0

Do półfinału pewnie jakoś się doczłapią

14

Messi po prostu musi wyczarować awans

0

@Kompletny On sam :D

0

Na pewno nie Brazylia bo bez neymara nic nie zrobią więc jak już to Urugwaj i oby to była Argentyna

5

Oby Urugwaj zagrał w finale z Argentyną :O Messi vs Suarez

6

Następnym razem będzie remontada Roberta :D

3

Wielki powrót syna marnotrawnego ? Najpierw niech przeprosi cały klub :D

23

W końcu ktoś dobrze gada :D NIE ! dla transferu Griza

1

Niech Coutinho spiernicza i to jak najszybciej xD

0

To że powinien zostać to na pewno xD Nie wiem po co ta ankieta ? To że odpadliśmy to tylko wina samych piłkarzy którzy nie po takiej rozwałce nie zasługują grać dla Dumy Katalonii

1

Suarez oby odpoczął bo z United był wyeksplatowany mimo że odpoczywał jeden mecz

0

To będzie rzeźnia dla United :D

0

Chyba jakieś żarty xD

0

Luis jest w świetnej formie więc musi coś teraz strzelić

0

Najlepsza "9" w historii Barcy ? Oczywiście !

6

Zasłużył bez 2 zdań :D

3

Musiałą to być na pewno bramka Messiego. Messi jest najlepszym zawodnikiem w historii Barcy i w historii piłki nożnej więc musiał być on.

7

Oby Luis i Leo nie zagrali z Espaniolem. Będą mieć więcej siły na ważniejsze mecze z Atleti i z United

0

W sposób jaki się porusza to identyko jak bym widział Suareza

0


Suarez powinien dostać 9 to by się zgadzało nawet z jego numerem na koszulce :D

0

Zdecydowanie Jović lepszy :D

2

Jeśli zdobędzie tryplet będzie najlepszym trenerem w historii Barcy tuż za Guardiolą :D

2

Całe szczęście :D

1

Chociaż odpocznie :D Ale oby to nie była groźna kontuzja bo mecz z United tuż tuż

3

Po prostu świetnie xD Zamiast oszczędzać Suareza i go zmienić za np. Boatenga to Ernesto trzymał go do końca i co ? KONTUZJA :( No to po lidze mistrzów bo bez Luisito to można pomarzyć......

0

Szacun ! Najlepszy piłkarz w historii :D

0

Przez to nie wygramy ligi mistrzów :( Taka prawda niestety........

3

Szkoda że taki Puyol skończył już karierę :( Legendarny obrońca w historii piłki nożnej i najlepszy kapitan !

0

Ostatnio Luis się odblokował to pewnie strzeli nie jedną bramkę :D

0

Ale kto mówi, że coś sam wygrał ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?