0

Heh...Messi w środku, Messi z lewej, Messi z prawej...
Sandro i Munira dzisiaj w ogóle nie ma, a Kaptoum to porażka - pląta się niewiadomo gdzie, teraz gdzieś w ataku na spalonym lata...
Trzeba Suareza w 70-75 minucie wpuścić, niech Messi sobie z kimś pokopie...

1

Tak średnio mecz oglądasz. Asysta była świetna. Potem miał parę zagrań b.dobrych, do tego o ile dobrze pamiętam to 2 lub 3 ważne odbiory. A to, że popełnia błędy - ok, tylko że obok niego w pomocy grają juniorzy jak Kaptoum i Samper. Nie mówie, że gra 10/10, ale solidne 6,5 bym mu za 1 połowę dał.

1

Średnio to wygląda po połowie. Rakitić fajna asysta. Widać, że Ivan bierze trochę gry na siebie pod nieobecność Iniesty. Pare fajnych zagrań, jakieś próby strzału i dryblingów - nie jest źle. Messi w miare, widać brak gry po nim, ale się pomału rozkręci - idealny mecz dla niego, żeby pohasać, poczuć murawę po takim czasie nieobecności. Munir i Sandro...hm..w sumie to może ze 2 razy ich widziałem w tym meczu. Samper nawet fajnie - widać, że chłopak próbuje gry a'la Busi i o dziwo nawet co 2 zagranie mu wychodzi. Miał parę odbiorów, jakieś wyprowadzenia piłki, klepa - fajnie się młodziak rozkręca. Przypominam, że nie gramy z byle jaką drużyną, a na ich tle Samper wygląda przyzwoicie. Kaptoum masakra - mam nadzieję, że Luis Enrique po tym meczu zobaczy, że to właśnie Samper jest nadzieją na przyszłość, a nie jego kolega z Barcy B. Stoperzy średnio, pare razy Bayer wjeżdżał w Bartre i Vermealena jak w masło. Alba - ok. Adriano - bez błysku.



Czas zacząć 2 połowe, VAMOS!

10

To właśnie jedyny minus tej strony.
Wchodzisz codziennie i czytasz komentarze: 'Ronaldo to, a Real tamto' i tak co 5 komentarz. Ludzie, nie będę podawał strony Realu Madryt. Idźcie tam, zarejestrujcie się i gadajcie o Realu i o Ronaldo.
Można gadać o piłce nożnej, ale tutaj jest naprawdę 50% komentarzy o wszystkim co się dzieje na świecie, a drugie 50% to Real i Ronaldo.
Trzeba na górze zakładkę zrobić, obok 'LA RAMBLA!' powinno być 'CR & REAL'.
Pewnie więcej wejść i komentarzy miałaby niestety ta druga zakładka.

1

Messi jest 2 lata młodszy i do tego jest w stanie strzelać bramki drużynom takim jak Bayern czy PSG, nie tylko Malmoe czy Szachtar. I po drugie - ile ich dzieli bramek, że już takie wyroki ? 6 ? Może to równie dobrze w 3 mecze nadrobić, szczególnie, że Real nie błyszczy z lepszymi zespołami, a takie w 1/8 LM będą.

10

No wydaje mi się, że nakaz aresztowania. Wtedy rodzice mają nakaz zaprowadzić Cię na komisariat, posiedzisz tydzień i wyjdziesz.

PS. Żarcik, zwykła kontrola pewnie - nikt się o tym nie dowie, o ile nikomu Ty sam nie powiesz :)

0

Ja gold 2 i tylko rankedy gram więc nie zagramy, bo Ty jeszcze nie możesz rankingowych grać.

0

Wyobraź sobie sytuację - 1/2 finału LM, Bayern, który zmiótł ostatnich 5-8 meczach rywali w proch, ma wszystkich zdolnych zawodników do gry, są w gazie i jadą na Camp Nou. Tam czeka Barca bez Suareza, Neymara, Iniesty, S.Roberto, Mascherano, Daniego Alvesa, Bravo, Vermealena, Adriano i Bartry oraz bez Luisa Enrique, który został zwolniony po nieudanych występach Barcelony, po blamażu wręcz we wcześniejszych meczach. Oraz bez Messiego, który pokłócił się z trenerem i nie chce grać, wykręca się kontuzją (sytuacja Negredo). I wierzysz w to, że tak wielki klub jak Bayern ledwo remisuje po golu zdobytym ze spalonego z rozbitym, ledwo funkcjonującym rywalem ?

Powtarzam - remis na Mestalla zawsze spoko, ale w sytuacji gdzie Valencia jest zdolna do gry, a nie bardziej rozbita niż Real przez Beniteza.

2

Messi. Jakoś zaraz po nim Iniesta, a potem Neymar i Busi. Chociaż i Alvesowi tego nie brakuje :)

2

Już tak nie jarajmy się punktem na Mestalla.
Owszem - punkt tam jest zawsze ok. Ale wtedy kiedy Valencia jest w gazie, ma trenera, ma zawodników. Bo wczoraj oni grali rozbici - bez 10 graczy, bez kilku ważnych ogniw jak Fuego, Andre Gomes czy Negredo. Bez trenera i z kłótniami wewnątrz klubu. Na własne życzenie oddaliśmy punkt, bo kontrolowaliśmy mecz - 2:0 śmiało powinno być do połowy, potem powinno się zakończyć 3/4:1. A tak to zdobyliśmy punkt z drużyną masakrycznie słabą w tym sezonie i rozbitą przez poprzedniego trenera, z taką która nie potrafi wyjść z grupy LM, kosztem jej wyjdzie pewnie Genk. Do tego to nie my zdobyliśmy punkt, tylko Valencia zdobyła 'tylko' punkt, bo bramka Suareza ze spalonego i powinno być 1:0 dla Nietoperzy.

0

Nie! Jest git! Punkt z 9 drużyną w tabeli, która gra bez 10 kluczowych graczy oraz bez trenera i od początku sezonu bez ładu i składu - 1 punkt z nimi to marzenie! Ależ piękna noc! Barca zdobywa punkt z masakrycznie słabą w tym sezonie Valencią!

0

No nasza przewaga na własne życzenie topnieje. Tyle czasu by dobić rywala, to lepiej 'poklepać na odwal' i doczekać tej 90 minuty. No i doczekaliśmy, tylko że zamiast 3 puntów jest 1.

0

Niby tak, ale lepiej wygrać normalnie niż potem słuchać komentarzy białych dzieciaków, że 3 punkty darowane na Mestalla.

0

Szkoda, że troszke niczym Real - bramka ze spalonego.

0

Co z tego, że nastrzela bramek czy nałapie asyst ? Jakby spojrzeć na jakąś arabską ligę to tam są zawodnicy co mają króla strzelców z 80 golami na koncie i co z tego ? To samo można powiedzieć o Ronaldo. Niech sobie zamknie licznik bramek na 50 w sezonie, a daj mu Bóg nawet i 100! Ale dopóki Barcelona będzie wygrywała trofea, Messi czy Neymar będą grać dobrze to i tak CR nie dostanie Złotej Piłki, ani nominacji. Chodzi o całokształt, rozumiesz ? Ani CR7 nie dostanie - miał dobre statystyki, ale nic nimi nie ugrał. Ani Pique nie dostanie - jest z Barcelony, zdobył trofea ale niestety nie jest widowiskowy i nie ma dobrych statystyk.

0

Za 300zł biore :D

2

A tak, przecież nasze trio tam było, gdzie ja mam łeb :D
Ale i tak szacunek - 8 razy był w trójce :)
Więc jakby nie było - to pokazuje, że też w tej erze Messiego miał swoje 5 minut :)

0

Warto dodać, że CR również 9 razy z rzędu, co też zasługuje na pochwały :)
Może w tym roku średnio zasługiwał, ale 8 poprzednich lat jak najbardziej więc gratulacje również :)

2

Ja na tydzien, za wypowiadanie sie na tematy polityczne, dokładnie ISIS i te sprawy.

5

Hehe...wiem, że Messi po kontuzji i dawno go nie widziałeś, ale przypomnij sobie kwiecień-czerwiec :) do Messiego nawet hybryda Suareza z Neymarem nie ma startu. Najlepszy w historii i tyle. A Ney? Owszem, ma szansę za 2-3 lata :)

0

Kurs 1.01 oznacza, że za każdą postawioną złotówkę otrzymujesz 1.01zł.
Czyli stawiasz dyche - wygrywasz 11zł.
Stawiasz 100zł - wygrywasz 110zł.
Stawiasz 1000zł - wygrywasz 1100zł

Oczywiście odejmij sobie te wszystkie podatki.

0

A jakie mecze chcesz obejrzeć w czerwcu lub lipcu ?

17

Hm... Valdes przegrał karierę 3-krotnie wygrywając LM. Wygrywał wszystkie puchary, triplete, sextet. Grał z gwiazdami, z prawdopodobnie najlepszym piłkarzem wszechczasów - Messim. A do tego zarobił tyle szmalu, że pewnie jego prawnuki będą za to żyły. Jeżeli on przegrał swoją karierę to też tak chce przegrać!

0

W tamtym sezonie od marca do czerwca mietliśmy wszystkich z palcem w tyłku i graliśmy równie piękną piłkę jak teraz :)

0

Nie wiem, siadła mi transmisja w momencie faulu, a jak włączyłem to widziałem już strzelającego Neymara więc nie widziałem czy mu oddał, czy nie - dlatego pytam.

0

Messi czemu nie wykonuje karnych ? Nie chciał hattricka czy jakaś zmiana z góry była, że Neymar wykonuje ?

0

Póki co asysta nie zaliczona Suarezowi, zresztą UEFA nie zalicza takich asyst bo bramka Messiego po dobitce.

0

Suarez z Messim się dzisiaj dzielą :D
Obaj póki co - 2 bramki i 1 asysta, kto ten 'wyścig' dzisiaj wygra :D ?

1

Ależ gol! Przepiękna akcja !

3

Ludzie - co wy z tymi linkami ?
Nie możecie wpisać meczyki i wybrać sobie jakiegoś linka spośród 30 podanych. Są tam transmisje polskie, zagraniczne. Do wyboru do koloru. Od jakiś 5-6 lat oglądam mecze Barcy wyłącznie na necie (nie licząc El Clasico czy jakiś finałów/półfinałów) i nigdy nie mam problemu, nie pytam non stop o linki itp.
Jak wam w ogóle udało się na tej stronie zarejestrować jeżeli macie problem ze znalezieniem linku do meczu...?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?