2

3 punkty i manita z Malaga tez nasze ?

1

Brawo za finał! Skupienie i po 3 punkty z Rayo!

7

Cieszy awans do finału ale sam mecz trzeba przyznać nudny jak flaki z olejem :D

0

Dokładnie.

2

Strzały:

Villarreal 15:6

Barca 5:2

Hm...:D

0

I tak powinna wyglądać czasem gra Barcy, widzę, że jak większość masz wklepane w głowę DNA Barcy - oby ofensywnie, oby posiadanie, oby klepać czy 2:0 dla nas czy 0:3 dla rywala. Sport to też taktyka, czasem trzeba się cofnąć, pocierpieć, pobronić by cieszyć się z pucharów. Guardiola, prawdziwa tiki-taka i najlepsza Barca w historii już w takiej postaci nie wrócą, mogą wrócić ale tylko w innej.

0

Alba troche lepiej niż Martin 'jak mam piłke oddam szybko do Messiego' Montoya.

0

Dzwonił do Ciebie Sergio ?

2

Bo to nie my dzisiaj musimy atakować, my możemy stać na własnej połowie i czekać aż podejdą.

1

Pierwsza połowa bez szału, ale też nie ma co szarżować. To oni mają atakować, szarpać itp. My zrobiliśmy swoje w ciągu 3 minut i możemy bronić, grać piłką. Końcówka połowy słaba, ale najgorsza wiadomość to strata Busiego, wyglądało źle, ale z autopsji wiem, że może się skończyć na 2-3 dniach przerwy i jak kostka lekko odpuchnie to zacznie biegać, więc musimy poczekać co i jak z nim.

0

2-3 tygodnie bez Busiego.

1

Bo jest na swoim stadionie ?

0

Nie 'potrawią' czego ? Są piłkarzami, nie piją - więc raczej dobrze ich żołądki trawią.

0

Myślę, że po meczu można gdybać czy skład był ok. Na razie nie znamy wyniku i przebiegu gry, więc nie ma co narzekać, tylko wspierać. Po finał Barco!

0

Masz czego żałować, ale miejmy nadzieję, że jeszcze doświadczysz czegoś podobnego. Może w tym sezonie, bo zostajemy na trzech frontach nadal :) VeB!

0

Komentarz usunięty

2

Hm, nie pamiętasz ery Guardioli nawet ? To od ilu jesteś z Barcą ?

0

Hm, nie sądzę, że zostanie podwójnym Mistrzem Europy, strzeli bramkę na wagę MŚ itp.

Lepiej żyć przeszłością, niż przyszłością - jak Ty. Równie dobrze Isco może doznać kontuzji za rok czy dwa, która go wykluczy i może zgasnąć szybciej niż zabłysną. Iniesta już ma te puchary w kieszeni - nikt mu tego nie dał, nikt mu tego nie odbierze. Isco oprócz kilku pucharów nie ma nic.
Takie są fakty w tym momencie.

0

Eh, bez fenomenalnego Rakiety wychodzimy...

8

Iniesta - Mistrz Świata, Mistrz Europy, zdobył Ligę Mistrzów, wielokrotnie Mistrzostwa Hiszpanii i Puchar Króla i wiele wiele innych, przy tym nominowany do 3 najlepszych graczy świata.

Isco zdobył chociaż 10% tego co Andres ?

8

Messi > ktokolwiek inny

0

Szkoda tylko, że w ataku tyle gwiazd, a z tyłu posucha -,-
Ofensywą wygrywasz mecze, defensywą turnieje.
Nawet bez graczy, których podałeś w ofensywie Argentyna ma m.in. Teveza, Hiquaina, Aguero, Messiego, Di Marię, Pereza.
A z tyłów odejdą np Demichelis, być może Mascherano i Garay, Zabaleta też nie wiadomo jak z nim będzie.
Poza tym trzeba brać pod uwagę, że ktoś po prostu dostanie kontuzji/skonczy grac na poziomie i obejdzie się bez powołania.

0

Twoja trójka gorzej wali po wątrobie niż nie jedna wódka z mety :D

0

Ja osobiście:

1. Tyskie
2. Żywiec
3. Lech/Carlsberg

0

Wydaję mi się, że jeśli nie weźmiesz się za słownik, to niedługo czeka Cię następny ban...

0

Wyjdą nakręceni ostro, a mogą postraszyć. Ja bym nie uważał tego dwumeczu już jako niemalże rozstrzygniętego, jestem jednak pewny, że jeśli Barca wyjdzie na 100% skoncentrowana to awansujemy do finału. VeB!

2

A co było z Cordobą ?

1

Komentarz usunięty

0

Nie ma piłkarza o nazwisku Nachos :D
Varane = Marquinhos, a to Brazylijczyk póki co gra więcej i jest młodszy.

0

A tak, przepraszam. Coś mi się musiało pomieszać, wybacz. Jednak to za jego rządów Chelsea święciła największe tryumfy i straszyła największych w Europie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?