0

Karne z kapelusza ma tylko Twój pływacki idol, Messi rzadko się kładzie sam z siebie, a Ronaldo rzadko utrzymuje się na nogach sam z siebie.

0

Manita i hatrick Messiego ? Hm...parę dni temu często takie cos słyszałem...

0

No śmiał się z Messiego, ze zawsze musi ten karny uczciwy mieć, a nawet symulki wykonać nie umie :(

3

Nie przejmuje się Leo, zdarza się największym. Np CR ostatnio z 10cm nie trafił do pustej, Ty tylko z 4 metrów ;D

0

Siema, my też chętnie podyskutujemy z normalnymi kibicami Realu, których niestety jest tu mało (od kilku miesięcy w zasadzie 1) :D

0

Ja sadze nadal, ze zagrany podobnie jak z Atletico, będzie 1-2 bramkowa przewaga, ładny mecz z naszej strony a cala Europa będzie się nasza gra zachwycać ;) tak mi się przynajmniej wydaje. Z niecierpliwością czekam na ten mecz by zobaczyć czy Malaga była tylko rozluznieniem i wypadkiem przy pracy czy jednak jakiś lekki dołek drużyna złapała. VeB!

0

'Dzieki' jego zachowaniu przy bramce tracimy kontakt z Realem. Musimy teraz modlić się o stratę Królewskich. Alves ma dobry 2015 rok, ale akurat tym golem zawinił wiele i dla mnie strata nawet punktu to wiele w tym momencie, bardzo wiele. Mógł mieć 100 odbiorów i 300 celnych podań - 'odebrał' nam cenny punkty i dla mnie za ten mecz to jest 1-2.

0

Czyli był czy nie? Zresztą o czym mowa, kiedyś gadalem z sędzia piłkarskim i z rozmowy wyniosłem, ze jak ktoś jest równo z obrońcai wychyli jakaś cześć ciala to jest pretekst zęby gwizdnac, bo sędzia tez człowiek, nie ma okularów które mu co do milimetra wyświetla czy przekracza stopami linie spalonego czy nie.

1

Rozjebales na łopatki, 0 szacunku juz do Ciebie. Ja jestem stosunkowo młody (21 lat) a kibicuje juz jakieś 10 lat, odkąd pamiętam zawsze Barca.

0

Bo patrzą na pale i na 1 rzut oka nie ma, a jakby się przyjrzeli to widać, ze jest.

0

Ja tam będę w nich wierzył do końca ;) można być złym na porażkę, ale niektórzy maja swiadomosc ze 14 kolejek to dużo, to az 42 punkty. Każdy się kiedyś potknie, Real tez. VeB!

0

Ja tam wierze, ze damy rade. Z taka gra jak w tej serii powinniśmy dac rade ;)

0

Musi zacząć moim zdaniem :D co z tego, ze sama tiki-taka wybrany z 80% spotkań, jak nie będzie trofeów, bo zatrzymany się na ćwierćfinale/półfinale LM i zostanie nam 2/3 miejsce w lidze. By wygrywać z drużynami, które maja jakas sensowną obronę i cos grają w ataku potrzeba nam zmian jakie Lucho wprowadził w 2015roku (3x ATM, Villarreal czy Bilbao).

0

To prawda co piszecie o pomocy. Moim zdaniem jest kilka wyjść z sytuacji gdzie gramy z takim rywalem. Najlepsza byłoby pokazanie rywalowi, ze może zaatakować, oddanie kilku rożnych/wolnych (przy tym oczywiście trening obrony rożnych zeby z nich nie tracić bramek) i po wygraniu główki jazda z kontra gdzie gracze rywala sa na naszej polowie (np mecz z ATM gdzie tak z kontry wbilismy).

0

Ja to jedyne na co czekam w tym tygodniu to skoki, LM i Barca w lidze (no i Real, bo trzeba na nich lukac).m:D

0

Dla nas tez byłby dobry, bo 3 punkty straty do Realu to nie 4 (można w GD doskoczyc na równo). I wg mnie właśnie zawalił ten mecz, bo remis dawalby nam dzisiaj niezależność, a tak musimy modlić się o stratę Realu.

1

Prawda, ja bym się skupił na Maladze i Celcie, bo to jednak mecze u siebie. Sociedad pokazało, ze na swoim podwórku potrafi ograc najlepszych wiec o ten mecz nie mam pretensji. Ale mecze z Celta i Malaga pokazują, ze nie na wszystkich jest sposób.

0

Może dlatego, ze dostał w tym meczu tylko paredziesiat minut, a moim zdaniem z Malaga powinien wyjść Xavi właśnie z Ivanem.

0

Były 2-3 akcje gdzie nasze trio wychodziło 3 vs 4 ale stało się to co najczęściej denerwuje mnie w Barcy od 2-3 lat czyli - można ruszyć z kontra? Nie, lepiej podać do tylu i ułożyć akcje na spokojnie. Dopiero w tym roku Lucho zmienia cos w tym kierunku i miejmy nadzieje, ze zmieni to na stale bo z takimi dynamitami z przodu szybki Alves i Alba mamy potencjał do kontrataku. ODP do paxa (nie tu się dodało).

0

Real gra z Valencia, Sevilla, Celta, Villarrealem, Malaga, Barcelona, Athletic. Myślisz, ze zdobędą w tych meczach 21/21 ? W sobotę football pokazał nam, ze nawet w 38 kolejce przy stracie 1 punktu, nie można mówić kto zostanie mistrzem.

0

Hm czyli murowali się tak jak my bo my 11 strzalow i oni tez, my 5 celnych, oni 3, my 0 setek, oni 1. Co wy gadacie, zamurowano byli przez 70min, reszta 20 minut to był czas gdzie atakowali. Naliczylem dwa razy nawet (nie licząc rożnych itp) AZ 7 ich graczy przy naszym polu karnym, a nie raz wychodzili 4-5 graczami wiec nie czaje Was.

0

Nie mam tweetera wiec Ci nie podam, ale mnóstwo osób wrzucali dziś rano/w południe.

0

Sprzedali się, tylko leciał serial w Kanadzie, nie w USA, bo w Kanadzie mieszka sporo naszych rodaków, ale nie wyszło.

3

Napisała na swoim tweeterze.

0

W Ameryce się nie sprzedali, o ile pamiętam to 2 sezony za ocean poszły i cos kolo 2-4% oglądalności czyli blisko dna.

0

No ale gdzie to się ma poziomem np do Gry onTron :D ? Fakt, czasem się posmiac można ale nie przesadzajmy, w żadnej normalnej TV nie byłby nawet ten serial brany pod uwagę przy nominacji, tylko w naszej.

0

Ale oddal z 15 metrów, a nie musiał z 30stu. Obejrzyj jeszcze raz mecz i napis z mi w której minucie, któryś z naszych graczy mógł strzelić z 12-15 metra?

1

Tylko ze tam 90% jest źle przyznana...
I do tego te nominacje... ludzie z reklam, seriale typu Trudne Sprawy...
Jakby nas postawić w swietle USA to z Trudnymi sprawami, Rolnik Szuka Zony i Kiepskim i rywalizowały by dzielą typu Gra o tron, Spartacus itp.

0

Jak postawili autobus to co mieliśmy zrobić? Oddawać strzału z 30 metrów ? Zagrali idealny mecz w obronie, my zagralismy przeciętnie + błąd Alvesa i jest strata do lidera jeszcze wieksza,. Muszą się chłopaki wziąć ostro do roboty, bo koncentracja paść nie może - szczególnie, ze najważniejszy czas przed nami.

2

Szczególnie, ze głowna nagrodę w kategorii 'aktorka' dostaje dziewczyna grająca tylko w reklamie (Play) oraz 2 miechy w jakimś nędznym serialu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?