2

6/10, serio jak z nim Irina zerwała, to przestał chyba nawet ćwiczyć swój ulubiony element, bo już się sędziowie nie nabierają.

7

Idz na strone MUUUUU pobuczeć na brak Ligi Mistrzów :)

0

Gosciu, on jest kontuzjowany

5

Ronaldo strzeli, bo 5 minut doliczył :D

5

28 do 23, ale o 6 bramek za Cristiano :D brak mózgu xd.

0

Ołłowski ?

0

A livesports przyznaje Pichichi albo nagrode za asysty ?

3

Uczeń Ronaldo :)

0

Hm...fart fartem - przyjdzie do meczu z Barcą, Valencią i będzie kiepsko z taką grą.

1

Ten jak sie nadział na krocze Varana :D

0

Haha, słabo oglądasz. Dzisiaj Bale najlepszy z Realu na pewno.

0

Nędzny jest ten piłkarz (CR), ogólnie uważam go za TOP5 wszechczasów (1. Messi), ale w tym momencie jest nędznym, nic nie grającym piłkarzem.

0

On woli nieletnie :D

0

Ale w tą ich stronę reklamujecie, jak Wam się tam podoba to lećcie :)

0

Hm, gracze Deportivo murują i swoją bramkę i bramkę Realu...
Tak nie strzelą...

0

Zagrał niezły mecz tylko i wyłącznie ze Szwajcarią gdzie miał bodajże 5 udanych dryblingów i gola, przy 12 stratach, a jednej takiej po której stworzył dla rywali setke.

0

Oglądałeś MŚ ? Doznał kontuzji i nie było go więcej niż był + nie zagrał z żadną lepszą drużyną (Holandia, Belgia, Niemcy).

3

Ronaldo zrobił ładne elastico :) Trzeba będzie przedłużyć głosowanie na ZP :D

0

Hm, najwiecej strat dzisiaj z całego Realu.

2

Ograł 40-latka :)

2

Zgłaszać panowie, nie odpisywać, tylko zgłaszać - szybko się oczyści strona wtedy z idiotów :)

0

HD się zlatują, hm...jak był łomot z ATM to cichutko tu było, żaden nie przyszedł, a teraz Real klepie słabeusza, bez 10 zawodników i wrócili świętować mistrza, zdobycie LM itp :D

1

Typa złapał i powalił - faul na jego korzyść WTF :D

9

Po co? Skoro teraz gramy bardziej wszechstronną piłkę i umiemy kontrować :) ?

0

Fanboy Messiego, nie Barcelony :)

13

Wolałbym żeby przegrał 6:7 i 6 goli CR-a :)

0

No, Bartra wtedy chuchro :D ale widać, że poszedł w mase. Stoper trochę mięśni musi mieć :)

0

A ja dzisiaj 2 kupony rzuciłem, jeden za 10zł - wchodzi mi jak na razie, a zaraz koniec spotkań, więc blisko wygranej, 300zł może w kieszeni. A drugi za 2zł, taki 'na odpał' troche - na remis Realu (kurs 10), na Monaco, na Malage i na Werder, do wyjęcia 200zł :D

0

Ahahahahahaha, 2/10 :)

0

Leverkusen Wolfsburg 4:4, a było 3:0 dla Wilków. Jak będzie tyle bramek w tej lidze to myślę, że za pare lat mogą włączyć się na poważnie do walki o najlepszą ligę świata :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?