33

Pedro Pedrito Pedrooo zaliczył wczoraj kompletny mecz zarówno w obronie jak i ataku! Przyjemnie się patrzyło na jego powroty (po stratach Montoi, eh...), a asysta palce lizać. Taki zmiennik to skarb!

3

"...więcej niż 180 minut" miało być, skromnie poprawiam.
Dzięki za te statystyki, to ciekawe a z Twoim zdaniem się zgadzam - po tym, co przeszedł Lucho liczę na jakikolwiek tytuł (no, może CdR nie zrobi na mnie wielkiego wrażenia) a jeśli pozwolą mu pracować w przyszłym sezonie to myślę, że maszyna będzie dobrze naoliwiona i każdy trybik będzie trybił! :D

5

To jest portal kibiców Barcelony, nie Realu, nie "bezstronny portal kibicowski wklejający statystyki".

5

Rozkład, w sensie rozpad. Julian raczy nas zabawami słownymi ;)

10

Ja osobiście nie miałbym nic przeciwko występowi Adriano na prawej stronie obrony. Z Athletikiem wszedł i zrobił co do niego należało, zabezpieczył tyły i dograł idealną piłkę na głowę Alby.

0

Bardzo dobrze się słucha tej dwójki komentatorów, szczególnie zapadł mi w pamięć tekst Krzysztofa Przytuły "dmuchnął i poszło" :) widać, że jest młodym trenerem, zna język :)

0

Messi wycofał mu na 17-18 metr, Luisito strzelił wewnętrzną stroną prawej nogi po długim słupku, bramkarz próbował sparować, ale po jego ręku piłka uderzyła od wewnątrz w boczną siatkę :)

0

To nie zadziała, za dużo tu prowokatorów z Realu. Każdy post wywyższający Barcę nad Real spotkałby się pewnie z 40-50 "minusami" od kibiców Realu. I co, mamy walczyć o każdy komentarz klikając plus? :P

0

2

Pewnie ferie ma skubany ;/

2

Aż przykro się ogląda mecze Realu. Co trzeba zrobić, żeby dostać kartkę, bo widocznie uderzenie w twarz zawodnika bez piłki (Arbeloa, Varane) to za mało. Szkoda, liczyłem na dobre widowisko.

0

Śmiem wątpić

0

Jakkolwiek abstrakcyjny jest ten komentarz, podoba mi się taki pomysł :D

0

Nie mów hop!

0

Bayern Monachium w meczu z VFL Wolfsburg wygląda jak Barcelona z zeszłego sezonu. Bezsilność, bezsilność, bezsilność....

0

Z Villarealem Mathieu na szpicę, Messiego za nim, Andres na lewe skrzydło i może Masche na prawe, jest niski i zwrotny.
Nie no beka xD trzeba wykorzystać każdą jedną okazję, żeby zgrywać nasze ofensywne trio MSN, a i Rafinha potrzebuje minut, żeby się rozwijać. Może tak dać mu połówkę?

0

Mam nadzieję, że Montoya jeszcze wskoczy na wyższy poziom, wiele aspektów jego gry jest do poprawy. Jestem dobrej myśli.

7

Lubię takie smaczki: już w niedzielę sentymentalną podróż odbędą obaj bracia Dos Santos. Mam nadzieję, że publiczność na Camp Nou przyjmie ich z uśmiechami i oklaskami!

1

Serio? Uważasz to za prowokację? A jeśli z Twojej strony to była ironia to wybacz, nie wyczułem w literkach.

0

No właśnie jestem podobnego zdania. Zamiast rzucić ciekawostki, fakty, anegdotki, to nie. Kolejne pseudo podsumowanie, pamiętam jak poziom artykułów tutaj był znacznie wyższy :)

5

0

Myślę, że Rakitic jest jednym z piłkarzy, którzy nie mają sobie nic do zarzucenia po dwumeczu Atleti w pucharze. Fantastyczne zawody, niekonwencjonalne zagrania, troszkę więcej szczęścia, a cieszyłby się ze zdobytej bramki. Mimo jej braku zrobił na mnie ogromne wrażenie grą wzajemną z Messim i Alvesem na prawym skrzydle. Brawo!

2

Zauważyłem pewną subtelną różnicę między Wielką Barceloną za Guardioli, a teraźniejszą Barcą. Streszczając: Za Guardioli piłkarz przyjmujący piłkę zawsze miał co najmniej 3-4 możliwości odegrania; teraz piłkarz przyjmujący piłkę (szczególnie przy wyprowadzaniu ataku) może nie mieć tylu wariantów rozegrania, ale wie dokładnie co chce zrobić z piłką i robi to.

8

Mnie najbardziej rzuciło się w oczy ustawienie Rakitica względem Messiego i odwrotnie. Już w poprzednich spotkaniach było widocznie przesuwanie się w stronę prawej linii bocznej Chorwata, ale we wczorajszym meczu podczas ataku pozycyjnego Ivan grał jako prawy napastnik / prawy skrzydłowy, a Messi... Messi był wolnym elektronem, tak jak lubi. Myślę, że duże znaczenie miało właśnie takie przesunięcie Rakitica!

0

dzięęęęki zioooom, bez odbioru ;)

0

Niestety leżę z zerwanym więzadłem krzyżowym, ale wrócę może szybciej niż Verma!

23

zapraszam, jeśli ktoś interesuje się stylem wolnym. filmik mojego autorstwa :)

4

polecam filmik mojego autorstwa ;) enjoy!

1

LE nigdzie nie odchodzi, chyba, że nowy zarząd zażyczy sobie nowego trenera!
Nie no zgrywam się, podzielam Twoje zdanie. Miałem większe oczekiwania wobec Celty, ale brak im teraz Rafinhi.

0

Z tego co ostatnio przemknęło mi przed oczami, od momentu odejścia z Realu był już w ośmiu klubach. Możliwe, że z Realem 8, jak ktoś coś wie to proszę poprawiać. Z tego co go pamiętam z Clasico, miał papiery na granie i przyłączam się do pytania co się z nim stało i dlaczego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?