27 sierpnia 2013, 18:40
0
Torres?????? Nie rozśmieszaj mnie
14 lipca 2013, 16:06
"Nie bójmy się marzeń" - no właśnie ! Ciekawy artykuł oby więcej takich
3 lipca 2013, 16:43
W sumie może masz rację... Ale właśnie kogoś takiego potrzebujemy, napastnika, który potrafi wydymać Real
3 lipca 2013, 15:38
Dla mnie nasz LEWY jest lepszy od Rooneya i mówię to szczerze, nie nabijam się..
27 maja 2013, 10:01
najgorsze to zdecydowanie VILLA
23 grudnia 2012, 22:20
Beznadziejne zachowanie Nawet jeśli miał rację. Więc go nie brońcie
23 grudnia 2012, 22:25
Najpiękniejsze 10 minut
16 grudnia 2012, 12:27
Mecz Realu sędziuje Lahoz.. If you know what i mean ;p
23 grudnia 2012, 22:30
Ronnie zgadzam się
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Torres?????? Nie rozśmieszaj mnie
0
"Nie bójmy się marzeń" - no właśnie ! Ciekawy artykuł oby więcej takich
0
W sumie może masz rację... Ale właśnie kogoś takiego potrzebujemy, napastnika, który potrafi wydymać Real
0
Dla mnie nasz LEWY jest lepszy od Rooneya i mówię to szczerze, nie nabijam się..
0
najgorsze to zdecydowanie VILLA
0
Torres?????? Nie rozśmieszaj mnie
0
Beznadziejne zachowanie
Nawet jeśli miał rację. Więc go nie brońcie
0
Najpiękniejsze 10 minut
0
Mecz Realu sędziuje Lahoz.. If you know what i mean
;p
0
Ronnie zgadzam się