0

0

Oni nie patrzą czy w WTC siedzieli niewinni ludzie, czy dzisiaj w restauracjach/lokalach byli czarni, biali czy żółci - po prostu weszli, wyj*bali niewinnych ludzi i mają wszystko w dupie. W sumie nie wszystko - chcą zasiłków (z naszych pieniędzy) i ciepłe mieszkanko (kiedy ja i wielu Polaków muszę wynajmować i za to płacić). Wszystko im oddać, wpuścić ich tu i ulokować, to po pół roku będzie strach do sklepu wyjść...

13

Heh...zakazać ich zabijać kiedy oni tłuką nas jak owce krzycząc przy tym Allah Akbar z uśmiechem na ustach...ciekawe :)

7

I taka Kopacz się dziwiła jak Kukiz czy Korwin mówili otwarcie, że nie chcą imigrantów. Wielkie zdziwienie pani premier, no bo jak to ? Francja przyjmuje, Niemcy przyjmują, a więc i my musimy być wielkimi europejczykami i ich przyjąć jak karze ciocia Merkel...

To też są ludzie. Część z nich (10%?) też jest normalna tak jak większość ludzi na świecie, ale ci normalni siedzą cicho po kątach lub nawet nie wyjechali ze swoich krajów, a to BYDŁO, które najechało na Europę trzeba po prostu...wytłuc!

47

https://www.siepomaga.pl/glinko



Przepraszam z góry administrację za taki link, ale myślę, że zrozumienie - robię to dla dobra sprawy.

Kiedyś mój kolega miał białaczkę, wyleczył się lecz choroba do niego wróciła :(

Młody chłopak, wojskowy, patriota - jak wielu z nas.

To jest zbiórka pieniężna na jego cel, potrzebne mu są bardzo drogie przeciwciała, aby wyjść z choroby. Chłopak jest zaręczony, ma plany na przyszłość, jest młody i chcę żyć jak każdy z nas!

Więc jeżeli ktoś MOŻE, to proszę o wsparcie. Nie każdy ma pieniądze, a nawet jak ktoś ma to nie zawsze na taki cel i ja to doskonale to rozumiem. Dlatego proszę - jeżeli ktoś MOŻE to wesprzyjcie tego młodego człowieka.

0

Krychowiak wcale już takim drewnem nie jest :) jak to powiedział Emery pod koniec tamtego sezonu - 'Grzesiek z rzemieślnika staje się prawdziwym artystą' :)

0

Uważam, że Neymar jest ciut ubogi technicznie przy Ronaldinho. Czytaj ze zrozumieniem kolego. Poza tym znajdź mi chociaż 3 piłkarzy, którzy przewyższają techniką R10. I zgłoś się za tydzień jak już znajdziesz (o ile to w ogóle możliwe).

1

Korona z Bayernem - finał następnej edycji LM :D

0

Może tak być, ale mam nadzieję, że scenarzyści czymś nas zaskoczą :)
Wiele wątków jest do rozwinięcia, nawet jakby Ragnar miał zginąć to władzę mógłby przejąć ktoś inny np Bjorn lub któryś z młodszych synów Ragnara. Mi najbardziej podoba się postać Flokiego. Genialna postać, przez 2,5 sezonu mnie rozwalał, potem trochę scenarzyści zrobili z niego hmmm...fanatyka. Ale dalej ciekawi mnie co się z nim stanie. Czy Ragnar go zabije ? Czy da radę zabić swojego przyjaciela ? Czy zemści się za śmierć Athelstana ? Tyle pytań a nowy sezon dopiero w styczniu...

0

Seriale całkiem inne, dwa światy. I jak Ci się podobają Wikingowie ? Bo nie miałem okazji czytać Twojej opinii na ten temat :) ?

0

Neymar jest jakby 'ubogi' technicznie przy Ronaldinho :D
Dziwnie to brzmi, ale tak jest. Jak patrzy się na grę Rooniego, to w każdym dotknięciu piłki widać magię. U Neymara widać to samo, tylko właśnie w kilku dotknięciach na mecz. A u Ronaldinho KAŻDE dotknięcie piłki zapierało dech i czekało się na rozwój akcji i co ten magik dalej zrobi :)

0

Może i ja wrócę do TWD, zobaczymy jak to wyjdzie - szczególnie, że na 4 sezon Wikingów trzeba jeszcze czekać aż do stycznia. 3 sezony poszły w miarę szybko, wkręciłem się w serial masakrycznie, obejrzałem w lipcu tego roku wszystko (czyli 3 sezony) i tu pyk...4 sezon dopiero w styczniu 2016 :( a serial naprawdę wkręca. 2-3 odcinki pierwsze są drętwe - wiadomo, bo nowy serial, nowi bohaterowie, nowy świat. Ale jak się wkręcisz to idzie zapomnieć na jakiś czas o innych serialach, naprawdę polecam :)

1

Chłooooopy i dziewczętaaa! Oglądajcie Wikingów, a nie TWD! :D
Osobiście oglądałem TWD zawzięcie, ale niestety serial z sezonu na sezon zjeżdżał z poziomu i było widać, że ciągnięty jest już dla hajsu (wg mnie). A Vikings (Wikingowie) to jest coś ! :)
Fajne zwroty akcji, ciekawe opowieści i akcja, no i serial jako tako na faktach, bo jednak główny bohater Ragnar Lothbrock istniał naprawdę i serial jest o jego podbojach :)

7

Oglądałem teraz mecz Bilbao, no i ten Williams robi wrażenie. Osobiście poznałem gościa grając w Football Managera 15 właśnie Baskami. Miałem bodajże 3 lub 4 sezon, Aduriz mi się postarzał, rzadko kiedy strzelał i w ogóle zaczął seryjnie marnować setki, a jak to gra Baskami - można robić transfery tylko 'swoich' zawodników więc z braku kasy i perspektyw na snajpera zacząłem kombinować młodzikami. No i padło na Inakiego Williamsa (zresztą dużego wyboru nie miałem). Przyjrzałem się chłopakowi - na początku grał na wypożyczeniu i całkiem nieźle sobie radził - 25 spotkań i 11 bramek (+ jakieś tam asysty), więc sobie myślę, że nieźle mu poszło jak na 18sto latka. Do tego patrze, a tam 4 gwiazdki potencjału więc zacząłem dawać mu szansę, na początku po 20-30 minut, bez jakiegoś błysku ale solidnie na średnią 6,8-7,0. Potem dostał z Levante całe 60 minut i...? Bramka + asysta. No i tak się zaczęło. Był listopad, a chłopak do końca roku mi strzelił 5 bramek (4 w lidze + 1 w pucharze). Skończył sezon z 13 golami i 5 asystami, do tego na koniec sezonu prawie miesiąc leczył kontuzję więc można by mu doliczyć 2-3 bramki. Całkiem nieźle, pomyślałem. W następnym sezonie grał już regularnie, mam styczeń i idzie całkiem nieźle. Inaki Williams jest vicekrólem strzelców zaraz za Vietto z Atletico Madryt, z 12 golami (tak, już w styczniu). Wartość z 600 tysięcy euro wzrosła aktualnie do (uwaga) 6,5 miliona, a w zakładce zainteresowanie wyświetla się (też uwaga) Barcelona, Inter czy Tottenham. Problem jeden - chłopak ma 18 milionów klauzuli i póki co nie chce gadać o nowym kontrakcie. Ofert jako takich nie dostałem jeszcze. Jakieś tam zapytania były, ale trzeba o chłopaka walczyć, bo naprawdę niezła perełka z niego już w wieku 21/22 lat :)

0

No ta Niedziela do najnudniejszych nie będzie należała. :)

0

Ja za bardzo nie mam problemu. Motoryzacja mnie nie interesuje, sport dla bogatych (tj tenis czy golf) też odpada, więc zostaje mi ręczna, nożna i ewentualnie siatkówka. Podstawa to Barcelona - wiadomo. Przed Barcą zalukam chwile BvB, postaram się też Liverpool chwile zobaczyć, poza tym Roma-Lazio i ATM-Gijon, a na deser Real z Sevillą. Więc jakoś tam się da radę :)

0

Ogólnie filmy akcji polecam z Jasonem Stathamem, dobry gość - idealny aktor do filmów akcji :)

0

Jump Street sobie obejrzyj :) jest się z czego pośmiać :D

0

Adrenalina, Transporter, starsze filmy typu Casino czy Chłopcy z ferajny. Albo też i 'Człowiek z blizną' z Al'em Pacino :) przy nim na pewno nie zaśniesz :)

0

Ja chyba postawię na: obie drużyny strzelą, bo jest to prawdopodobne. My z dziurawą (teraz już mniej) obroną, a oni z niezłą obroną ale przeciwko naszemu tridente :) będzie się działo i stawiałbym, że obie drużyny coś ustrzelą.

0

Ja dzisiaj obstawiłem 6 spotkań.

Handicap MU, PSG i Bayernu.

Leicester i Southampton.

No i oczywiście tą nieszczęsną turecką i Galatasaray. Patrze 90 i mówie 'yeah, 350zł w kieszeni' a tu minęło 120 sekund i klops...

E: Trochę się w to bawię i właśnie na koniec kuponu kminiłem, że może by tak zamiast Galaty puścić Eibar u siebie, bo dobrze chłopaki grają i mało punktów tracą, no ale jednak poszło z tą turecką i wkurw...wkurzenie maksymalne...

0

Trochę jest, ale gramy na Camp Nou - więc powinno przejść bez większych kłopotów. Na wyjeździe byłby problem, u siebie jesteśmy faworytem i powinniśmy zdobyć 3 punkty. Faktem też jest, że Villarreal lekko już zwolnił po świetnym starcie i nie zachwyca tak jak na początku, a my wręcz odwrotnie - na początku było dno i wodorosty, a teraz powoli wychodzimy na powierzchnie (miejmy nadzieję, że w maju i czerwcu sięgniemy gwiazd).

0

Ok dzięki. Postaram się poszukać ten kanał.

0

Takie małe pytanie:

Od dzisiaj mam nSport+ i patrze, a dzisiaj leci mecz Mgladbach - Juve. A ktoś kiedyś mówił, że chyba właśnie na tym kanale oglądał mecz LM i co chwile pokazywane były inne mecze LM, można było zobaczyć skróty bramek (zaraz po nich) ? To prawda czy komus albo mi sie pomyliły kanały ?

0

Kolejne 3 punkty w tabeli, to się liczy. Mecz bez większej historii, no może oprócz sędziego, bo niesmak pozostaje po tym co on robił.

0

Jedyny fart teraz, że wraca Iniesta, bo bez Mascherano trzeba by było zmieniać taktykę, bo nie mielibyśmy 3 pomocników.

0

Śmieszna sytuacja :D
Jak grał taką padakę, że aż się prosiło żeby siedział na ławie albo na trybunach to Enrique się go trzymał non stop, teraz już jest troche lepiej. Od kilku spotkań gra średnio ale z taką falą lekko wznoszącą i co ? I siądzie na ławce. Posiedzi 2-3 mecze i pewnie znowu zamiast podziwiać coraz lepiej grającego Gerarda to zobaczymy kołka, który robi orlikowe błędy na stoperze.

0

Po udanym 'spotkaniu bukmacherskim' z Ligą Mistrzów we wtorek i środę jestem 150zł na plusie (130zł na czysto), mam już kupony na jutro, jeden normalny żeby znowu coś wpadło, drugi taki przypałowy za 5zł, taki bardziej życzeniowy, ale wcale nie jest powiedziane od razu, że przegram.

20zł do wygrania 45zł

Bayern - Koln handicap Bayern
Leverkusen - Stuttgart 1
Zenit - Anzhi 1

Polecam kupon. Zenit w gazie w LM, słabiej w lidze, bo strata do miejsca 1 już spora, w lidze ostatnio same remisy więc nie ma raczej opcji, że to zawalą - muszą gonić CSKA. Bayern wiadomo - nawet jak wyjdą w połowie rezerwą to wygrana będzie. Czy handicapem ? Zobaczymy. Leverkusen też lekko przegapił początek sezonu i musi trzymać się blisko żeby grać w następnym sezonie w LM, tak więc myślę, że nie dadzą sobie odebrać punktów u siebie.

Drugi przypałowo/życzeniowy za 5zł do wygrania 60zł

Celta - Real 1
West Ham - Chelsea 1

To kupon raczej z tych mało realnych ale...czemu by nie ?
Celta gra ładną piłkę, oglądałem ich 3 mecze już. Nawet jak nie udawało się wygrać tylko zremisować to cisnęli rywala ładnie. Wiadomo jak grali z nami. W tamtym sezonie już mieliśmy z nimi problemy, tak samo zresztą cała czołówka traciła z nimi punkty. Naprawdę chłopaki są w stanie Realowi ze 2 bramki władować jak zagrają tak jak z nami, a czy nie stracą ? Zobaczymy.
A Chelsea ? Też ich widziałem w akcji parę razy - szczerze to nie polecam, bo nie ma za bardzo co oglądać. Słabo im idzie, szczególnie na wyjazdach - np ostatnio remis z Dynamem czy przegrana wcześniej z Porto. A West Ham teraz w gazie. Strzelają dużo bramek, są w czołówce ligi, jakoś gra im się lepi - taka właśnie Celta w lidze angielskiej. Czy się uda ? Szanse małe ale warto spróbować za te 5 zł :)

13

No to i ja coś powiem skoro niedługo nie będzie można przez jakiś czas rozmawiać o polityce.

Taki mały apel - idźcie do urn. Połowa ludzi w naszym kraju ma w dupie wybory. Czemu ? Niektórzy się nie interesują, innym się nie chce, inni mają po prostu w dupie całą tą szopkę. No ale jednak trzeba ludzi namawiać. Nie chce mówić na kogo ma kto głosować, bo to nie o to chodzi. Np dla mnie PO-PiS to ostatnie wybory, na które na pewno nie zagłosuję, ale innym nie będę mówił. Oby chociaż się podniosła frekwencja, to na pewno będziemy w stanie coś zmienić. Żyję już kilka lat w takim 'dorosłym' życiu, od 4 lat pracuje i wiem, że za rządów PO (i PiSu w pewnym sensie też) nie działo się za dobrze. Polska może nie leży na dnie, ale jest wiele rzeczy do poprawy. Nie może być tak, że ludzie harują i zarabiają po 1000zł. Ja akurat na pracę nie narzekam, ale mówie tu o znajomych, rodzinie. Ludzie po studiach mają najniższą krajową itp. Nawet nie chodzi o same studia. Żadna praca nie hańbi, ale te zarobki ? Dlaczego taka pani w sklepie zarabia 1000zł za normalne 40h/tygodniowo (albo często i więcej) ?! Toż to tragedia jest. Trzeba coś zmienić drodzy Rodacy, dlatego zachęcam Was żebyście wszyscy ruszyli do urn i oddali głosy. Najlepiej na inne partię, jest ich kilka - mamy Kukiza, Korwina, nawet tą Nowoczesną... trzeba spróbować zmian. Kukiz/Korwin się nie sprawdzą ? Trudno - ale zmieniliśmy coś, spróbowaliśmy żyć inaczej, na gorsze nam to na pewno nie wyjdzie. Do zobaczenia w Niedzielę przy urnach panowie ! I oby po tych wyborach żyło nam się lepiej! :)

0

Co Wy z tą aferą ? Poczekamy, zobaczymy. To, że sędzia się zgłosił (czy tam dwóch sędziów, bo i takie krążą głosy) to póki co nic nie znaczy. Może inaczej...to, że ktoś to zgłosił może znaczyć, że coś jest na rzeczy ale czy to prawda ? Poczekajmy na jakieś oświadczenia, a najlepiej na wyroki, bo mam nadzieję, że do sądu to dotrze, skoro Barca musi płacić za takie głupoty jak flagi czy kupno młodych piłkarzy to i Real musi stanąć przed sądem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?