Kubek1988
Dołączył/a: lipiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może by ktoś streścił o czym mowa na konferencji? Pytał któryś dziennikarz Mathieu o to piekne "powitanie" na prezentacji może przypadkiem?
0
Trochę się spóźniłem na transmisję z prezentacji, napisze mi ktoś czy zachowanie kibiców na CN było hmm przyzwoite? Jak to mniej więcej wyglądało, nie było jakiegoś skandalu po którym mółgby Mathieu już na starcie się zrazić do kibiców Barcy? pozdro
0
I Ty oczywiście ręczysz głową że Twoje zwymyślne transfery doszły by w takich kwotach do skutku (Jan) albo że ich kupno absolutnie na 100% i bez wątpliwości byłoby sportowo lepsze? Nie potwierdzaj lepiej z rozpędu, dbaj o głowę... Tu jest cała masa czynników mająca wpływ na wybór i przebieg negocjacji łącznie z ostateczną ceną, chyba prawie nikt na tej stronie sobie nie zdaje z tego sprawy. Odwróc sobie sytuację - Barca MUSI kogoś kupić więc nie ma żadnych argumentów do zbijania ceny, co więcej, na miejscu innych klubów windowałbym cenę na maksa, bo jest PRZYMUS kupienia obrońcy. A to tylko część tej układanki... także życzę troszkę otwartości umysłu przy analizowaniu tak skomplikowanych zagadnień, na przyszłość.
26
Jak można być taką szmatą kibicowską, oby Mathieu miał silą psychę i gdzieś takich pajaców i mimo wszystko... walczył dla nowego klubu z całych sił! On sobie nie zasłużył ani na jedno obraźliwe słowo w jego kierunku.
0
Nie potrzeba nam "zapowiadającego się" obrońcy tylko obrońcy na "już". Ciebie to chyba rodzice otrzymują jeszcze skoro dodanie prawie 100% kwoty zestawiasz ze śmiesznym stwierdzeniem że wystarczyło by dołożyć. A może już dołożyli do 10 mln żeby mieć te 20 na bardzo dobrego obrońcę? Nie pomyślałeś o tym? Życzeniowe myślenie i przesuwanie kawałeczek po kawałeczku granicy ile to można by było dołożyć jest zabawne, tym sposobem następny tego typu komentator pewnie by napisał że "wystarczy" jeszcze dołozyć "glupie" 10 mln i byśmy mieli jeszcze kogoś tam innego. Po prostu bzdurny, niepotrzebny bełkot i tyle. Co do słabości obrony - zapoznaj się ze statystykami. A czy ty w coś wierzysz czy tam nie wierzysz to nie ma najmniejszego znaczenia...
10
Trochę drogo ale bardzo fajny transfer, doświadczony bardzo wysoki i szybki (czyli cechy których Barcelonie w obronie brakowało), znający PD i na wielki plus (co tu niektórzy widzę że uznają za minus...) że nie gra w reprze przy naprawdę wysokiej jakości piłkarskiej dzięki czemu nie ma ryzyka że któregoś razu wróci ze zgrupowania z kontuzją albo zmęczony ;) a mentalne gimbusy i tak będą szczekać bo im głośnego nazwiska nie dali 2x drożej i nie mają się do czego onanizować. Życzę mu w Barcelonie wszystkiego co najlepsze może spotkać piłkarza :) Oby został przyjęty z należytym szacunkiem, bo to nie jego wina że Barcelona ma bardzo słabą pozycję w negocjacjach stoperów - w końcu KAŻDY klub wie, że Barcelona MUSIAŁA kupić obrońcę więc argumentów do targowania się za bardzo to nie ma niestety. Trzeba spojrzeć trzeźwo na sytuację a nie myśleć życzeniowo. BTW. wiadomo ile będzie zarabiał? Może na tym elemencie Barcelona oszczędzi i te 20 mln jednorazowe to sumarycznie wcale nie będzie tragicznie... pozdrawiam normalnych.
0
a może tak: mamy bardzo zwrotnego Masche, dość wysokiego Bartre i doświadczonego Pique? ;P
0
Ekstra wiadomość, drugiego takiego zawodnika nie ma, odwalającego czarną robotę często niedostrzeganą na pierwszy rzut oka dla drużyny. Nie marudzi, nie gwiazdorzy tylko zapieprza po boisku. Jest gwarancją (on i Alexis) że w Barcelonie pozostaną resztki pressingu który się tak mocno do sukcesów przyczyniał. Szybki, świetnie wychodzący na prostopadłe piłki, stosunkowo skuteczny. Prawie kompletny zawodnik. Nie ma w tym nic dziwnego że ludzie znający się na futbolu na niego stawiają bo jest to zawodnik niezwykle drużynie przydatny. Ludzie an tej stronie ulegają owczemu pędowi na hejtowanie. Ktoś coś rzucił kiedyś, drugi to przepisał i tak efektem kaskady już wszyscy widzą jednego winowajcę, śmieszne. Kozła ofiarnego sobie znaleźli...inna sprawa że 3/4 komentujących tu by co sezon wymianiała pół składu i zostawiała tylko nazwiska, nie wierzę że to piszą rozsądnie ludzie, raczej pokolenie "fify" prześcigające się w wymyślaniu coraz bardziej absurdalnych jedenastek za setki milionów. Jak się Messi włóczy po boisku bo mu się w pressingu udzielać nie chce to ktoś za i na niego musi zapieprzać. Tylko to nie jest efektowne więc wielu się zdaje nie zauważać.
0
Generalnie gra nienajgorsza choć nieco za wolna, tyle razy co pięknie Neymar czy Alexis się pokazywali na prostopadłą piłkę i ani razu nie dostali a miejsce między obroną Milanu a bramkarzem było... ale nie, lepiej zepchnąć 8 zawodników Milanu w pole karne i jeszcze samemu się tam wpychać... tylko to mnie troszkę drażni w grze dziś.