzięki to wezmę na 1 miesiac na próbę
0
Co miesiac musze odnawiać czy jak raz wpłace to samo będzie pobierało pieniądze ?
0
ma ktoś eleven na player.pl ? polecacie to ? nie zacina ?
0
Polecacie jakaś stronę na necie gdzie można wykupić sobie na miesiąc/sezon w przyzwoitej jakości oraz cenie dostęp do La-ligi oraz LM ?
0
może mi ktoś powiedzieć za co była ta żółta kartka dla Pedro ? bo znalazłem tylko, że niesportowe zachowanie
0
dzięki wielkie :)
1
Orientuje się ktoś ile będą kosztować bilety i gdzie można dostać wcześniej na mecz z Borussia Mönchengladbach 28 w Niemczech ??
0
z tego co się orientuje to naprawić naprawią ale jeśli coś z twojej winy to Cię podliczą
1
może to ? : http://domodi.pl/buty/buty-meskie/buty-sportowe-meskie
0
polecacie jakieś gry przeglądarkowe ? (wcześniej grałem plemiona i ogame)
0
klauzula jeśli dobrze pamiętam do 40 melonów ale pewnie puszczą go za 20
1
po 3 a dokładnie 3:25
0
2:07 więc jeszcze chwila :)
0
o jak by się znaleźli chętni to również podłączył bym się pod pokerstarsa, w wolnych chwilach siadam sobie popykać za wirtualne
0
https://www.morele.net/komputery/laptopy/notebooki-laptopy-ultrabooki-31/
6
Narcos jest spoko polecam
1
http://www.serialosy.pl/zagraniczne-seriale3/banshee/
1
na Twitchu ;) :) :)
0
Zapowiada się nieźle więc poleci na pierwszy ogień ;) Wielkie dzięki
0
Dzięki wielkie wszystkie sobie zapisałem i na pewno coś z tego zobaczę ;)
0
Prison Break oglądałem jak leciało jeszcze na polsacie po parę odcinków z każdego sezonu i jakoś mi nie leży ten film ;/
0
Poleci ktoś jaki dobry serial ? ( coś w stylu Narcos/Breaking Bad/Niepokorni) ?
0
napisz na pwwww
0
Rival moim zdaniem jest najlepszą myszką od SS jakie są teraz na rynku polecam, patrz też aby była z tego lub zeszłego roku premiera jej bo w 2014 wyszły felerne modele i jest problem w nich z gumami
0
W przewodowej też da się to odpalić, ale wygodniej będziesz jak użyjesz programu, który kolega wyżej podał
0
https://gyazo.com/5934ffe7e2649939e7d63927c380e398 Wydaje mi się, że w prawym dolnym rogu w odebrane to jest to