2

No i piona! Tak samo myślimy!

31

Ale i tak to lubisz! :D

13

Ja to widzę tak:

Ciężko dla piłkarzy.
Fantastycznie dla nas, dla kibiców!

0

Nike jako korki dla mnie się mało różnią od Adidasa, jakieś kosmetyczne różnice, nic wielkiego :)
Ja osobiście piłkę czuje lepiej w tych adidasa, ale Nike są zwykle zwyczajnie ładniejsze :)

0

Pytam tylko czy jesteś jasnowidzem i możesz stwierdzić, że na 100% syn Messiego nie będzie lepszy od Leo ? Mój dziadek kiedyś mówił, że NIGDY nie będzie lepszego od Pele, za chwile był lepszy - Maradona, mój tata mówił do 2008-2009 roku, że nie będzie lepszego niż Maradona, którego widział na oczy, teraz ogląda Messiego i już jest na tyle doświadczony i mówi, że 'Był Pele, potem był Maradona ale pobił ich Messi, ale za jakiś czas będzie jeszcze ktoś lepszy'. Ale skoro jesteś jasnowidzem to idę tacie przekażę, że jasnowidz mi powiedział, że Messiego NIKT NIGDY nie przebije. Nawet za 500 lat.

0

Bo Ty tak twierdzisz ?

1

Ładnie Neymar :) Zamkną japę gościom co przed paroma minutami tu pisali, że trzeba Munira za niego dać, bo Ney to dno :)

1

Neymar, Douglas i...tyle ?

0

Powie mi ktoś po co Ronaldo będąc na spalonym dotykał głową tej piłki do Bale'a ?

0

Nasz mecz panowie! 1 polowa nerwowa ale w drugiej dominacja ;) lecimy po tryplet, to jest nasz cel ! VAMOS!!!

2

0 ofiar śmiertelnych, 4 ranne - tak obstawiam :)

0

Z tym się zgodzę, w ataku bez Messiego na pewno tracimy. Ale ile tracimy ? Tego, mam nadzieję ,się nie dowiemy, bo nasz Crack musi wytrwać w zdrowiu :)

2

I tego też mu życzę :) oby nas czarował grą ile tylko może :)

1

Masz jakąś obsesję ? To może niech sam Messi wyjdzie vs jedenastka Realu ? Zrozum, że futbol to też obrona, destrukcja, pressing - a nie tylko atak. Messi jest kluczowym czynnikiem, ale jakby sam był w formie, a reszta drużyny bez to już byśmy LM i Puchar Króla oglądali sprzed telewizora.

4

Mógłby lekko pod śrubować rekord :D nie mam nic przeciwko :)

A tak na poważnie - widać, że Leo jest w gazie, zresztą sam mówił, w styczniu, że 2014r źle wspomina, a w 2015 postara się wrócić do jak najlepszej formy i to mu wychodzi, liczę na jego spory udział w grze, takie mecze pokazują czasem komu się należy Złota Piłka, kto jest najlepszy. Nie chodzi nawet o asysty czy bramki, niech czaruje jak z City ! :)

0

Mam takie wrażenie, że możemy w tym sezonie zobaczyć znów historyczną Barcę z trypletem na koncie! Oglądam te najlepsze nasze mecze w tym sezonie, z Atletico, z PSG u siebie, z Man City i widzę naprawdę ładną i głodną sukcesów Barcę. Messi to jest TEN gracz z tych najlepszych lat, to zdecydowanie może być nasz sezon, oby! VeB!

0

Ja Ci odpowiem:

Normalne życie ziomuś - toczy się pośród betonu ! :D

0

Komentarz usunięty

0

Dzisiaj wszystkie mecze do przodu :) jutro oby Lyon wygrał, no i Barcelona (handicap) i jestem bogatszy o 900 zł :D

2

City w ćwierćfinale mówili...
Dostaniecie baty mówili...

No i zaczyna się gadanie, że PSG awansuje dalej, a boisko zweryfikuje wszystko.
Ja bym się martwił o Real na Twoim miejscu bo 4 przegrane i 2 remisy w tym sezonie z ATM to jest dno i półfinał się lekko oddala, nie mówiąc o obronie tytułu, bo z taką grą to hm...módlcie się o vicemistrza chociaż :)

0

Jednak Luiz zagra, nie wiem jak to możliwe, bo jestem pewny, że widziałem jak w meczu z Chelsea widniał napis 'misses next match', ale to pewnie realizatorzy się machnęli, a ja powtarzam głupoty po nich :D

0

Coś jak z Busquetsem, doznał urazu (chyba jakieś naderwanie) i lekarze podejrzewają, że na ćwierćfinały może da radę, i tak jak nasz Busi walczy z czasem, może zagra. Ale po takiej absencji wątpie, że wyjdzie w 1 meczu, może w rewanżu.

0

Nie zagra. Pierwszy mecz na wyjeździe bez Ibry, Verrattiego i Luiza, wspaniale! :)

1

Nie musisz oglądać :)

0

Dobrze jest, pierwszy mecz na wyjeździe we Francji gdzie gospodarze bez Verrattiego, Ibry i Luiza. Trzeba zrobić przewagę, wygrać 2-ma bramkami i na rewanż spokojnie! Będzie dobrze, ograliśmy ich już 2 razy, do tego raz wygraliśmy z nimi grupę, niezłe losowanie. Gorzej trafił Real, bo patrząc na historię meczów ostatnich 2-3 sezonów to są w dupie :D

0

Hahahahahahahha, dobre!
Derby Madrytu :D

3

Coś mi się wydaję, że to będzie klasyk Messiego. Jest w gazie - bez wątpienia. Podczas meczu z City w 60 minucie mniej więcej widziałem jak pokazał do Rakiticia i Alvesa coś w stylu 'spokojnie, nie atakujmy, szanujmy piłkę', dostał podanie po czym pomalutku sobie dreptał z tą piłką. On sam czuje, że jest w gazie i drugą połowę odpoczywał żeby na Real odpalić ze zdwojoną siłą.

1

Kocham ten klub ponad życie, jestem z nim na dobre i na złe, ale daleko mi od wysuwania wniosków typu 'jest dobra forma to i z Realem 5:0 będzie'. Mógłbym Ci przytoczyć milion przypadków drużyn w gazie, które przegrywają, bo nie mają dnia/wypadek przy pracy/pech/dzień konia rywali i wiele wiele innych czynników.

Koniec dyskusji, życzę miłej Niedzieli 22 Marca, VeB!

0

To jest jasne, zostaje nam 10 kolejek po El Clasico, ale ja mówię o groźniejszych rywalach na 'papierze', a że futbol bywa nieprzewidywalny i wtopa nawet z Cordobą jest możliwa to każdy prawdziwy kibic powinien mieć to na uwadze :)

7

Tylko kretyn potrafi napisać coś w stylu 'manita', 'rzeź', 'spacerek'. Wiesz co to jest futbol ? Oglądałeś mecze takie jak Liverpool - Milan ? Od 0:3, do 3:3 ? Widziałeś często bezradną Barcę w meczach z Chelsea (lata 05-09) ? Widziałeś 2004 roku, gdzie za burtą LM wylądowały potęgi a grały tam Monaco, Porto czy PSV ? Człowieku o czym my rozmawiamy ? Wynik tego meczu może być różny, od 5:0 nawet i po 0:5. Nie dopuszczasz do siebie myśli, że Messi np złapię kontuzję w 2 minucie, a Neymar z Iniestą zagrają słabo? Albo, że Alves na początku meczu sprezentuje bramkę Realowi a potem postawią autobus ? Czy nawet tego, że Cassilias będzie miał dzień konia jak dzisiaj Hart ? Jeżeli masz 37 lat to muszę przyznać, że mało futbolu na oczy widziałeś :)
Ja mam 24 i widziałem takie rzeczy w piłce nożnej, że nawet w meczu Barca - Legia nigdy nie powiem, że będzie pogrom na 100000000%.

PS. Co do popychadeł to kojarzysz mi się z bokserami, którzy od 5 lat wychodzą na konferencję prasową przed walką z Kliczką i mówią 'będzie łomot, jestem pewny siebie, nigdy tak dobrze nie wyglądałem na treningu, zniszcze Kliczkę', a Kliczko na konferencji wchodzi, oddaje szacunek rywalowi, z którego wylewa się pewność siebie po czym wchodzą na ring, dwa proste, sierp i 'pewny siebie człowiek, który wierzy w swoje umiejętności' leży na dechach. A od kogo dostaje manto ? Od tego 'popychadła' który przed walką milczał, a nawet oddał szacunek rywalowi.

Gówno wiesz o sporcie człowieku. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?