0

Atletico przegrało więc sprawa Suareza powinna się sama wyjaśnić :)

0

Barca vs Benfica, Real vs Atletico, Bayern vs PSG, Wolfsburg vs City

6

Suarez partoli co popadnie. a znając życie będzie miał sytuacyjną piłkę 30 % szansy na zdobycie gola i go strzeli ,a następnie zaliczy jeszcze asystę... cały Luis

0

Nie spodziewałem się takiego składu Arsenalu...

12

to nie był sen to był koszmar

6

Nagłówki od pewnego czasu są zapożyczone najwyraźniej z onetu....

8

Muller- jak dla mnie to najbardziej irytujący piłkarz

2

Real z człowieka jednak nie wyjdzie....smutne ale prawdziwe

0

"ale odpoczynek dobrze mi zrobi" ma chłop racje...

0

Braida niech się zastanawia jak Verrattiego sprowadzić...

0

Ja jestem jak Pique :), Realowi dobrze życzył nie będę, Ciebie może nie obchodzi ten mecz, ale ja z całego serca życzę Las Palmas zdobycia 3 lub 1 pkt ;)

0

Następny mecz Realu to wyjazd na stadion rozpędzonego Las Palmas, gdzie już Barca miała problemy. Jednym słowem ten balonik szybko może pęknąć...

0

Być może i Juventus da się wyprzedzić

0

Gorzej ze straconym bramkami, Pique jak na razie jest w formie i trzyma profesorki poziom ;)

1

Iniesta powinien zawitać w 2 połowie. Być może i Rakitic będzie potrzebny. Po zwycięstwo! Veb!

0

Tak myślałem, thx ;)

0

Ile Messi ma łącznie strzelonych bramek w LM?

0

Komentator rozwalił tekstem o Chamberlainie, że się przestraszył strzelenia gola w 100 procentowej sytuacji

2

Chyba mam pierwsze objawy RLS ;)

0

Urodził się jako brazylijczyk więc ciężko to podciągnąć pod hiszpana

0

Z Zidane na ławce trenerskiej już -9. Jest ewidentny progres ;)

0

karny to nie gol kolego ;)

3

Nie wyobrażam sobie Mascherano walczącego o górną piłkę z Giroud

0

Jaki jest ulubiony czarny koń kibiców Realu?
- Kameni

0

Vidal i Rakitić w 2 poł.

0

Derby rządzą się swoimi prawami

1

Na flashscore zaliczyli jako przestrzelonego karnego i bramkę Suareza przy której asyste ma Messi ;)

0

De Marcos po profesorsku

36

Charyzmy mu na pewno nie brakuje ;)

3

Busi, Turan i Vidal powinni wejść na boisko bo kiepsko to wygląda..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?