Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
6/10, serio jak z nim Irina zerwała, to przestał chyba nawet ćwiczyć swój ulubiony element, bo już się sędziowie nie nabierają.
7
Idz na strone MUUUUU pobuczeć na brak Ligi Mistrzów :)
0
Gosciu, on jest kontuzjowany
5
Ronaldo strzeli, bo 5 minut doliczył :D
5
28 do 23, ale o 6 bramek za Cristiano :D brak mózgu xd.
0
Ołłowski ?
0
A livesports przyznaje Pichichi albo nagrode za asysty ?
3
Uczeń Ronaldo :)
0
Hm...fart fartem - przyjdzie do meczu z Barcą, Valencią i będzie kiepsko z taką grą.
1
Ten jak sie nadział na krocze Varana :D
0
Haha, słabo oglądasz. Dzisiaj Bale najlepszy z Realu na pewno.
0
Nędzny jest ten piłkarz (CR), ogólnie uważam go za TOP5 wszechczasów (1. Messi), ale w tym momencie jest nędznym, nic nie grającym piłkarzem.
0
On woli nieletnie :D
0
Ale w tą ich stronę reklamujecie, jak Wam się tam podoba to lećcie :)
0
Hm, gracze Deportivo murują i swoją bramkę i bramkę Realu...
Tak nie strzelą...
0
Zagrał niezły mecz tylko i wyłącznie ze Szwajcarią gdzie miał bodajże 5 udanych dryblingów i gola, przy 12 stratach, a jednej takiej po której stworzył dla rywali setke.
0
Oglądałeś MŚ ? Doznał kontuzji i nie było go więcej niż był + nie zagrał z żadną lepszą drużyną (Holandia, Belgia, Niemcy).
3
Ronaldo zrobił ładne elastico :) Trzeba będzie przedłużyć głosowanie na ZP :D
0
Hm, najwiecej strat dzisiaj z całego Realu.
2
Ograł 40-latka :)
2
Zgłaszać panowie, nie odpisywać, tylko zgłaszać - szybko się oczyści strona wtedy z idiotów :)
0
HD się zlatują, hm...jak był łomot z ATM to cichutko tu było, żaden nie przyszedł, a teraz Real klepie słabeusza, bez 10 zawodników i wrócili świętować mistrza, zdobycie LM itp :D
1
Typa złapał i powalił - faul na jego korzyść WTF :D
9
Po co? Skoro teraz gramy bardziej wszechstronną piłkę i umiemy kontrować :) ?
0
Fanboy Messiego, nie Barcelony :)
13
Wolałbym żeby przegrał 6:7 i 6 goli CR-a :)
0
No, Bartra wtedy chuchro :D ale widać, że poszedł w mase. Stoper trochę mięśni musi mieć :)
0
A ja dzisiaj 2 kupony rzuciłem, jeden za 10zł - wchodzi mi jak na razie, a zaraz koniec spotkań, więc blisko wygranej, 300zł może w kieszeni. A drugi za 2zł, taki 'na odpał' troche - na remis Realu (kurs 10), na Monaco, na Malage i na Werder, do wyjęcia 200zł :D
0
Ahahahahahaha, 2/10 :)
0
Leverkusen Wolfsburg 4:4, a było 3:0 dla Wilków. Jak będzie tyle bramek w tej lidze to myślę, że za pare lat mogą włączyć się na poważnie do walki o najlepszą ligę świata :D