Kuba.P
Dołączył/a: listopad 2013
Łódż
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Nie rozumiem czemu tak wiele osób chce zwolnienia Valverde jak przecież gramy o tryplet, a wygrał już z Barcą dublet więc to pokazuje, że jest bardzo dobrym trenerem dla Barcy.
0
Mówię o lidze mistrzów......
7
Camp Nou to twierdza nie do zdobycia.
1
Tak czy inaczej przydałby się jakiś dobry młody zmiennik który dawałby odpocząć Suarezowi aby ten był w pełni sił na najważniejsze mecze :D
0
Jeżeli nie będzie rotacji to czarno widzę te mecze z realem zwłaszcza że Suarez bez formy i kiepska skuteczność w ataku Messiego i Dembele
1
Jeżeli ktoś ma zastąpić El Pistolero to właśnie on. Najbardziej przypomina grę Suareza.
3
W tym sezonie trafił 16 goli i zaliczył 8 asyst ! Faktycznie słaby xD :D
0
Szczeże wole doświadczonego Suareza niż jakiegoś młodzika który wpasuje się w grę Barcy po 2-3 sezonach :D
8
Następca Busiego :D
2
Niech teraz zagra Prince :D Może coś strzeli.
0
Bez nich to nic nie zdziałamy :(
0
Tyle że benzema zaczął dopiero teraz grać a Suarez gra tak od 5 lat w Barcie :D
1
Biały kolor jest taki okropny......... :D
0
Ale on nie jest środkowym napastnikiem xD
0
Oby zagrał bo bez niego będzie skromna wygrana a nie Manita :D
20
Najlepsza 9 na świecie :D
1
Najlepszy lewy obrońca na świecie !
4
Chętnie bym go zobaczył w Barcelonie :)
0
Prince od początu :)
0
Izabelle Krzan to ty szanuj. To jest prawdziwa laska. A ty chyba paździeża nie widziałeś xD
8
To chciałbyś kolejnego munira który nic by nie zrobił ?
5
Kosmiczny Alba ! Chyba najlepszy w tej chwili lewy obrońca na świecie !
0
Jak nie ma Messiego to Suarez musi udźwignąć ten ciężar drużyny :)
3
Vidal musi odpocząć :)
0
Kurde Sevilla :(
2
i myk do finału :)
0
czyli 4:3 dla Barcy
0
Jak walkower to wystarczą 4 brameczki :)
0
Godnego następcy Suareza na razie nie ma :( Może Kane albo Icardi ale wiadomo że za nawet 100 mln nie odejdą ze swoich klubów.
2
Wreszcie powiedział coś normalnego :)