0

Myślałem, że jest na tyle inteligentny żeby wiedzieć kiedy zamilczeć... Pomyliłem się. No, ale cóż nawet taka wypowiedź nie zmieni tego, że surowa zima w tym roku w stolicy Hiszpanii
;pp

0

Skandal to będzie jak któryś z graczy Barcy nie dostanie ZP... Wolałbym żeby w tym roku mimo wspaniałego rekordu Messiego, Don Andres otrzymał Złotą.
To co on wyprawia w tym sezonie to jest niesamowite. Co do ocen... fajnie, że w końcu ktoś podszedł do oceniania jak oceniający a nie jako kibic Barcy ;p

0

Mówcie co chcecie, dla mnie Messi jest niesamowity ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?