Kuba3xxx
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W zasadzie często musi dojść do kontuzji podstawowego gracza, aby młody zawodnik rezerw mógł dostać szansę i się pokazać. To czy ją wykorzysta zależy tylko i wyłącznie od niego samego. Jeśli wykorzysta staję się kluczowym zawodnikiem bez wydawania pieniędzy. Mamy świetnych wychowanków, może i był gorszy okres, bo nie mieliśmy perełek pokroju Iniesty czy Xaviego, ale chłopaki mają potencjał. Po cichu liczę że któryś ze stoperów wskoczy na stałe i będzie prezentował dobrą, solidną formę. A może i nawet czeka nas nowy duet wychowanków?
10
Może i wyników nie ma w lidze, ale co jak co widać poprawę w grze. Bo to już nie jest odgrzewany kotlet z sezonu na sezon.
0
Albo mi się wydaję, albo ten nasz Dembele trochę przypakował xd
0
A wiecie kiedy Coutinho wraca?
0
I wyjaśnił .....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
####Bartomeuout
1
Oby go tylko nie przerosła trema i nie był spięty. Wtedy będzie grał asekuracyjnie, do tyłu, a potrzeba aby pokazał wszystko co ma najlepsze. Już bardziej jestem spokojny o ewentualny występ Martina Braithwaite'a. Wydaje mi się że jeśli faktycznie otrzymane szansę, może być czarnym koniem. To sam tyczy się Griezmanna. O jego występ też jestem spokojny i myślę, że może pyknać jutro brameczke. Oczywiście wszyscy liczymy najbardziej na magiczny wieczór Messiego, który indywidualnie pokaże swoją klasę i przyczyni się do kolejnej wygranej na Bernabeu.
7
Pamiętne trio MVP - Messi Villa Pedro
0
Pytanie do oglądających wczorajszy meczyk. Niestety mogłem tylko dokończyć pierwszą połowę. Jak zagrał Waszym zdaniem nasz nowy nabytek?
0
Jak myślicie czy Tottenham wygra dzisiaj z Lipskiem u siebie? Zważywszy na to, że Kane i Son nie grają może być ciężko, ale kurs jest dobry i zastanawiam się czy nie postawić.
0
Jaki wyniki obstawiacie w meczu Napoli vs Barcelona?
0
Ma ktoś stronę gdzie można oglądać mecze na żywo na telefonie?
0
Wiecie kiedy wraca Dembele?
0
real też się nie popisał po pierwszej połowie..
2
Gdyby Busi utrzymał poziom z poprzedniego meczu plus wróci de Jong razem z Arthurem to Messi może grać jako fałszywa 9, na skrzydłach Grizi i Dembele. Oczywiście napastnika kupić trzeba, ale młodego i z perspektywami a nie tak na hurra. Ponadto jeśli trener wdroży swoją wizję gry której oczekujemy jak nigdy to widziałbym miejsce dla Coutinho. Wtedy pomoc mamy na lata.
0
Poratuje ktoś linkiem do meczu?
2
Może Rakitić, de Jong,Alena od 1 minuty
9
Wielka strata? Nie sądzę
1
Andre Gomes chyba w tym momencie zakończył karierę :(
1
Vidal jak na razie the best
0
Trzymam za słowo ;)
0
Prawdopodobnie Salah nie zagra w rewanżu...
10
Priorytet to Umtiti, gość jest nie do zastąpienia jak dla mnie
6
Buffon wyjaśnił..
3
Najlepszy mecz Dembele, nawet w obronie bardzo dobrze sobie radził i wracał za rywalem
0
Najlepiej grę Barcelony tłumaczyć tym, że rywal postawił "autobus" w polu karnym i co tu robić tylko usiąść i płakać pozostaje. To chyba w naszym interesie jest znaleźć patent na takie zespoły które dobrze bronią przed własnym polem karnym a nie obwiniać ich za taką grę...
0
Roberto w 2 połowie za Inieste powinien wejść
74
Podanie Messiego z woleja ze środka pola to było mistrzostwo świata
1
I życzę im aby ten wyścig wygrali