0

Torres?????? Nie rozśmieszaj mnie

0

"Nie bójmy się marzeń" - no właśnie ! Ciekawy artykuł oby więcej takich

0

W sumie może masz rację... Ale właśnie kogoś takiego potrzebujemy, napastnika, który potrafi wydymać Real

0

Dla mnie nasz LEWY jest lepszy od Rooneya i mówię to szczerze, nie nabijam się..

0

najgorsze to zdecydowanie VILLA

0

Przede wszystkim trenera trzeba zmienić... potem ew. transfery

0

gówno a nie transfery

0

Tymczasem Władze BVB zapewniają, że Mats Hummels zostaje u nich definitywnie. W tej sytuacji musimy sciągnąć innego obrońce, bo to priorytet

0

Alba już od dłuższego czasu mnie denerwuje. ZAJMIJ SIĘ GRĄ CHŁOPIE !!!
Bezmyślne zachowanie... Abidal powinien wyjść w pierwszym składzie na CN. Może chłopaki uwierzą, że można z tym Bayernem wygrać, bo na awans szans nie mamy

0

Szacun. TAK trzymaj geniuszu ;p

0

Dla mnie INIESTA to w tym sezonie nawet Messiego zostawia w tylle

0

Zobaczycie ze bedzie 0 : 7 dla Barcy

0

Alexis to uoggswdgrrrrrrrrrrrrgdzfgzhts.... brak słów

0

leomessi 103
Villa nie zagra

0

Przecież bysmy ich zmiotli z powierzchni ziemi

0

Masakra
Powinni pokazać mecz Realu z Diabłami i Barce z Milanem, a nie jakas Borussia przereklamowana i ten cały Lewandowski. Już płacę abonament za 2013

0

real jest lepszy

0

David Babunski ( 24 ) Czyżby szykował się kolejny zagraniczny z polskim paszportem ??? : )

0

Scorpion ty zawsze coś palniesz ;p

0

Zawsze mówiłem o tym że jedenastka najlepsza na świecie składa sie z tylko z graczy Barcy i Realu ( Pirlo to mały wyjątek ) a to o czymś świadczy

0

Tak bedzie ich trenował tak samo jak Lewandowski bedzie tam strzelał bramki

0

Dziwnie to wygląda jak taki mały chłopiec kopie piłke 5

0

Ronnie zgadzam się

0

Najpiękniejsze 10 minut

0

Beznadziejne zachowanie
Nawet jeśli miał rację. Więc go nie brońcie

0

Nie oszukujmy się... Real rozjedzie ManU na Bernabeu, ale na Old Trafford będzie dla nich cięzko
Dobrze, że trafiliśmy na Milan, lepsze to niż Szakchtar

0

;) Dobrze, że go mamy w naszej rodzinie ;p

0

Ma rację generał

0

A ja zaszaleje i powiem, że bedzie 5: 2 dla naszych ;pp

0

Mecz Realu sędziuje Lahoz.. If you know what i mean
;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?