0

Możliwe, że się pomyliłem ale tak czy siak tracą 1 bramkę do tria BHC.

0

Ok, mój błąd ale chodziło głównie o to, że tracą jeszcze jedną bramkę, co moim zdaniem, uda się pobić :)

0

Trio z Madrytu miało 117 bramek.

0

Nie zagrał z Atletico i Deportivo w 2 ostatnich kolejkach oraz raz nie zagrał też, nie pamiętam w jakim meczu, ale był taki, w którym siedział na ławce więc wszystko się zgadza :)

0

116

0

Oby CdR nie ustawili chłopaki :D

0

Jak wszyscy, czyli chodzili, dreptali no i dali strzelić Deportivo żeby się utrzymali.

0

Adriano też na czas już gra :D piłka na 5 metrze a on 10 metrów obok bramki i jeszcze 5 metrów nad bramką :D

0

Widać to na boisku :)

0

Szkoda dziś takich drużyn jak Almeria czy Eibar dzisiaj, walczą, atakują, strzelają, a takie Depor rzuciło pare euro i mają utrzymanie :)

0

W sumie Granada-ATM też ustawione :D 3 strzały w całe 90 minut, kopanina jakich mało, podobnie jak u nas ale na CN chociaż bramki Barca wbiła dla zachowania pozorów :D

0

Brawo Xavi, dziękujemy - my, kibice ! To, że zarząd i koledzy z drużyny pożegnali Cię ustawką, to nie znaczy, że trybuny nie mogą brawami! Dziękujemy!

6

Bardzo dobrze, że gwiżdżą :) nic innego się nie należy za taką ustawkę i 'pożegnanie Generała'.

0

Szkoda, że Bartomeu tak hańbi nasz klub, ustawka widoczna jak nic :) obrońcy stoją jak kłody w polu karnym przy strzałach Deportivo, żenada jak na Barcelone.

1

Xavi pożegnany straszną kopaniną za 24 lata wkładania serca w Bordowo-Granatowe barwy, brawo Panowie :)

1

Szkoda, że nie zagrają na 100%, bo Messi miałby szansę dogonić Ronaldo w Pichichi :D wiem, że to głupie ale Mistrzostwo + 2 możliwe puchary i Pichichi dla Messiego to jeszcze lepsza rzecz dla oka każdego kibica :)

0

U, z tego co widac to NIKT nie zdobył trypletu 2 razy, ciekawe :) w tym sezonie jest okazja się wybić :)

3

Żegnałem Rivaldo, Ronaldinho, Abidala, Puyola...
Czas na Ciebie Generale.
Pamiętamy i będziemy pamiętać co dla nas zrobiłeś !
Powodzenia i wracaj !

4

Złożyło się tak jak chciał Ronaldo - ma indywidualną nagrodę, nie ma nic z drużyną. VAMOS BARCAAAAA! Teraz po Lige Mistrzów i po CdR!

0

Ja to na bombie dzisiaj bo wczoraj pochlałem więc dzisiaj na spokojnie :D

1

Rozumiem, że mało wiary w zdobycie Mistrzostwa, nie wspominając o CdR czy LM - stąd takie komentarze i 0 poczucia humoru :) ?

2

Dlaczego w Madrycie piją wino z butelki ?
Bo wszystkie puchary w Barcelonie :)

3

Brawo Juve, całkiem zasłużenie! Piękny finał będzie, odkąd kibicuje Barcelonie (2004) to jeśli mnie pamięć nie myli to nie widziałem jakiegoś ważniejszego meczu Barca - Juve (nie licząc sparingów). VAMOS BARCA w finale, graty dla kibiców Juve!

0

Jeszcze 10 minut takiego wyniku i piłkarze Realu mogą pakować się na wakacje, bo ten sezon dla nich już będzie zakończony :)

0

Finał Barca - Real, czuje 3:2 dla Barcy po golach MSN i 2 karnych dla Realu, 1 to symulka Ronaldo, drugi to 'pad do basenu' ala James ale i tak Champions Legue nasza! :D

1

Jak po takim czymś jest karny to Barca w meczach z Bayernem powinna dostać 3 karne :)

1

Jesteśmy w finale po pierwszej połowie i znowu tragiczne decyzje Enrique po zmianie stron, tak było też z Sevillą. Jak w finale LM będzie po 45-minutach 2:0 dla nas to też po połowie wejdzie Pedro za kogoś z MSN i będziemy klepać i pomagać rywalom ?

0

Ładny doping i oprawa Bayernu, trzeba przyznać, ale to Barca górą! Zaczynamy, VAMOS!

1

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?