0

Rakitić grywał często na DM w reprezentacji, m.in. na mundialu obok Modricia grali jako DM. Sprawdza się w tej roli, ma dobry pressing, kondycje i bardzo dobry odbiór na nogach, nie musi wjeżdżać wślizgiem nawet, ciężki jest do przepchnięcia itp. Da chłop rade jakby Luczo chciał mieć Mascherano na ŚO.

0

To może nam wpadnie Monaco :D albo będzie np Monaco vs BVB/Juve i Monaco dalej fartem przejdzie żeby Real w półfinale miał też łatwiej :D

0

Od tego mamy MSN + ewentualnie pomocników, obrońca jest od bronienia :)

1

Akurat te wszystkie 'afery' to wina OBECNEGO zarządu. Zawalili sprawę i tyle, od zwolnienia Zubizaretty wiadomo, że wszystko co robi Bartomeu robione jest pod kampanię, myślę, że jakby, nie daj Boże, wygrał następne wyboru, to zamkną by się w biurze żeby planować kolejne machlojki, już by tak do prasy nie latał, że sprowadzi, a to Pogbę, a to pojedzie na mecz, a to pochwali drużynę/trenera.

0

Jonathas jaka asysta :) Elastico i do przodu :D

0

Nie dawno o tym pisałem, 0 zmian. Ja to tego nie rozumiem, nie interesuje mnie ich sytuacja ani w lidze, ani w LM. Jesteśmy pierwsi, w LM też jest pod kontrolą wszystko, a w CdR jest finał, a w Realu jak tak dalej pójdzie to ciężko widze jakiekolwiek trofeum :)

0

Niemożliwe raczej, też mam kumpli, którzy są za Realem i też mówią, że chcą powrotu Mourinho, to niemożliwe chyba. Zastanawiam się też czemu tak pragnę tego Jose ? Zdobył w 4 lata bodajże tylko 2 czy 3 tytuły, niby miał poukładany skład, grali z kontry, widać było jakiś zamysł, no ale styl się nie liczy kiedy nie ma tytułów.

0

Słyszałem o tym rekordzie, ale hm...myślą, że Schalke da im radę na SB przy kilku zmianach ? Zresztą samo Schalke jest też zdziesiątkowane przez kontuzje, na moje to nie potrzebnie trochę dygają, a przy tym idą na maxa, a przed nimi są ważniejsze mecze. Jestem pewny, że Luczo jakbyśmy grali z S04, przy 2:0 na wyjeździe wyszedłby całkiem innym składem, środek pola inny, w obronie zmiany itp.

0

Wg mnie to bardzo średni sędzia, a nie raz wręcz słabiutki. WIadomo, że i sędziom zdarzają się słabe chwile, ale ten pan miał ich zbyt wiele. Pamiętam kiedyś jak zaczynał, był chwalony i mówiono o nim, że będzie w TOP5 sędziów, ale potem znacznie obniżył loty i ja bym mu nie powierzał takich spotkań jak Gran Derbi. Zresztą pamiętam też początki Mallenco w LL i naprawdę miałem nadzieję, że będzie najlepszym sędzią w Hiszpanii ale również zniżył strasznie loty i teraz się cieszę jak nie prowadzi naszego spotkania.

0

Wrócił po kontuzji, chyba 1 raz trenował i od tamtej pory 5 spotkań z rzędu :D to normalne ?

1

Czytam skład Realu na Schalke i nie wierzę :D

Carlo daję aż 1 zmianę, Arbeloa za Carvajala. Ma 2 bramkową zaliczkę i to z wyjazdu, a nie daje odpocząć graczom. Chociażby dać odpocząć Benzemie, wstawić Hernandeza. Dać Kroosowi odpoczynek, niech Pepe chwile odsapnie, może nie mogą wprowadzić wielu rotacji, no ale przed el clasico by się przydało, a oni tyrają tych podstawowych graczy do oporu :D

Kroos to ostatnio jakieś wakacje to miał kiedy ? :D
Cały sezon w Bayernie, od razu na mundial, z MŚ praktycznie z marszu do Madrytu i tyranie w każdym meczu w tym sezonie praktycznie, chłop jeszcze 2 takie lata i w młodym wieku zakończy karierę :D

1

Tak czy siak, to rzekomo córka :) Sam będę w lipcu ojcem więc przyszłym ojcom życzę najlepszego :D !

0

Może być tak, że trafimy np na Basel. Ogramy ich łatwo, Messi w dwumeczu wbije 5 bramek i wtedy ma już 11. Z City wcześniej niech 1 dołoży to ma 12. Zostają 3 mecze, na 4 bramki - wcale nie takie niemożliwe.

2

Widać po wynikach w Europie, która liga mocniejsza. Najlepsza trójka hiszpańskiej miażdży TOP3 BPL. Miejsca 4-8 też spokojnie do ogrania w BPL przez LL. Może od 10 w dół dałyby radę chłopaki z angielskiej, chociaż takie drużyny jak Sociedad czy Espanyol na pewno by tanio skóry nie sprzedały. BPL jest WYRÓWNANA, co nie znaczy, że jest lepsza od LL, oj od 3-4 sezonów na pewno nie jest na poziomie z hiszpańską.

3

Hmm, w tym momencie i Arsenal i Manchester United dostaliby oklep od Valencii, Villarrealu czy Sevilli, nie wspominając już o Atletico. Słaba jest ta liga, tylko Chelsea przy dobrych wiatrach powalczy z hiszpańską (+ Bayernem), chociaż to przy dobrych wiatrach, bo z PSG zamknęli się pod własną bramką jakby grali z rywalem o 3 klasy lepszym, ale już jakby grali z Bayernem czy Barcą to na pewno ze 2-3 bramy by wpadły i awans byłby wątpliwy, szczególnie, że PSG nie jest w jakiejś szczególnej formie.

3

A potem wejdzie tu jakieś HD z trollowaniem, to będziesz pierwszy go wyrzucał - a robisz to samo na ich stronie ? Kochasz Barcelone czy jednak bardziej nienawidzisz Real ?

0

Ja osobiście myślę, że on nie myślał o konsekwencjach. Wleciał w gościa, bo był pewny, że czysto da radę odebrać piłkę, trochę się pomylił, no ale też z drugiej strony wynik był przesądzony, minuta spotkania późna więc nic się nie stało.

0

107 bodajże ?

0

Hm, a mi się wydaje, że 2-3 mecze temu Iniesta zdobył bramkę :)

0

Za to, że czysto wszedł w piłkę.

1

Nic się dzisiaj nie liczy, oprócz tego, że po pół roku prawie:

MAMY LIDERA!

0

1:1 ja stawiam, będzie ciężko i jednym i drugim, chyba że Real wróci do gry to Królewscy z kompletem wrócą do Madrytu.

37

On prowadzi w klasyfikacji - najwięcej kontaktów z podłożem :)

11

Odnoście finału CdR na Santiago Bernabeu:

'he he he final Pucharu Krola bez Realu na Bernabeu! Franco chyba by zmartwychwstal zeby Pereza wychlastac po gebie..'

Dobry tekścior :D

15

No, i finał LM w Berlinie z Manchesterem United, oh wait...

0

Jeszcze potem powiedział, uwaga, że z czerwonym kartonikiem się nie zgadza :D to jest najlepsze.

0

Sama kartka ok - niech się nie zgadza, ale 'pomocnik nie był zadowolony z decyzji sędziego i uznał, iż czerwona kartka była decydująca dla losów meczu.' - ten fragment jest śmieszny :D jakby mieli 80% posiadania, 5 setek i wtedy by dostał czerwo to ok, ale oni wcale nie dominowali :D

1

Leć spać, bo redakcje przebudzisz i konto stracisz :)

1

Jeszcze Di Marię, Dybalę, Vietto, czekać na powrót z wypożyczenia Tello, Deulofeu, no i powrót Ibry i Alexisa, no i jeszcze Reus i w sumie może Gotze i Muller. No i można powalczyć o tego Cavaniego jak mówisz i skład na atak mamy dość kompletny. Co Ty na to ?

PS. Leć już spać :D

5

Nie obudzi się, bo jest po 23, a on dopiero grał mecz i musi się wyspać, bo jutro rano trening :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?