0

W zasadzie często musi dojść do kontuzji podstawowego gracza, aby młody zawodnik rezerw mógł dostać szansę i się pokazać. To czy ją wykorzysta zależy tylko i wyłącznie od niego samego. Jeśli wykorzysta staję się kluczowym zawodnikiem bez wydawania pieniędzy. Mamy świetnych wychowanków, może i był gorszy okres, bo nie mieliśmy perełek pokroju Iniesty czy Xaviego, ale chłopaki mają potencjał. Po cichu liczę że któryś ze stoperów wskoczy na stałe i będzie prezentował dobrą, solidną formę. A może i nawet czeka nas nowy duet wychowanków?

10

Może i wyników nie ma w lidze, ale co jak co widać poprawę w grze. Bo to już nie jest odgrzewany kotlet z sezonu na sezon.

0

Albo mi się wydaję, albo ten nasz Dembele trochę przypakował xd

0

A wiecie kiedy Coutinho wraca?

0

I wyjaśnił .....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

####Bartomeuout

1

Oby go tylko nie przerosła trema i nie był spięty. Wtedy będzie grał asekuracyjnie, do tyłu, a potrzeba aby pokazał wszystko co ma najlepsze. Już bardziej jestem spokojny o ewentualny występ Martina Braithwaite'a. Wydaje mi się że jeśli faktycznie otrzymane szansę, może być czarnym koniem. To sam tyczy się Griezmanna. O jego występ też jestem spokojny i myślę, że może pyknać jutro brameczke. Oczywiście wszyscy liczymy najbardziej na magiczny wieczór Messiego, który indywidualnie pokaże swoją klasę i przyczyni się do kolejnej wygranej na Bernabeu.

7

Pamiętne trio MVP - Messi Villa Pedro

0

Pytanie do oglądających wczorajszy meczyk. Niestety mogłem tylko dokończyć pierwszą połowę. Jak zagrał Waszym zdaniem nasz nowy nabytek?

0

Jak myślicie czy Tottenham wygra dzisiaj z Lipskiem u siebie? Zważywszy na to, że Kane i Son nie grają może być ciężko, ale kurs jest dobry i zastanawiam się czy nie postawić.

0

Jaki wyniki obstawiacie w meczu Napoli vs Barcelona?

0

Ma ktoś stronę gdzie można oglądać mecze na żywo na telefonie?

0

Wiecie kiedy wraca Dembele?

0

real też się nie popisał po pierwszej połowie..

2

Gdyby Busi utrzymał poziom z poprzedniego meczu plus wróci de Jong razem z Arthurem to Messi może grać jako fałszywa 9, na skrzydłach Grizi i Dembele. Oczywiście napastnika kupić trzeba, ale młodego i z perspektywami a nie tak na hurra. Ponadto jeśli trener wdroży swoją wizję gry której oczekujemy jak nigdy to widziałbym miejsce dla Coutinho. Wtedy pomoc mamy na lata.

0

Poratuje ktoś linkiem do meczu?

2

Może Rakitić, de Jong,Alena od 1 minuty

9

Wielka strata? Nie sądzę

1

Andre Gomes chyba w tym momencie zakończył karierę :(

1

Vidal jak na razie the best

0

Trzymam za słowo ;)

0

Prawdopodobnie Salah nie zagra w rewanżu...

10

Priorytet to Umtiti, gość jest nie do zastąpienia jak dla mnie

6

Buffon wyjaśnił..

3

Najlepszy mecz Dembele, nawet w obronie bardzo dobrze sobie radził i wracał za rywalem

0

Najlepiej grę Barcelony tłumaczyć tym, że rywal postawił "autobus" w polu karnym i co tu robić tylko usiąść i płakać pozostaje. To chyba w naszym interesie jest znaleźć patent na takie zespoły które dobrze bronią przed własnym polem karnym a nie obwiniać ich za taką grę...

0

Roberto w 2 połowie za Inieste powinien wejść

74

Podanie Messiego z woleja ze środka pola to było mistrzostwo świata

1

I życzę im aby ten wyścig wygrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?