Kuba3xxx
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico przegrało więc sprawa Suareza powinna się sama wyjaśnić :)
0
Barca vs Benfica, Real vs Atletico, Bayern vs PSG, Wolfsburg vs City
6
Suarez partoli co popadnie. a znając życie będzie miał sytuacyjną piłkę 30 % szansy na zdobycie gola i go strzeli ,a następnie zaliczy jeszcze asystę... cały Luis
0
Nie spodziewałem się takiego składu Arsenalu...
12
to nie był sen to był koszmar
6
Nagłówki od pewnego czasu są zapożyczone najwyraźniej z onetu....
8
Muller- jak dla mnie to najbardziej irytujący piłkarz
2
Real z człowieka jednak nie wyjdzie....smutne ale prawdziwe
0
"ale odpoczynek dobrze mi zrobi" ma chłop racje...
0
Braida niech się zastanawia jak Verrattiego sprowadzić...
0
Ja jestem jak Pique :), Realowi dobrze życzył nie będę, Ciebie może nie obchodzi ten mecz, ale ja z całego serca życzę Las Palmas zdobycia 3 lub 1 pkt ;)
0
Następny mecz Realu to wyjazd na stadion rozpędzonego Las Palmas, gdzie już Barca miała problemy. Jednym słowem ten balonik szybko może pęknąć...
0
Być może i Juventus da się wyprzedzić
0
Gorzej ze straconym bramkami, Pique jak na razie jest w formie i trzyma profesorki poziom ;)
1
Iniesta powinien zawitać w 2 połowie. Być może i Rakitic będzie potrzebny. Po zwycięstwo! Veb!
0
Tak myślałem, thx ;)
0
Ile Messi ma łącznie strzelonych bramek w LM?
0
Komentator rozwalił tekstem o Chamberlainie, że się przestraszył strzelenia gola w 100 procentowej sytuacji
2
Chyba mam pierwsze objawy RLS ;)
0
Urodził się jako brazylijczyk więc ciężko to podciągnąć pod hiszpana
0
Z Zidane na ławce trenerskiej już -9. Jest ewidentny progres ;)
0
karny to nie gol kolego ;)
3
Nie wyobrażam sobie Mascherano walczącego o górną piłkę z Giroud
0
Jaki jest ulubiony czarny koń kibiców Realu?
- Kameni
0
Vidal i Rakitić w 2 poł.
0
Derby rządzą się swoimi prawami
1
Na flashscore zaliczyli jako przestrzelonego karnego i bramkę Suareza przy której asyste ma Messi ;)
0
De Marcos po profesorsku
36
Charyzmy mu na pewno nie brakuje ;)
3
Busi, Turan i Vidal powinni wejść na boisko bo kiepsko to wygląda..