Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W FM'ie na pewno :D
1
A na kim ma budować jak nie na Neymarze ? Na Luizie, którego czapką obecnie zakrywa nawet Pazdan ? Na Silvie, który od 2 miesięcy walczy z kontuzją i średnio mu ta walka wychodzi ? Jakby był Oscar lub Hulk to może na nich można by było coś oprzeć. A tak to z przodu tylko Neymar, z tyłu tylko Dani Alves i tyle. Ale fakt faktem dziwne decyzje, że gra taki Luiz bez formy, a w jego miejsce równie dobrze mógł zagrać Marquinhos, który miał fantastyczny okres od stycznia do maja w PSG.
0
Strzelił w Pablo Armero. I to przypadkiem, bo chciał piłkę wyjebać i pewnie gdyby Armero nie podskoczył to nawet by nie dostał.
0
Ja go oglądałem z ciekawością, Forlan ładnie z Suarezem naparzał - Urugwaj się oglądało bardzo fajnie, nie to co teraz. Z Jamajką się męczą. Paragwaj też się fajnie oglądało, grali troche anty-futbol ale jak walczyli o te awanse. Były same remisy ale chociaż ciekawe mecze, a nie coś jak ostatnie 1:0 Argentyny gdzie w 90 kilka minut były 4 celne strzały na bramkę, a człowiek czekał do 2 w nocy żeby chociaż 20 minut ciekawych obejrzeć...
0
4 lata temu był cudowny turniej, mega Urugwaj, ogólnie fajnie się oglądało mecze, było tempo, emocje. W tym roku zawiewa nudą, bo albo jest mecz średniaków, które nabiją wynik 3:3 czy 5:0, a jak już gra faworyt (Brazylia, Argentyna, Kolumbia) to autobus postawiony przez jednych, a druga drużyna wali głową w mur i kończy się 0:0 (ewentualnie 1:0 po nudnym meczu). Ale nie ma się co dziwić, wtedy Copa America była ciut później, no i rozgrywki klubowe kończyły się wcześniej i trener miał 3-4 tygodnie na zgranie kadry, pokazanie taktyki itp. A dzisiaj ? Taki Messi 6 czerwca gra finał LM, do 8-9 ma wolne, leci do Ameryki, 2 razy z nowymi kolegami pokopie i zaczynają się od razu z marszu mecze o punkty. Gdzie tu sens ? Gdzie tu jakikolwiek odpoczynek ? T
1
Akurat taki turniej jak ten to gówno może powiedzieć o trenerze, bo większość z tych trenerów z gówna bata nie ukręci. Jak taki Dunga czy Martino mają drużynę złożyć w pare godzin ? Alves powołany w ostatnim momencie, Neymar (Alves też) po męczącym sezonie, grali finały i mieli może 2 dni wolne i jazda na kadre gdzie z nowymi kolegami pokopali 2 dni na treningu i od razu się zaczęło prawdziwe granie. To samo z Tevezem, Messim, Mascherano w Argentynie. Jakby Copa America była w połowie Lipca to można by mówić, że Dunga miał prawie 2 miesiące i Brazylia gra kupe, a jak on miał kadre całą dostępną 10 Czerwca, a turniej ruszył 2 dni później to jak on ma to poskładać ?
0
Silva siedział na ławie w 1 meczu, więc Neymar dostał opaskę. A w drugim to już nie wiem czemu tak wyszło.
0
Podobno Suarez ma już jakiś zdoloności, dużo pracował z psychologami, nauczył się sporo od nich, a spalonego unika jak nikt inny w futbolu. Także taktyka Barcy na następny sezon to 4-3-3 z Messim na prawej, a Neymarem i Suarezem na lewej żeby sobie chłopaki na boisku pomagali, bo przecież Neymarowi co 5 minut w meczu odwala i bez psychologa się nie obejdzie.
0
Kto ma być ? Luiz, który wyrwie dwie dziury i będzie płakał zamiast kolegów pocieszać ? A może Marcelo, który lata po tej lewej stronie niczym Pedro jak oszołom ? Tak oprócz T.Silvy nie ma kto być kapitanem, więc dostał opaskę Neymar jako najwieksza gwiazda.
3
Co Wy z tym Neymarem tak jedziecie ? Zachował się tragicznie, dostał czerwo i o co dyskusja ? Czemu o Baccy tak nie rozmawiacie, zachował się gorzej moim zdaniem i jakoś cisza o nim ? Nie jeden gracz był, jest i będzie agresywny i prowokujący, a wiek nijak się do tego ma. Ile lat miał Totti jak wjechał w Balo z low kickiem ? 32? 34 ? I co, że nie jest gówniarzem tylko starym doświadczonym dziadkiem jak i tak go ponosi - taki charakter. Neymar ma podobnie i tyle, nikt go nie musi lubić, zachował się źle ale na ki wuj od razu przypominanie jakim to kapitanem nie był Puyol czy Lampard itp. Ludzie, Neymar nie będzie nigdy Puyolem i Lampardem czy innym idealnym kapitanem, bo kibice Barcy sobie tak życzą. Jest jaki jest i albo się go lubi za to albo nie, tyle.
0
wtf?
0
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
9
Najlepiej z drużyny. Non stop dryblował, mijał 2-3 rywali prawie co 5 minut, rozdawał piłki genialnie, strzelił bramkę + przy bramce Aguero taka mini asysta, bo gdyby nie on to by tej bramki nie było. Najlepszy, cała Argentyna zagrała 4/10, Messi 7/10.
4
90% Messi, 5% Neymar, 5% Ronaldo :)
4
De Bruyne ma kontrakt z Wilkami, Chelsea go oddała więc jaki Mourinho ?
0
Pewnie za Urugwajem, ale co ja tam wiem...
6
Co ma średni Demichelis do bardzo dobrego (po wspaniałym sezonie) Otamendiego :O ?
2
Praktycznie drugi skład pojechał do Baku, tylko Konarski jako tako z 1 składu, a reszta to małolaci lub typowi średniacy.
0
Ramos, o ile też nie odejdzie :D
0
Wielu 'kibiców' tak pisało na Alvesa jeszcze w Grudniu, niektórzy dalej nie rozumieją, że mało kto potrafiłby go w systemie Barcy zastąpić, miał kilka fatalnych spotkań, ale 90-95% spotkań zdecydowanie na plus, cieszmy się, że będziemy go oglądać dalej w naszym klubie, będzie piękna rywalizacja z Vidalem, którego uważam za dobrego gracza i doskonałego skrzydłowego (bocznego obrońce) dla Barcy!
0
Taka...hm...średnia. Ale Messi takiej nie ma w kolekcji, więc ze 2-3 trzeba będzie zdobyć :D
1
Kupił nas tym :D
3
Mało mnie to interesi, mój klub wygrał wczoraj LM i tym samym zdobył tryplet, teraz jest feta, a ja mam czytać komentarze gamoni z innych stron ? Wole pocieszyć się z chłopakami, VAMOS!
4
Czas pochlać, człowiek pracuje - nie ma kiedy się napić, ale dziś okazja jakich mało, czas na porządnego KACA jutro :) dzięki panowie za cały sezon, jesteście wielcy, jesteście najlepsi! VAMOS !
0
Ostatnio jakąś piękną chyba w MU, a taką jak Messi wczoraj to chyba...nigdy :D
0
Nie wyobrażam sobie jak będzie Ci przykro kiedy Messi odbierze kolejną piłkę, naprawdę. Jesteś tak zaślepiony swoim Ronaldo, że jak Messi odbierze kolejną zasłużoną Złotą Piłkę (pewnie znów zmiażdży Ronaldo i będzie miał 3x więcej głosów) to pozostanie Ci albo strzał w głowę albo rzewny, 3-miesięczny płacz.
0
Skoro decydują indywidualne statystyki to ok. Złota piłka za rok 2015:
Messi - 35 goli 19 asyst, w samym meczu z ATM tyle udanych dryblingów co Ronaldo w całym sezonie, 3 razy więcej kluczowych podań, wybrany najlepszym graczem LaLiga, prawdopodobnie król strzelców LM oraz najlepszy gracz LM, rekord bramek w lidze hiszpańskiej, najwięcej bramek w LM póki co, przed nim może być jeszcze - najlepszy gracz i strzelec następujących turniejów: KMŚ, Copa America, Superpucharu Europy, Superpucharu Hiszpanii.
Ronaldo - 29 goli 10 asyst, tyle udanych dryblingów w cały sezon co Messi w 1 meczu, Pichichi, Złoty But.
Trochę blado Kris wypada przy Messim w tym sezonie, no ale żyj dalej w swoim świecie :)
0
Ok, Ronaldo ma złotego buta i pichichi, a Messi ma rekord ligi hiszpańskiej - skoro nie interesuje Cię to, że nagroda jest za rok 2015 to rekord Messiego też się liczy, bo pobił go w tym sezonie, więc Złota Piłka dla Messiego, Ronaldo niech się zgłosi jak pobije rekord największej liczby bramek w lidze hiszpańskiej czyli NIGDY :)
I ten ból dupy kiedy Messi podniesie kolejną Złotą Piłkę, a biali zapłaczą niczym Ronaldo w 2004 roku po finale ME :)
2
Widzisz jaki świat jest dziwny? Są na nim ludzie, którzy uważają, że Messi nie jest najlepszy w historii, ba! - są ludzie, którzy uważają, że Ronaldo jest lepszy od Messiego :O
To pokazuje na jak dziwnym świecie żyjemy, no ale ci którzy mają mózg i obiektywne oko mogą cieszyć się tym, że oglądają najlepszego gracza w historii piłki nożnej (Messi), a ci którzy uważają, że ktoś obecnie jest od niego lepszy no to niestety...mają coś z głową lub po prostu wypierają tego gracza ze swojej świadomości, jakby go nie było i dlatego dla nich lepszy jest Hazard, Ronaldo czy Neymar.