KuLeK725
Dołączył/a: lipiec 2014
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niestety ale nie da się, w polsce jest ta opcja mało znana ale za granicą używają jej ludzie. Zamawiałem już z strony Nike i nie miałem z tym żadnych problemów wszystko bezproblemowo i bezpiecznie
0
Polecam World of warcraft, bardzo dobra giera
0
http://www.gamecodes.pl/catalogsearch/result/index/?q=PES+2016+ Sprawdź tą strone bo na allegro możesz się przejechać
0
polecasz coś innego ?
0
Ktoś kupował już premium na SopCastHD ?
1
ekspertem nie jestem ale mecz będzie o 1 ;)
0
0
to jest w partach
2
0
ja nie miałem problemów :D
0
http://www.mecze24.pl/ tutaj macie walki
0
płaciłeś może przez Sofort ?
0
Mam takie pytanie, zamawiał ktoś coś z oficjalnej strony nike ?
0
Tak masz racje na oficjalnej stronie ligi jest nawet post z przed godziny ze o 24 kończy się okno w Hiszpanii
0
według strony transfery.info w Hiszpanii okienko kończy się o 01:00 naszego czasu
0
mi raczej nie będzie przeszkadzało to logo bo od kilku lat mam koszulkę nie z kim innym a Figo na plecach ... wiec raczej Beko będzie lepsze ;)
0
Dzięki wielkie za pomoc jak nie wezmę tej to kupię tą treningową ;)
http://olx.pl/oferta/koszulka-fc-barcelona-CID767-IDaJ9Zl.html#ec39c43e03
0
Mam pytanie niezwiązane z tematem. Czy jest to orginał ? Jeśli nie to czym się kierować przy zakupie koszulki w internecie.
http://olx.pl/oferta/koszulka-fc-barcelona-2015-16-roz-xl-nowa-oryginalna-CID767-IDb3qeb.html#dfb118df0a
1
6:2 musi się zakończyć aby Bayern przeszedł dalej ?
0
A orientujesz sie czy jest możliwość przelewu poniewaz ja trans. GD znalazłem tylko płatna sms
0
na futbolhd wystarczy kupic tylko basic na 14 dni aby byla transmisja z GD ?
1
Polecasz jakaś inna strone ?
0
Jak tam wynik w Madrycie ?
0
Dlatego nie mogę się doliczyć :D
0
Czy jeśli dziś wygrają to jesteśmy 1 w tabeli czy będzie -1 do Realu ?
1
A wysyłałeś skan dowodu ?
0
Ma ktoś link do transmisji, najlepiej polskiej ?
0
http://www.mecze24.pl/pilka-nozna/fc-barcelona-levante-ud 3maj tutaj musisz sobie poszukać dobrej transmisji
0
Oj przepraszam ;) Proszę mi wybaczyć ;)
0
Dzięki bro ;)