1

Nie musiałby nawet ręki podnosić, bo Ronaldo by się z przyzwyczajenia przewrócił :)

0

Nie musze, Ronaldo nie przebije nic i nikt. Pady ćwiczone godzinami, zajął by się wolnymi lepiej :)

7

Na prawdę warto by było luknąć Chelsea vs Real, symulki Ronaldo, arogant Costa vs brutal Pepe, no i sędzia. Odgwizdać karny dla Chelsea bo ruski zapłacił czy jednak dać Realowi, bo Ronaldo ładnie się wywrócił :D ? Ciekawie by było.

1

Marquinhos też mówiono, że słabszy od naszego Bartry i nie ma co wydawać kasy na niego. Czy ja wiem ? Może zagrać na prawej z powodzeniem, w środku też lajtowo. Dzisiaj sporo odbiorów, nie był jakoś mocno wkręcany w ziemię przez Hazarda (może pierwsze 5-10 minut się lekko gubił), no i co ważne solidny w defensywie co dla obrońcy ważne.

1

Uciiiiiiszyyył swój były stadion! Brawo Luiz!!!

0

Real vs Chelsea w ćwierćfinale by było fajnie :D
Piłkarska kupa nie gra vs antyfutbol/autobus :)

3

Robert 'Oh Ah' Lewandowski z bramką :D

0

Veratti mecz jak Xavi za najlepszych lat :) miło się go ogląda.

2

Wczoraj ładne widowiska, dużo goli. Dzisiaj błędy sędziów, o ile w przypadku Bayernu to bez znaczenia o tyle szkoda PSG, bo mogli wyeliminować ruski...tfu...anglików. Będzie ciężko, ale wierze w nich.

4

Teraz wszyscy jeszcze bardziej za PSG!

2

Nie wiem czy w historii, ale w historii na pewno tak :D

0

Kto awansował ? Słaby Real, nie kto inny. A co umie potężny Tottenham ? Odpaść z LE. Co umie potężny Arsenal? Być jedną nogą za burtą LM? Co umie MC z potężnej BPL? Przegrywać u siebie i być jedną nogą poza LM. Chelsea też wcale nie jest pewna, a Liverpool już dawno ogląda LM w tv, teraz pewnie przerzucą się na LE żeby pooglądać, bo też już odpadli. Hiszpania ma dalej drużyny w grze. Barca jest bliżej niż dalej awansu, Real jest dalej, Villarreal i Sevilla przeszli dalej w LE, a ATM nie ma tragicznego wyniku jak np Arsenal.

0

Pokora pokorą, a co jak wyjdą i pomyślą. E tam, trzeba nabrać pokory, bo Real dzisiaj odpali i dostaną 0:3 ? Trzeba mieć pokorę, szacunek do rywala ale przede wszystkim nie może zabraknąć pewności siebie, wolę myśleć, że ich rozwalimy w pył, niż że mogą się odbudować, może być ciężko i będzie pewnie strata punktów jakaś...

0

Tak, ma mniej w EUROPEJSKICH PUCHARACH. A w samej Lidze Mistrzów ma więcej.

0

A co mamy mówić po takim meczu ? Real w gazie ? Real nas zje ? No człowieku pomyśl racjonalnie, grają wielkie gówno i każdy otwarcie może to napisać, bo ma oczy i widzi, że grają taką kichę, że Legia mogłaby w tej 1/8 ich przejść.

4

Mój kolega (fan Realu), z którym oglądałem mecz po końcowym gwizdku:

'Oby Ancelotti wpadł na genialny pomysł i...po prostu nie wyjeżdżał w ogóle 22 marca do Barcelony'.

:D

0

Siedzą już 3 miesiące ponad :) jeśli dla Ciebie 1/3 sezonu to 'krótki dołek' to ok.

PS. Przypominam, że jeszcze z tego okresu słabszej gry nie wyszli, ba, nawet kryzys się pogłębia.

1

Jeżeli dopełnimy formalności z City mam nadzieję, że trafimy na Real lub Porto, chyba najsłabsze drużyny, które awansowały dalej z tych, które zostały :)

0

Wybaczcie, ale nie oglądam ich wszystkich spotkań. To jest najgorszy Real jaki widzę, a mogłem przegapić sporo ich spotkań.

0

Porto gra dalej 'znafco' :)

5

Odkąd kibicuje Barcelonie (2004 rok) to nie pamiętam tak bezradnego Realu, naprawdę. Oglądam ich uważnie od 4-5 spotkań i aż oczy bolą, grają taką kichę jakich nie widziałem nawet w tych pamiętnych 0:5 i 2:6.

0

Spoko panowie, Real w opałach w końcówce ? 1 minuta doliczona i panowie z Madrytu grają na czas więc będzie awans Realu.

3

Modrić wrócił i od razu asysta, ładnie :)
Szkoda tylko, że dla rywali :D

0

Derby Madrytu to też inny mecz ?
Nie oszukujmy się, jeśli ktoś gra takie gówno jak Real obecnie to wystarczy przeciętna drużyna w dobrej formie i nic Real nie zdziała.

0

Czekam na Gran Derbi z niecierpliwością :) oby obrona zagrała dobry mecz i mamy 3 punkty :)

0

Real zje każda drużyna w 1/4, nawet Porto i Monaco, no chyba, że gracze z Madrytu się ogarną :)

0

Wystarczyłoby mieć ciut lepszych obrońców, nie dużo. Niewiele lepszych i Real żegna się z LM. Nie grają nic, ani w ataku, ani w obronie.

1

Real jest TRAGICZNY!

0

Ale widać po nim tą młodzieńczą radość, to szaleństwo !
Vamos Messi! VeB!

1

W sumie ma rację, jak mamy szanować historię Hiszpanów, to czemu by nie szanować naszej czy Basków ? Ale to nie zmienia tego, że Bartomeu nie powinien być od sezonu 2015/2016 prezydentem klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?