0

Przełomowy mecz dla Mistrzostwa się szykuje. Jeżeli wyrwiemy 3 punkty, będziemy 4 nad Realem i zostaną nam mecze z Sevillą, Valencią i Atletico. Z czego Realowi też zostanie Valencia i Sevilla. To może być klucz do Mistrzostwa, 4 punkty - by zachować miejsce na jedną ewentualną wpadkę.

Co do LM. Ja z jednej strony chciałbym trafić na Real lub Atletico - znamy ich na wylot, nie trzeba będzie dużo trenować taktyki, oglądać rywala itp. PSG też znamy, też mi pasuje ich styl gry, szczególnie, że zagrają bez Luiza, Verratiego i Ibry w pierwszym meczu. Z Bayernem byłoby piekielnie ciężko, ale marzy mi się rewanż za 0:7, jednak oby to było w półfinale (mam nadzieję, że awansujemy). Monaco ? Rywal jeden z łatwiejszych ale pokazali, że mogą zaskoczyć. Przy szczęściu mogą powalczyć z każdym, są zdyscyplinowani w obronie (gorzej z atakiem). No i Porto...dla mnie rywal pokroju Monaco tylko, że grający całkiem odwrotną piłkę - słabo bronią (albo nie lubią bronić), a lepiej atakują (taka mini Barca tylko 2 półki gorsza).

5

Albo młody kibic, albo sezonowiec. No jeszcze ewentualnie - głupiec.
Mówi Ci coś seria wygranych po której następuje przegrana z Malagą ?

0

Czyli sugerujesz mu zakończenie kariery :D ?

8

Najlepsze jest to, że nie daliśmy szans wielu do wykazania się Ter Stegenowi. Kilka strzałów z daleka musiał obronić, a tak to nic się nie działo (nie licząc karnego). To napawa optymizmem, mało było strat, mało głupich zagrań, ładne kontry.

Podsumowując:

Na plus:
- Obrona (nie daliśmy szans ManCity, ani z kontry, ani w pozycyjnym)
- Ładne kontry
- Nieźle w pozycyjnym (np akcja Neymar-Messi-Iniesta-Messi na pełnej klepce)
- Pressing i gra pomocników w destrukcji
- Mądra gra (1:0, od 60 minuty spokojna klepka, nie wysilanie się z myślą o El Clasico)

Na minus:
- Skuteczność (powinno być z 4:0 minimum)
- Kilka strat niedaleko własnego pola karnego (może na mały minus ale jednak)

Co do el Clasico, będąc fanem Barcelony od prawie 11 lat wiem, że mecze z Realem rządzą się swoimi prawami, tam zawsze i jedni i drudzy gryzą trawę. Jesteśmy w formie, Real w mega dołku, ale tylko głupiec lub młody kibic może myśleć, że to będzie 'spacerek', 'rzeź' czy inna 'manita'. Jakieś jeszcze 6-7 lat temu też tak myślałem jak Barca była w gazie i tłukła rywali jeden za drugim a tu pyk, porażka. Wierze w nasze zwycięstwo, jeśli podejdziemy skoncentrowani to będzie dobrze.

VAMOS BAAAARCA! W Piątek po dobre losowanie, w Niedzielę po 3 punkty w klasyku!

0

Z tym, że Real powinien wisieć na jakimś konarze tej góry, a przy nodze trzymający się ich herb Schalke :)

0

Widzę, oprócz galaktycznego Messiego, także cudowną Barcę. Akcja za akcją, w obronie cudo, nie mam słów :)

0

Po zwycięstwo i awans w tym kluczowym tygodniu! VAMOS!

8

Ibra to jest kozak, czytam jego wywiady sobie i tak:

Dziennikarz: Zlatan, co to za zadrapania na twarzy?
Zlatan: Będziesz musiał zapytać o to swoją żonę ;-)

0

Mi to obojętne, jak piłkarze i ich kibice mierzą w zwycięstwo to trzeba wygrać z każdym

0

Ja bym wolał Borussię :)

0

Więc znamy już 6 drużyn, które zagra dalej:

FC Porto
Real Madryt
AS Monaco
Atletico Madryt
Bayern Monachium
Paris Saint Germains

Jutro dowiemy się czy w półfinale zagra Barcelona czy Manchester City, a z drugiej pary Borussia Dortmund czy Juventus Turyn. Bliżej są gracze z Hiszpanii i Włoch, czekamy z niecierpliwością na jutro, VeB!

2

To znak, że komisji UEFA się pomyliły koperty :D

1

Twój prezes już wie z kim zagracie, zapytaj go :D

0

Jakbym strzelał takiego karnego to pewnie byś to widział w TV.
Rozumiem, że to jest stres ale to jest PROFESJONALISTA.
Rozumiem, że bramkarz by obronił, czy nawet obić słupek poprzeczkę ale 2 metry obok albo nad ?
To jest ich praca, jak można CAŁE życie grać w piłkę i nie umieć trafić w bramkę mającą ok 7metrów z 11 metrów...ludzie, to nie pojęte.

0

Ja nie wiem...
5 metrów rozbiegu, potężna bomba i choćby piłka leciała metr od bramkarza to ciężko ją wybronić jak jest mocna.

2

Matko jak to można karnego w bramkę nie trafić ? Jeszcze obić bramkarza czy nawet ten słupek/poprzeczkę ale PROFESJONALNY piłkarz dostający X milionów euro za rok gry strzela 2 metry nad bramką jak niektórzy dzisiaj ? Ja bym chyba w traperach jakiś tak nie potrafił :D

0

Ale wypada być za hiszpańską ligą :)

1

Leno jest dobrym bramkarzem, on coś jak nasz VV, puści z czasu jakąś szmate ale jak ma trans to potrafi bronić 200% sytuacje rywali :D

2

No to idź spać :)

0

Napawa optymizmem to, że sędziowie dzisiaj w miarę poprawnie, chciałbym dobre sędziowanie w LM, a nie takie 'nie wiadomo' co ja w LL.

0

90 minut, chyba że obstawiłeś awans na Atletico to musisz czekać, a jak samo '1' to wygrałeś.

23

Oficjalnie:

Real Madryt - AS Monaco w ćwierćfinale LM.

0

A jest ktoś z Siedlec kto jest chętny na Gran Derby przy browarku :) ?

0

Ale Borussia gra jutro :) dzisiaj Atleti vs Bayer i Monaco Arsenal :)

0

Myślę, że 28-31 to najlepszy wiek piłkarza, a Messi w 2018 roku będzie miał 31 lat, ma szansę :)

0

Przypisali zwycięstwo temu, który wygrał finał, proste :)

0

Ciekawe jak ktoś będzie miał transmisje poopóźniane :D jeden drze ryj 'Leeeeeo gooool!' za 30 sekund pięciu następnych przeżywa to samo, za minute jeszcze inni :D

0

Ja jako facet też bym się popłakał :D

PS. Jak wchodziłem na Camp Nou to miałem łzy w oczach ! :)

0

To nie będzie łatwy mecz dla Barcy, myślę, że jak strzelą bramkę w 1połowie gracze Enrique to będzie łatwiej o kontrolę spotkania :)

2

Miesiąc odsiadki za niespłacone długi :D ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?