Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A nie 'f wtedy' ? :D
0
Komentarz usunięty
0
Taka prawda :D o ile Luiza ma kim zastąpić jako tako, to De Bruyne mógłby być ważny, nie przekonuje mnie Oscar, a tym bardziej Willian. Ale w sumie to nie nasza sprawa :)
0
City na moje oko ma jakieś 10% szans na awans, Barca może nie gra jak za Guardioli ale jest w dobrej, stabilnej formie. Myślę, że są za słabi na Barcę ale to football więc zostawiam i 10% szans.
0
Siema, pozdro :) :D
0
Wiadomo, że nie musisz się zgadzać, każdy ma prawo do swojego zdania. Moim zdaniem miejsca 1-8 w LL biją na głowę te same miejsca w BPL. Nie twierdzę tak tylko po pucharach. Natomiast miejsca 9-20 w Anglii są lepsze niż w Hiszpanii ale na pewno nie biją ich na głowę, są po prostu ciut lepsze, same ligi na moje oko LL>=BPL, no ale każdy ma prawo swoje zdanie wypowiedzieć.
1
Myślę, że ta ciężkość mogłaby wynikać z tego, że znalazłby się 1 rok w nowym kraju i nowej dla siebie lidze z innymi kolegami w drużynie, Leo ma 27 lat, grał w LM całe życie, ma mnóstwo spotkań rozegranych dla Argentyny, więc myślę, że posmakował futbol z każdej strony - technicznej, fizycznej itp. Mógłby mieć ciężko, ale moim zdaniem poradziłby sobie i kończyłby każdy z sezonów z 25-35 bramkami na koncie.
3
Jak patrze momentami ile gracze mają miejsca na boisku w BPL to aż głowa mała. Messi jakby miał tyle miejsca to wciągu 10 spotkań mógłby mieć 20 bramek, widziałeś wywiad z Ronaldo ? Powiedział kiedyś, że w LL nie ma miejsca żeby się rozpędzić, podryblować czy oddać strzał, a w BPL nie miał z tym problemów. Zresztą Aguero udowadnia, że Leo mógłby tam zamiatać, poszedł kilka lat temu i od tamtej pory nie ma napastnika, który by strzelał tyle bramek, był jedynie Suarez, a teraz nikt mu tam nie dorównuje (pod względem bramek, w 5 sezonów nastrzelał ponad 100).
0
Aguero grą bardzo przypomina Messiego, a skoro wszyscy wiedzą, że jest dobry, choć od Leo nadal słabszy to zadam Ci pytanie - czemu Messi by sobie mógł nie poradzić skoro Aguero tam bryluje, a charakterystykę w 80% mają taką samą?
0
Żeby nie było wątpliwości to Luis strzela mniej bramek ogórkom w LL, niż sezon temu gdzie grał z potęgami BPL. Wniosek ? Brak mózgu i zaślepienie słabą na ten moment BPL. :)
0
No Aguero, od kilku lat non stop w TOP3 klasyfikacji strzelców, mimo że 1/4 sezonu spędza w gabinetach lekarskich.
0
Hahaha Chelsea odpadła i płaczesz :D
0
Może powspominamy czasy Widzewa i Legi w Lidze Mistrzów ?
Co z tego, ze na własnym podwórku ogórek pokona City, Chelsea lub Tottenham?
Czy beniaminek urwie punkty Arsenalowi lub MU?
Skoro koniec końców i tak w czwórce będą faworyci, którzy potem dostają oklep w LM w ćwierćfinale? Nawet daj Boże im ćwierćfinał, bo City ledwo wychodzi z grupy, a jak juz wyjdzie to w 1/8 pakuja walizki ? Od 2012 roku w LM nie zaistnieli, grają twarda piłkę ale w LM sama walka nie wystarczy, co widać po wynikach.
1
Nie wiem co ludzie widzą w tej Angielskiej lidze...
Zgodzę się, że jest konkurencyjna, ale ludzie niech oni zaczną chociaż konkurować w Europie z kimkolwiek, chociaż w tej Lidze Europy, a potem mogą dowoli się ścigać i prześcigać na swoim podwórku. Jedni ledwo wychodzą z grupy od paru lat, a potem w 1/8 odpadają (Man City), inny Manchester jest tak bogaty i 'konkurencyjny', że wgl ich tam niema. Chelsea gra badziewie odkąd pamiętam, 'autobus, wykop i może wpadnie z kontry' to ich znana taktyka na LM. Arsenal odkąd pamiętam to jak do 1/4 dojdzie to cud. Liverpoolu w LM od dawien dawna nie było, no ale jak już się pojawił to...od razu odpadł.
0
Angielskie zespoły od kilku lat grają padakę w Europie. Ostatnią 'normalną' drużyną był tam United, gdzie walczyli z Barcą w finałach i jakoś grali. Arsenal wiecznie stopuje na 1/8, a 1/4 to dla nich cud. Chelsea z taką samą taktyką w każdym ćwier ćfinale lub półfinale - 'broń, wykop, może wpadnie z kontry'.O City nie wspominam, bo co roku uporczywie walczą, żeby chociaż z grupy wyjść. Nie pamiętam kiedy jakaś angielska drużyna zagrała z jajem, jakąś twardą ale i ładną dla oka piłkę, przeszła conajmniej do półfinału i można by było o niej mówić że jest niezła. Chyba wspomniany MU, Liverpool w finale albo czasy Henrego w Arsenalu. Ale ile to było temu ? 6-10 lat ? Z Barcą czy Realem w formie angielskie kluby nawet nie mają czego szukać.
0
Ja mówię o moich marzeniach :) a, że UEFA wciśnie Madrytowi albo Porto albo Monaco to jest jasne jak słońce :) ale niech grają ze słabymi, przyjdzie półfinał gdzie zostaną np Bayern, Barca i PSG to się chłopaki z Realu osrają po same pachy :D
1
Moim marzeniem byłoby:
Barca - Monaco
Borussia/Juve - Porto
PSG - Real
Bayern - ATM
0
Trzeba wspomnieć też o Marquinhosie, który chyba ani razu nie dał się ograć Hazardowi.
0
Jak to ktoś zacytował:
To nie angielskie zespoły są słabe na europejskie puchary, to Liga Mistrzów jest za słaba dla zespołów z BPL, juz nie chcą grać, bo wolą siedzieć w swojej wyrównanej lidze. To samo z LE, poodpadali, bo za słaba i LM i LE dla nich :D
1
Przyglądam się Marquinhosowi, chłop naprawdę jest niezły. A w zasadzie chłopak bo ma niewiele ponad 20 lat. Szybki, niezły odbiór. Na prawej zagra bez problemu, w środku też, podanie niezłe, zmysł gry ok, no i ma 20 lat.
1
A w trakcie spotkania pisałeś, że BPL najlepsza, tylko sytuacja się zmieniła bo Wasz lider już za burtą :D
0
A, jak wiesz od samego zainteresowanego to zwracam honor :)
0
Z takim Porto czy Realem i tak dadzą radę. Już widzę Ronaldo strzelającego głową w pojedynkach z Silvą czy Luizem :D w marzeniach :D
2
Dzwonił i Ci mówił ?
0
Chociaż sędziemu się upiecze :D
Sędziował pod anglików, gdyby przeszli to zaraz fala krytyki by poszła, a tak to będzie mniej pomyj na jego głowę wylanych :D
1
W sumie troche 'niespodziankowa' LM się szykuje. Real ledwo, ledwo. Chelsea już nie ma, Arsenal jedną nogą za burtą. Może powtórka z 2004 się szykuje :D ? Porto, Borussia, Monaco i PSG w czwórce, ale by były jajca :D
0
Oni grają w domu :D
0
Marquinhos naprawdę przyćmił Hazarda :)
0
PSG vs Real poproszę, nam nie dali rady, ale myślę, że z Realem sobie spokojnie poradzą :)
1
Goodbye Mou! Tak jest PSG, czas żebyście zagrali pierwszy raz z Realem w nowej LM!