Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możliwe, że się pomyliłem ale tak czy siak tracą 1 bramkę do tria BHC.
0
Ok, mój błąd ale chodziło głównie o to, że tracą jeszcze jedną bramkę, co moim zdaniem, uda się pobić :)
0
Trio z Madrytu miało 117 bramek.
0
Nie zagrał z Atletico i Deportivo w 2 ostatnich kolejkach oraz raz nie zagrał też, nie pamiętam w jakim meczu, ale był taki, w którym siedział na ławce więc wszystko się zgadza :)
0
116
0
Oby CdR nie ustawili chłopaki :D
0
Jak wszyscy, czyli chodzili, dreptali no i dali strzelić Deportivo żeby się utrzymali.
0
Adriano też na czas już gra :D piłka na 5 metrze a on 10 metrów obok bramki i jeszcze 5 metrów nad bramką :D
0
Widać to na boisku :)
0
Szkoda dziś takich drużyn jak Almeria czy Eibar dzisiaj, walczą, atakują, strzelają, a takie Depor rzuciło pare euro i mają utrzymanie :)
0
W sumie Granada-ATM też ustawione :D 3 strzały w całe 90 minut, kopanina jakich mało, podobnie jak u nas ale na CN chociaż bramki Barca wbiła dla zachowania pozorów :D
0
Brawo Xavi, dziękujemy - my, kibice ! To, że zarząd i koledzy z drużyny pożegnali Cię ustawką, to nie znaczy, że trybuny nie mogą brawami! Dziękujemy!
6
Bardzo dobrze, że gwiżdżą :) nic innego się nie należy za taką ustawkę i 'pożegnanie Generała'.
0
Szkoda, że Bartomeu tak hańbi nasz klub, ustawka widoczna jak nic :) obrońcy stoją jak kłody w polu karnym przy strzałach Deportivo, żenada jak na Barcelone.
1
Xavi pożegnany straszną kopaniną za 24 lata wkładania serca w Bordowo-Granatowe barwy, brawo Panowie :)
1
Szkoda, że nie zagrają na 100%, bo Messi miałby szansę dogonić Ronaldo w Pichichi :D wiem, że to głupie ale Mistrzostwo + 2 możliwe puchary i Pichichi dla Messiego to jeszcze lepsza rzecz dla oka każdego kibica :)
0
U, z tego co widac to NIKT nie zdobył trypletu 2 razy, ciekawe :) w tym sezonie jest okazja się wybić :)
3
Żegnałem Rivaldo, Ronaldinho, Abidala, Puyola...
Czas na Ciebie Generale.
Pamiętamy i będziemy pamiętać co dla nas zrobiłeś !
Powodzenia i wracaj !
4
Złożyło się tak jak chciał Ronaldo - ma indywidualną nagrodę, nie ma nic z drużyną. VAMOS BARCAAAAA! Teraz po Lige Mistrzów i po CdR!
0
Ja to na bombie dzisiaj bo wczoraj pochlałem więc dzisiaj na spokojnie :D
1
Rozumiem, że mało wiary w zdobycie Mistrzostwa, nie wspominając o CdR czy LM - stąd takie komentarze i 0 poczucia humoru :) ?
2
Dlaczego w Madrycie piją wino z butelki ?
Bo wszystkie puchary w Barcelonie :)
3
Brawo Juve, całkiem zasłużenie! Piękny finał będzie, odkąd kibicuje Barcelonie (2004) to jeśli mnie pamięć nie myli to nie widziałem jakiegoś ważniejszego meczu Barca - Juve (nie licząc sparingów). VAMOS BARCA w finale, graty dla kibiców Juve!
0
Jeszcze 10 minut takiego wyniku i piłkarze Realu mogą pakować się na wakacje, bo ten sezon dla nich już będzie zakończony :)
0
Finał Barca - Real, czuje 3:2 dla Barcy po golach MSN i 2 karnych dla Realu, 1 to symulka Ronaldo, drugi to 'pad do basenu' ala James ale i tak Champions Legue nasza! :D
1
Jak po takim czymś jest karny to Barca w meczach z Bayernem powinna dostać 3 karne :)
1
Jesteśmy w finale po pierwszej połowie i znowu tragiczne decyzje Enrique po zmianie stron, tak było też z Sevillą. Jak w finale LM będzie po 45-minutach 2:0 dla nas to też po połowie wejdzie Pedro za kogoś z MSN i będziemy klepać i pomagać rywalom ?
0
Ładny doping i oprawa Bayernu, trzeba przyznać, ale to Barca górą! Zaczynamy, VAMOS!
1
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty