Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gracze Bilbao :D
0
Arda-Rakitić-Munir :) fajna akcja.
Rakitić świetna asysta, dośrodkowanie niczym Alves jakieś 4-5 lat temu :) tak się powinno wrzucać:D
1
Dokładnie :)
W ręcznej zawsze tak jest, nawet w niektórych ligach podobnymi systemami puchary są grane. Dlatego te 2 punkty z Francją mogą się potem okazać na wagę złota jeśli byśmy to wygrali :)
0
Takie szybkie podsumowanie z mojej strony w przerwie:
Gramy na świetnym poziomie, takie 8,5/10. Brakuje troszkę chłodnej głowy gdy mamy 1 zawodnika mniej (ręczna to taki sport, w którym nie da się uniknąć sytuacji gdzie będziemy grać w osłabieniu). Mieliśmy 6 minut kary bodajże i wtedy Francja odrobiła najwięcej punktów, głównie przez to, że w głupi sposób traciliśmy piłkę - a to kroki u Lijka się pojawiły, potem niecelne podanie w bandy reklamowe, jakiś niecelny rzut z 15 metrów - oni strasznie naciskają jak grają w przewadze i wtedy się szybko gubimy. Gdyby to zafunkcjonowało lepiej ciut to myślę, że z 5 punktową przewagą byśmy schodzili. Ogólnie świetna 2 połowa przed nami! Do boju POLSKO!
0
Hm...ogólnie świetna połowa naszych - zgadzam się. Póki co najlepsza w tym turnieju zdecydowanie. Ale nie jestem pewny czy gramy lepiej w obronie od Francji. Oni właśnie nam wyłączyli całkiem skrzydła, a do tego w ogólnie nie mamy prawa głosy gdy gramy w jednego mniej, ale to jest właśnie specjalność mistrzów Świata - oni najczęściej odjeżdżają rywalom grając w przewadze. Ogólnie póki jest 7 vs 7 to ładnie to wygląda tylko jak nam wypada ktoś i gramy w osłabieniu to niestety zaraz kroki Lijewskiego, niecelny rzut/obrona Omeyera lub faul w ataku.
3
Oni wcale nie grają źle. Mieli słabe jakieś 8 minut, a tak to grają świetnie w obronie i z kontry. A my za to tak samo - genialnie w obronie kiedy trzeba nie pozwalamy im rzucić i świetnie Szmal. Ciekawe widowisko będzie :)
0
No teraz rzucił, ale ogólnie średnio mu idzie. Mi osobiście bardziej podobała się gra jego brata - Marcina. Genialny zawodnik. Krzysiu oczywiście też ma swoje chwile, tj w meczu z Serbią miał kapitalne 10-15 minut gdzie rzucił nam 4 bramki jakoś pod rząd, ale wolę graczy typu właśnie Lijewski Marcin, Jurecki czy Karabatić.
1
Wyszedłbym mordo ale nie dostałem powołania, Biegler mnie pominął :(
2
Lijewskiego trzeba zmienić chwilowo, chłopak się pogubił - niecelny rzut, faul w ataku i kroki w ciągu 5 minut.
1
25 minut budowania przewagi, żeby ją stracić w 3 minuty...
2
Kurde, mamy niezłą pakę w ręczną ale brakuje mi...Jaszki.
Myślałem, że nigdy tego nie powiem, bo pamiętam jeszcze masę jego głupich strat z poprzednich imprez, ale był genialnym rozgrywającym - mało bramek zdobywał, ale potrafił mieć po 10-12 asyst na mecz, a przydałby się nam taki gracz, który potrafi dograć do koła lub na skrzydło, bo Jurecki/Lijewski/Bielecki to 90% zagrań to podania między sobą i rzut z daleka, mało kiedy 'bawią się' w rozgrywanie i asystowanie.
E: No może z wyjątkiem Jureckiego - on tam coś dograć potrafi ładnie.
4
E tam, CR dobrze gada z jednej strony. Na ki wuj Alves się wypowiadał kiedykolwiek na jego temat? Zna go prywatnie ? Rozmawiał z nim kiedyś ? Spotkał się gdzieś na przysłowiowym 'piwie' ? Bez sensu gadka - nie zna typka, a coś zaczyna o nim paplać w mediach.
0
Głosował pewnie wedle swojego uznania.
Podobała mu się gra Ronaldo w 2014 roku to na niego głosował, mi takie coś się podoba. Tak jak dziennikarze, a przynajmniej ich większość, głosowali po prostu na najlepszych - żadnych Hazardów itp. Najlepszy był Messi - głos na niego. Rok temu najlepszy był CR/Neuer - głos na niego.
1
Włochy, USA, Brazylia, Rosja, Polska, Francja - ścisła czołówka.
Bułgaria, Serbia, Argentyna, Iran, Kanada, Niemcy, Kuba - drużyny klasowe, które są bardzo blisko tej czołówki.
Tak więc ścisk niesamowity :)
0
Rosja o malutki kroczek od Rio. A więc jak wszyscy pisali - w Tokio nie zagramy z Rosją tylko z Francją. Taka jest siatkówka.
1
Dla mnie piłka nożna to sport nr 1, ale nie ukrywam, że i ręczna i siatkówka to sporty bardziej emocjonujace (koszykowki nie trawie). W siatkowce jest tyle stykowych ekip, że mało kto jest w stanie w ogole przewidziec cwiercfinaly turnieju. Polska, Rosja, Serbia, Włochy, Bułgaria, Francja, Niemcy, Argentyna, Brazylia, Kuba, USA, Iran. Juz masz 12 ekip posrod ktorych kazdy moze wygrac z kazdym.
1
A w skokach mamy jakieś szansę chociaż na pierwszą dziesiątkę ? Jesteśmy w tak żałosnej formie, że chociażby 30 najlepszych zawodników zdyskwalifikowali to nie wiem czy byśmy się na podium załapali.
0
Siatkówka to nie piłka nożna :) tutaj może się skończyć 3:0 dla Francji albo odwrotnie.
2
A Rosja przegrała już finał z Francją ?
0
W siatkówce i ręcznej liczą się detale - każdy może wygrać z każdym, liczy się każdy mały punkt - tak jak dzisiaj z Niemcami, jedna akcja i mogliśmy to przegrać, jeden mały detal i wypadamy z igrzysk. Piłka nożna jest strasznie przewidywalna, wychodzi do meczu Hiszpania z San Marino i każdy śmiało u bukmachera stawia na Hiszpanów, albo jakaś Granada vs Barca. Każdy wie co się stanie - czeka tylko na to kto będzie strzelał, a nie kto wygra.
36
Kubiak: 'Tak wyglądał zespół, który chce pojechać na igrzyska i na te igrzyska pojedzie'.
2
W siatkówce co 30 sekund jest nowa akcja w której na 100% będzie się coś działo, w piłce nożnej 20% spotkań konczy się bezbramkowym remisem i tyle. Ja bardzo często jak oglądam wieczorne mecze piłki nożnej to zasypiam :) dobra kołysanka dla mnie :D przy siatkówce czy ręcznej nie idzie zasnąć.
0
Niestety nie mam. Jak większość pewnie niema. Na otwartym kanale puszczali póki nasi wygrywali - jak przegrali wczoraj półfinał to w dupie mają. A skoki ważniejsze, dalej puszczają, chociaż nasi skaczą padake.
0
Hm...w programie TV nie widzę meczu Polska - Niemcy, nie puszczają łajzy na otwartym kanale ? Wstyd...
3
Przypominam panie i panowie, że za godzinkę gramy z Niemcami mecz o wszystko :)
Jeśli przegramy to mamy IO w telewizorze, wygrana daje nam awans do kwalifikacji międzykontynentalnych skąd łatwo awansować, bo nie grają tam topowe zespoły. Trzeba trzymać kciuki za naszych! Do boju!
1
Widze ze wasz idol, CR juz was przerobił na swoich :D oby Pichichi zostalo w klubie, oby Bale lub Cr wbil 30 goli Espanyolowi czy Rayo, jebac puchary. LM? Co to w ogole jest ? Tylko Złoty but i Złota Piłka :D
0
Bale nie jest zły tylko to wg mnie nie jego gra. To co gra Real. On musi albo mieć dużo wolnego miejsce (w BBVA rzadko tak się dzieje), albo musi czekać na akcję z kontry. Dlatego bardzo często jest bezużyteczny (na 2,5 sezonu w Realu może...z 5-8 dobrych meczy, a zagrał ich 108). Neymar za to jest może troche mniej szybki niż Bale - ale ma za to lepszy drybling, lepszą technikę i lepszy przegląd. A biegnąc z piłką potrafi dużo więcej zrobić niż Gareth.
Benzema gra bardziej jako fałszywa 9 więc ciężko go z Suarezem porównać. On sporo kreuje, cofa się po piłkę, ma wszystko co powinien mieć (może oprócz szybkości). Potrafi kiwnąć, umie zagrać dobre podanie, ma świetną technikę i przegląd pola - no ale tego 'czegoś' mu jednak wg mnie brak. Suarez - wiadomo, ma praktycznie to samo co Benzema (może troszkę gorszy jest technicznie, wg mnie jest 'lekko drewniany'), ale jest szybszy i przede wszystkim ma genialny zmysł - potrafi być złapany 5 razy z rzędu na spalonym, ale potem jak 2 akcje wypalą to obrońcy nie wiedzą co się dzieje - ot, instynkt prawdziwego snajpera.
Messiego nie chce mi się porównywać z Ronaldo. Messi ma wg mnie lepszy praktycznie każdy element. Cristiano jest teraz snajperem, on czeka na dobitkę, na jakąś akcję żeby dostawić nogę - mało daje od siebie. Lepszy jest od Leo w grze głową i na równi w kończeniu akcji, a poza tym Leo leje go jak dziecko w reszcie aspektów. Jest o wiele szybszy z piłką, technika mizaga, wolne to w ogóle 3 klasy wyżej. Co jeszcze tam mamy - strzały ? No z karnych lepiej CR wali, ale ogólnie to oprócz karnych to Ronaldo z daleka nie wali, a Messi co raz coś z daleka wciśnie. Next ? Wizja gry, kreacja, podania - no Leo jednym zdaniem miażdzy swojego rywala.
0
I często też jest na odwrót :) Ile razy tak było, że od nas jakiś zespół dostawał koszyk bramek i kończyło się 5:0 itp a za chwile Real tracił z tym zespołem punkty.
0
Nie sądzę, w siatkówce jest sporo 'przekrętów' ale IO rządzą się swoimi prawami.
0
Mi osobiście fajnie się grało Parmą. Wziąłem sobie na start niską licencję, zacząłem od Parmy, która jest bodajże w 3 lidze włoskiej no i jechałem pomału w górę, przy tym dbając o swój rozwój i prosząc zarząd o kursy trenerskie. Po awansie do Serie A i utrzymaniu się, zrezygnowałem z posady i Leicester mnie przyjęło. Niezły sezon miałem - w lidze tylko 9 miejsce, ale wygrałem Ligę Europy. Drugi sezon słabszy - tylko 7 miejsce w lidze oraz 1/8 LM, no i w pucharach krajowych - finał FA CUP przegrany z Liverpoolem, oraz półfinał drugiego pucharu. Potem dostałem propozycję z Tottenhamu, którego trener spuścił na 12 miejsce w tabeli w styczniu - lekko się wykaraskałem i wyszedłem na 6 pozycję dającą prawo do gry w LE. Obecnie mam 2022 rok i dalej prowadzę Tottenham - bez pucharów niestety póki co, ale solidnie (nawet bardzo solidnie). Przymierzam się do wygrania LE, bo mam półfinał i 1 mecz z Ajaxem 3:2 na wyjeździe wygrany oraz 3/4 miejsce w lidze też realne. Potem chciałby w Hiszpanii coś zwojować - ogólnie za cel sobie obrałem dojść małymi krokami do Barcy i z nią zdobywać puchary (sextet).
Polecam taką karierę, ja już gram od...wyjścia FM'a :D i dalej mi się nie nudzi.