Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Miesiąc odsiadki za niespłacone długi :D ?
0
Oni też błędy popełniają w obronie, więc ja się nie martwię, szczególnie, że w dobrej formie są Messi i Suarez. Neymar też umie grać przeciwko Realowi. Oczywiście nie można tak po prostu skreślać Realu, ale moim zdaniem to na co warto zwrócić uwagę to ich druga linia, tam możemy mieć kłopoty. Oczywiście oni grają różnym ustawieniem, czasem jest to 4-4-2, a czasem 4-3-3 i to się zmienia w trakcie spotkania. Moim zdaniem jeśli Mascherano zagra na poziomie np z Mundialu, a i Rakitić dobrze pokryje swoją część boiska (zatrzymanie Isco oraz pomoc Alvesowi z Ronaldo jakby co) to wydaje mi się, że damy radę w tym meczu.
0
No ale skoro dostali wolne od trenera i treningu dzisiaj nie ma to przychodzić nie muszą :D przychodziłbyś do pracy jakby Ci szef powiedział, że jutro masz wolne i możesz posiedzieć z rodziną czy znajomymi ? :D
3
A w śród wymienionych tylko Ibra, Eto'o i Suarez byli typowymi snajperami w Barcelonie, reszta grała bardziej na skrzydłach.
0
Mashe mógłby się zająć Isco, a Rakieta mógłby wziąć Modricia. Kroosa rzadko wychodzi do przodu więc nie trzeba go jakoś mocno pilnować, Alba jest szybki więc Bale nie powinien go niczym zaskoczyć, Pique w formie poczyści Benzeme, a Alves powinien dać radę CR'owi, który jest bez formy. Ja bym się obawiał bardziej tria Modrić-Kroos-Isco niż tego całego BBC.
0
Ja miałem sen wczoraj, że Barca w klasyku zremisowała z Realem, w 2 minucie bramkę strzelił Messi, jakoś w 6-8 minucie właśnie Leo dostał czerwoną kartkę, potem w 2 połowie Ramos dostał czerwo i w końcówce wyrównał Bale na 1:1.
3
Mają wolnę, rzadko kiedy więc odpoczywają. Taki Neymar oprócz tygodnia wolnego po mundialu to ze 2 lata nie odpoczywał dłużej więc bez przesady :)
2
Po Messim widać, że naładowany jest, zresztą 5 bramek w 2 meczach mówi same za siebie, nie wiem kogo to wpływ ale jakoś w tamtym tygodniu piłkarze mieli wtorek wolny i tylko Messi przyszedł sam i trenował.
16
Ja to póki co mam gdzieś ten klasyk, czekam z oczami wbitymi w City, tam trzeba wygrać. Co mi da 3-0 w klasyku, skoro w środę skończy się 0-2 ? Trzeba przejść City (najlepiej wygrać, żeby postraszyć Real), a potem wyjść na Real z jeszcze większą koncentracją! W 3 dni możemy zbliżyć się do 2 trofeów (1 już prawie jest nasze, wystarczy mały krok i mamy Puchar Króla), o LM będzie cholernie ciężko, ale najważniejszy mecz z City. Ligę póki co zostawmy, mamy tam 1 punkt nad Realem, a co będzie dalej? Będziemy się zastanawiać w czwartek, po meczu z szejkami. VeB! :)
1
Ja bym wolał zobaczyć takie ustawienie - Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Rakitić, Iniesta, Rafinha, Messi, Ney, Suarez
0
Marcelo to co gra w obronie to szkoda słów, współczuje mu już dziś tego co czeka go z Messim w klasyku, przecież on nie może upilnować zwykłego przeciętnego piłkarza Levante czy Getafe, a co powiedzieć o tym co może z nim zrobić Leo ?
0
Tottenham dzisiaj widziałeś ? Taki mecz to kpina, 0 celnych strzałów :D
1
El Jarek :D ?
0
Nic się nie dzieje, akcji Realu w sumie tyle co Levante, nuda.
0
Benzema chyba Ibre ostatnio gdzieś na youtubie oglądał :D
6
Tak się chłopak rozmarzył, że zapomniał, że odpadli z Pucharu Króla :D
0
Za marne trollowanie i prowokacje :)
2
Swoją drogą, ten De Bruyne naprawdę kozacki.
Chłopak znowu bramka i asysta, widać że czuje grę, ma zmysł do tego sportu.
0
No tak co drugi jest wysymulowany :)
0
Średnio, obrona czyści wszystko, Eibar autobus pod bramką i wybicia, my zgarniamy wybite piłki i lecimy z atakiem, no i tak non stop. Średnio ale nie ma jakiejś padaki, 3 punkty będą :)
0
Nie no, opalony zawsze jest, co Ty gadasz :D
21
Na stronie Realu jakieś chore dziecko (bo inaczej się tego nazwać nie da) pisze, że Barca gra wielką padakę, że nawet lepiej Real w meczu z Atletico wygląda od nas :D
11
Taka nudnawa ta 1 połowa, ale to nie jest ważne, najważniejsze są 3 punkty, to nie są mecze, które trzeba grać pięknie, ja chce pięknej Barcy z Realem, z City, a tutaj chce 3 punktów :)
1
Juz leć :)
2
Skoro nie jesteście na dnie, tylko w dobrej dyspozycji bo macie 2 miejsce w lidze, to życzę Wam jak najlepiej - zostańcie w tej swojej dobrej dyspozycji do końca sezonu :)
1
A kiedyś niszczyli R10, Eto'o i Henry. Co ma przeszłość do teraźniejszości? Na ten moment jest -1, Barca w gazie, Real na dnie. Tyle.
1
Ortografia na poziomie podstawówki ;) puchar Króla juz bez Was, ligę wyjaśni klasyk, a w LM traficie na Bayern/PSG i tez będzie out.
0
Nie interesują mnie ich prywatne relacje, tylko to co prezentują na boisku, a na nim w 2015 roku niszczą.
0
Zajmij się lepiej Realem, bo od 3 miesięcy próbujecie wypłynąć z rowu Marianskiego , ale to odbicie od DNA wygląda fatalnie.
0
Czy to takie ważne, dla mnie poza boiskiem Messi może nie lubić Suáreza, a Neymar gardzic Rakiticiem, ale na boisku nasze trio miażdży i to się liczy.