0

Zaczynamy, pierwszy z trzech kroków po mistrza! Na obok trzeba odstawić Bayern i Lige Mistrzów, teraz liczą się 3 punkty! Vamos Barca, Vamos Valencia!

0

Ja obstawiłem na Lyon, MU, Dortmund i Aston Ville, poki co jest ok :) czekam na moje 300zł :D

0

Macie jakieś poważne typy na dzisiaj ? Bo wybieram się do STS, mam pare typów w ręku ale jeszcze z Waszą opinią bym się chciał zapoznać :)?

32

W punkt trafił Aleksandar Vuković w studiu Canalu+:

'Pomyśleć, że istnieją na Ziemi ludzie, dla których Messi nie tylko nie jest najlepszym piłkarzem wszech czasów, ale też spośród obecnie grających. To pokazuje, na jak dziwnym świecie żyjemy.'

2

Najtrudniejsza droga do przejścia:
City
PSG
Bayern

ale losu sprzyja i niech da...Real...:)

Jak bić - to najlepszych! I niech Barca wygra ze wszystkimi, oby zdobyć tytuł!

8

Dobrze! Muller niech cieszy szwabski ryj gdzie indziej! Barca jest tylko jedna! 3:0 i jeden z finalistów jest znany! Teraz Vamos Juve i czekamy na finał!

0

Czyli 2:1 Ci odpowiada przed rewanżem na Allianz Arena ?

0

Ja oglądam mecze Bayernu, najczęściej widzę skład 3-4-3 albo ewentualnie zwykłe 4-3-3.

0

Brawo Juve, nadal dla mnie Real 51% do 49%, ale już jesteście blisko, jakby tak na SB wyjść i w ciągu 10 minut strzelić bramkę, a potem zamurować...:) ?

0

Real niech ciśnie i tak w 80-85minucie kontra na 3-1 i zrobi się ciekawie na rewanż :D

0

Juve za burtą już, grają te swoje centaccio czy jak to tam, a i tak Real na wyjeździe wbił bramkę więc żegnamy Włochów...

1

Może nie od paru, z Celtą byliście lepsi, ostatnio z Almerią też, no ale dzisiaj lekki farcik był, trzeba przyznać - mimo wszystko nie widzę Realu jakiegoś mocarnego, grają swoje, w miarę ok ale dupy zupełnie nie urywa. Zobaczymy co dalej, Wasz terminarz w tym momencie podobny do naszego - my ciężki mecz z materacmi, a Wy z Nietoperzami, będzie się działo! :)

0

Szkoda tych setek i 10-ciu minut w przewadze Realu, bo mogło być z 5:1 dla gospodarzy :)

0

Takie setki, Boże jak tak można ?

1

Koniec, -2 będzie dalej i czas na Ligę Mistrzów, bo Seville już sobie daruje - 2 raz oddają na własne życzenie punkty Realowi :)

0

Niech Ronaldo strzela jeszcze 5, ale Sevilla wtedy co najmniej niech strzeli jeszcze 6, mi to pasi :)

3

Emery zawalił mecz. Krychowiak zszedł, lekarz na pewno powiedział, że ciężko będzie zatamować i 5-10 min bedzie potrzeba to mądry trener od razu robi zmianę, a on czekał i grał 8 min bez defensywnego pomocnika, brawo :)

0

117, trio Benz-Hiquain-CR. Wiec 10 i są pobici, a spotkań 6 lub 7 :)

2

Ile MSN bramek ma ? 108 jeśli dobrze liczę ? Czyli jeszcze 10 bramek i rekord pobity, a spotkań mamy 6 lub 7 :) bardzo możliwe to się wydaje :)

0

Ale Southampton i Wolfsburg walczą kolejno o puchary i o 2 miejsce, więc też nie będzie odpuszczania :D

6

Ja po wypłacie jestem i dzisiaj za 50zł rzuciłem kupon:

Sevilla - Real 1X
Sunderland - Southampton 2
Wolfsburg - Hannover 1

Do wyjęcia prawie 400zł, życzcie powodzenia, bo żona mi łeb urwie :D

0

Karny słuszny, bo dopiero wróciłem z roboty i zacząłem oglądać :) ?

1

Druga siata na Luizie i zdjęcie pajęczyny z okienka nie do pobicia ;)

3

Sędzia dzisiaj słabo, Adriano jeszcze gorzej, a Pique głową to jest na trybunach obok Szakiry i swoich dzieci :)

1

Ładnie w nas wjezdzają, jak w masło. Zero pressingu i to jest główna przyczyna słabej gry na początku meczu.

0

Ale cisną nas xD trzeba im oddać to

3

Blisko półfinału, teraz aby do wtorku! Mam nadzieję, że będzie rewanż z Atletico w półfinale do którego mam nadzieję przejdziemy! Jazda panowie, kluczowy tydzień z remisem 2:2 i wygraną 3:1, teraz oby wygrać z Valencią, a o PSG na Camp Nou będziemy myśleć później. VeB!

0

Podajemy rękę Realowi, nie pierwszy raz już zresztą - czekam na następne bezsensowne remisy i mecze 'na dogranie' przed LM. VeB! Liczę na lepszą grę i wyniki, bo 3 ostatnie mecze cieniuuuutkie...

0

Dobrze, że Alves nie podpisał tego kontraktu :) cieszy mnie to niezmiernie.

0

Fakt jest taki, że Suarez to transfer na plus, ale dzisiaj zdecydowanie na minus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?