0

Nie zauważyłem, ale jeśli takie komentarze się pojawiły to raczej chłopaczki 12 letnie to pisały :D

0

Messi się kartkuje na GD :D

0

Messi się ruszył trochę :)

Więcej kontaktów z piłką przez 15 minut drugiej połowy niż przez całą 1 :D

0

To, że jeden czy drugi zagrał tragiczną 1 połowę to prawda. I każdy miał prawo napisać 'tragiczna 1 połowa w wykonaniu Messiego/Adriano/Vermealena'.

0

Takie troche 'niepełnosprawne' nożyce mu wyszły :D

0

Messi, Messi, Messi! Brawo :D
Adriano asysta :D

0

Ciut lepiej to wygląda, minęło dopiero 5 minut ale jest zdecydowanie więcej ruchu i lepszy pressing. Jeszcze bardziej ich docisnąć i będzie dobrze :)

0

Musimy zagrać 2 klasy lepiej żeby z tego meczu coś wyciągnąć - jazda z nimi panowie! VAMOS!

0

Tu się zgodzę, z Messim mało jakiś klepek i w ogóle mało daje w ofensywie dziaisj Vidal.

0

Bardziej chyba bym powiedział 'Pique/Alba wracaj', bo o ile Aleix nie gra za dobrze, to bramka nie padła jego stroną, ani nie popełnił jakiegoś bezpośredniego błędu przy okazjach dla Malagi. Nie popełnia błędów, ale go objeżdżają. Dużo gorzej gra Adriano i Vermealen.

0

Wg statystyk na BeinSport bo tam oglądam - jest 9:3 na korzyść Malagi.

1

Verma i Adriano zagotowani jak 16 latkowie, Messi nie wykorzystuje 200% okazji gdzie miał 2 metry do bramki (pustej) i piłkę przy nodze, poza tym Pchła niewidoczna na boisku, myślałem że na ławce zaczął, bo składów wcześniej nie widziałem, Iniesta i Suarez niewidoczni, też bym rękę dał sobie uciąć, że ich nie ma (Suareza widziałem jedynie jak zaliczył asystę, a Iniesty wcale), a naszym najlepszym graczem jest Mascherano i Munir. Do tego oddajemy na bramkę rywala 2 strzały przez całą połowę, praktycznie nie zbliżaliśmy się do ich pola karnego, oni nas gnietli jakieś 25-30 minut, oddali 8 strzałów - króciutko rzecz ujmując: JESTEŚMY W CZARNEJ DUPIE, ciężko będzie to wygrać, a nawet zremisować. Tyle po 45 minutach. VeB!

0

Strzały
6 - Malaga
1 - Barcelona

0

Teraz to chyba powinien gwizdnąć. Wjechał w Luisito z bańki rasowo...

0

No oni to tragedia. Adriano jeszcze pół biedy - 4/10, ale Verma...nawet 1/10 bym mu nie dał. Przez 28 minut popełnił 4 porządne babole - tak naliczyłem...

0

To dzisiaj śmiało można postawić, że Malaga zakończy serię Bravo i wbije mu ze 3 bramki z taką defensywą to baaaaardzo pewne :)

0

Marny troll trochę. Gdy Ney miewał kontuzję potrafiliśmy ogrywać Bilbao na wyjeździe na początku sezonu i w lidze.

3

Chyba oprócz Mascherano, bo gdyby nie on mielibyśmy 1:2 lub 1:3

0

Oni to przegrają. Stawiam 100zł na Malagę w drugiej połowie, będę bogaty. Z taką grą NIE MOŻEMY tego wygrać, po prostu nie możemy. Padaka jakiej nie widziałem od 0:4 z Bilbao. Moje oczy cierpią gorzej niż na meczach Realu...

3

Ale też nie dogoniłby napastnika i nie wyczyścił tak jak to zrobił Mascherano, gdyż ma syndrom Bale'a.

0

Ah Verma od początku był niepewny - masakryczne zagranie, już chyba 3 lub 4 a mecz nawet pół h nie trwa...

0

Cisną nas strasznie, momentami jesteśmy bezradni - jakbym widział Barcę w biało-błękitnych koszulkach...

0

Bernat dobra opcja :)
Jest paru młodych, ciekawych lewych obrońców - Bernat, Gaya czy chociażby Jonathan Silva ze Sportingu.

0

Uh, to sporo czasu minęło :D
Tak pytam, bo mam konto 85 lvl na 25 prowincji i może ktoś by grał z kibiców Barcy to by się jakąś gildię założyło i przyjemniej by szła gra :D

0

Takie pytanie małe:

Gra ktoś może w Gladiatusa ? Gra przeglądarkowa.

3

I będzie miał trochę racji, gdyż Pele zdobył Mistrzostwo Świata - coś co dla każdego piłkarza i sportowca jest największym marzeniem.
Sam Leo powiedział, że oddałby 5 złotych piłek za złoty medal MŚ.

0

Fajna połowa, dobry mecz w naszym wykonaniu - kontrolujemy ich najmocniejszy punkt czyli grę w powietrzu, sami bez większego wysiłku pakujemy 2 bramki i mamy świetną zaliczkę. Fajnie jakby się skończyło ze 3:0, potem w weekend można całą siłą uderzyć na Malagę (szczelni są w defensywie i umieją z nami grać, ciężko im coś władować od 2-3 lat), w rewanżu w PK przy 3 bramkowej przewadze wyjść jakąś rotacją, skupiając się głównie na Atletico w lidze. Jakby tak awansować małym nakładem sił, a potem wyłapać 6 punktów w tych 2 ciężkich ligowych meczach to byłoby perfekcyjnie. Z Atletico - wiadomo, będzie ciężko. Z nimi jest ciężej niż z Realem. A Malaga jako jedna z niewielu drużyn ma na nas jakiś patent, bronią jak w transie, nic im nie idzie wpakować, autobus mają dobrze zorganizowany, a my się strasznie z nimi męczyliśmy zawsze. Ciekawie będzie przez te 1,5 tygodnia, mam nadzieję, że damy radę :)

0

Jakoś w listopadzie 2016 pewnie, a co ?

1

O...Iniesta zmienił fryz :D tak patrzyłem kto to tam biega z takim dziwnym fryzem na pozycji Andresa, bo jak nie on wygląda, a to jednak on z nowym fryzem :D

0

Poważnie mówie :D jakieś rykoszety były, potem się odbiła piłka od bramkarza i Neymar na pustą wpakował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?