Pedro Pedrito Pedrooo zaliczył wczoraj kompletny mecz zarówno w obronie jak i ataku! Przyjemnie się patrzyło na jego powroty (po stratach Montoi, eh...), a asysta palce lizać. Taki zmiennik to skarb!
"...więcej niż 180 minut" miało być, skromnie poprawiam.
Dzięki za te statystyki, to ciekawe a z Twoim zdaniem się zgadzam - po tym, co przeszedł Lucho liczę na jakikolwiek tytuł (no, może CdR nie zrobi na mnie wielkiego wrażenia) a jeśli pozwolą mu pracować w przyszłym sezonie to myślę, że maszyna będzie dobrze naoliwiona i każdy trybik będzie trybił! :D
Ja osobiście nie miałbym nic przeciwko występowi Adriano na prawej stronie obrony. Z Athletikiem wszedł i zrobił co do niego należało, zabezpieczył tyły i dograł idealną piłkę na głowę Alby.
Bardzo dobrze się słucha tej dwójki komentatorów, szczególnie zapadł mi w pamięć tekst Krzysztofa Przytuły "dmuchnął i poszło" :) widać, że jest młodym trenerem, zna język :)
Messi wycofał mu na 17-18 metr, Luisito strzelił wewnętrzną stroną prawej nogi po długim słupku, bramkarz próbował sparować, ale po jego ręku piłka uderzyła od wewnątrz w boczną siatkę :)
To nie zadziała, za dużo tu prowokatorów z Realu. Każdy post wywyższający Barcę nad Real spotkałby się pewnie z 40-50 "minusami" od kibiców Realu. I co, mamy walczyć o każdy komentarz klikając plus? :P
Aż przykro się ogląda mecze Realu. Co trzeba zrobić, żeby dostać kartkę, bo widocznie uderzenie w twarz zawodnika bez piłki (Arbeloa, Varane) to za mało. Szkoda, liczyłem na dobre widowisko.
Z Villarealem Mathieu na szpicę, Messiego za nim, Andres na lewe skrzydło i może Masche na prawe, jest niski i zwrotny.
Nie no beka xD trzeba wykorzystać każdą jedną okazję, żeby zgrywać nasze ofensywne trio MSN, a i Rafinha potrzebuje minut, żeby się rozwijać. Może tak dać mu połówkę?
Lubię takie smaczki: już w niedzielę sentymentalną podróż odbędą obaj bracia Dos Santos. Mam nadzieję, że publiczność na Camp Nou przyjmie ich z uśmiechami i oklaskami!
No właśnie jestem podobnego zdania. Zamiast rzucić ciekawostki, fakty, anegdotki, to nie. Kolejne pseudo podsumowanie, pamiętam jak poziom artykułów tutaj był znacznie wyższy :)
Myślę, że Rakitic jest jednym z piłkarzy, którzy nie mają sobie nic do zarzucenia po dwumeczu Atleti w pucharze. Fantastyczne zawody, niekonwencjonalne zagrania, troszkę więcej szczęścia, a cieszyłby się ze zdobytej bramki. Mimo jej braku zrobił na mnie ogromne wrażenie grą wzajemną z Messim i Alvesem na prawym skrzydle. Brawo!
Zauważyłem pewną subtelną różnicę między Wielką Barceloną za Guardioli, a teraźniejszą Barcą. Streszczając: Za Guardioli piłkarz przyjmujący piłkę zawsze miał co najmniej 3-4 możliwości odegrania; teraz piłkarz przyjmujący piłkę (szczególnie przy wyprowadzaniu ataku) może nie mieć tylu wariantów rozegrania, ale wie dokładnie co chce zrobić z piłką i robi to.
Mnie najbardziej rzuciło się w oczy ustawienie Rakitica względem Messiego i odwrotnie. Już w poprzednich spotkaniach było widocznie przesuwanie się w stronę prawej linii bocznej Chorwata, ale we wczorajszym meczu podczas ataku pozycyjnego Ivan grał jako prawy napastnik / prawy skrzydłowy, a Messi... Messi był wolnym elektronem, tak jak lubi. Myślę, że duże znaczenie miało właśnie takie przesunięcie Rakitica!
LE nigdzie nie odchodzi, chyba, że nowy zarząd zażyczy sobie nowego trenera!
Nie no zgrywam się, podzielam Twoje zdanie. Miałem większe oczekiwania wobec Celty, ale brak im teraz Rafinhi.
Z tego co ostatnio przemknęło mi przed oczami, od momentu odejścia z Realu był już w ośmiu klubach. Możliwe, że z Realem 8, jak ktoś coś wie to proszę poprawiać. Z tego co go pamiętam z Clasico, miał papiery na granie i przyłączam się do pytania co się z nim stało i dlaczego!
33
Pedro Pedrito Pedrooo zaliczył wczoraj kompletny mecz zarówno w obronie jak i ataku! Przyjemnie się patrzyło na jego powroty (po stratach Montoi, eh...), a asysta palce lizać. Taki zmiennik to skarb!
3
"...więcej niż 180 minut" miało być, skromnie poprawiam.
Dzięki za te statystyki, to ciekawe a z Twoim zdaniem się zgadzam - po tym, co przeszedł Lucho liczę na jakikolwiek tytuł (no, może CdR nie zrobi na mnie wielkiego wrażenia) a jeśli pozwolą mu pracować w przyszłym sezonie to myślę, że maszyna będzie dobrze naoliwiona i każdy trybik będzie trybił! :D
5
To jest portal kibiców Barcelony, nie Realu, nie "bezstronny portal kibicowski wklejający statystyki".
5
Rozkład, w sensie rozpad. Julian raczy nas zabawami słownymi ;)
10
Ja osobiście nie miałbym nic przeciwko występowi Adriano na prawej stronie obrony. Z Athletikiem wszedł i zrobił co do niego należało, zabezpieczył tyły i dograł idealną piłkę na głowę Alby.
0
Bardzo dobrze się słucha tej dwójki komentatorów, szczególnie zapadł mi w pamięć tekst Krzysztofa Przytuły "dmuchnął i poszło" :) widać, że jest młodym trenerem, zna język :)
0
Messi wycofał mu na 17-18 metr, Luisito strzelił wewnętrzną stroną prawej nogi po długim słupku, bramkarz próbował sparować, ale po jego ręku piłka uderzyła od wewnątrz w boczną siatkę :)
0
To nie zadziała, za dużo tu prowokatorów z Realu. Każdy post wywyższający Barcę nad Real spotkałby się pewnie z 40-50 "minusami" od kibiców Realu. I co, mamy walczyć o każdy komentarz klikając plus? :P
0
2
Pewnie ferie ma skubany ;/
2
Aż przykro się ogląda mecze Realu. Co trzeba zrobić, żeby dostać kartkę, bo widocznie uderzenie w twarz zawodnika bez piłki (Arbeloa, Varane) to za mało. Szkoda, liczyłem na dobre widowisko.
0
Śmiem wątpić
0
Jakkolwiek abstrakcyjny jest ten komentarz, podoba mi się taki pomysł :D
0
Nie mów hop!
0
Bayern Monachium w meczu z VFL Wolfsburg wygląda jak Barcelona z zeszłego sezonu. Bezsilność, bezsilność, bezsilność....
0
Z Villarealem Mathieu na szpicę, Messiego za nim, Andres na lewe skrzydło i może Masche na prawe, jest niski i zwrotny.
Nie no beka xD trzeba wykorzystać każdą jedną okazję, żeby zgrywać nasze ofensywne trio MSN, a i Rafinha potrzebuje minut, żeby się rozwijać. Może tak dać mu połówkę?
0
Mam nadzieję, że Montoya jeszcze wskoczy na wyższy poziom, wiele aspektów jego gry jest do poprawy. Jestem dobrej myśli.
7
Lubię takie smaczki: już w niedzielę sentymentalną podróż odbędą obaj bracia Dos Santos. Mam nadzieję, że publiczność na Camp Nou przyjmie ich z uśmiechami i oklaskami!
1
Serio? Uważasz to za prowokację? A jeśli z Twojej strony to była ironia to wybacz, nie wyczułem w literkach.
0
No właśnie jestem podobnego zdania. Zamiast rzucić ciekawostki, fakty, anegdotki, to nie. Kolejne pseudo podsumowanie, pamiętam jak poziom artykułów tutaj był znacznie wyższy :)
5
0
Myślę, że Rakitic jest jednym z piłkarzy, którzy nie mają sobie nic do zarzucenia po dwumeczu Atleti w pucharze. Fantastyczne zawody, niekonwencjonalne zagrania, troszkę więcej szczęścia, a cieszyłby się ze zdobytej bramki. Mimo jej braku zrobił na mnie ogromne wrażenie grą wzajemną z Messim i Alvesem na prawym skrzydle. Brawo!
2
Zauważyłem pewną subtelną różnicę między Wielką Barceloną za Guardioli, a teraźniejszą Barcą. Streszczając: Za Guardioli piłkarz przyjmujący piłkę zawsze miał co najmniej 3-4 możliwości odegrania; teraz piłkarz przyjmujący piłkę (szczególnie przy wyprowadzaniu ataku) może nie mieć tylu wariantów rozegrania, ale wie dokładnie co chce zrobić z piłką i robi to.
8
Mnie najbardziej rzuciło się w oczy ustawienie Rakitica względem Messiego i odwrotnie. Już w poprzednich spotkaniach było widocznie przesuwanie się w stronę prawej linii bocznej Chorwata, ale we wczorajszym meczu podczas ataku pozycyjnego Ivan grał jako prawy napastnik / prawy skrzydłowy, a Messi... Messi był wolnym elektronem, tak jak lubi. Myślę, że duże znaczenie miało właśnie takie przesunięcie Rakitica!
0
dzięęęęki zioooom, bez odbioru ;)
0
Niestety leżę z zerwanym więzadłem krzyżowym, ale wrócę może szybciej niż Verma!
23
zapraszam, jeśli ktoś interesuje się stylem wolnym. filmik mojego autorstwa :)
4
polecam filmik mojego autorstwa ;) enjoy!
1
LE nigdzie nie odchodzi, chyba, że nowy zarząd zażyczy sobie nowego trenera!
Nie no zgrywam się, podzielam Twoje zdanie. Miałem większe oczekiwania wobec Celty, ale brak im teraz Rafinhi.
0
Z tego co ostatnio przemknęło mi przed oczami, od momentu odejścia z Realu był już w ośmiu klubach. Możliwe, że z Realem 8, jak ktoś coś wie to proszę poprawiać. Z tego co go pamiętam z Clasico, miał papiery na granie i przyłączam się do pytania co się z nim stało i dlaczego!