Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu jestem, hejtowałem go po meczu z Malagą, bo zagrał najzwyczajnie w świecie źle :)
1
Strzelił w ten sposób Realowi - teraz strzela tak samo ATM! ELLLL PISTOLERO!
0
Niech Barca sprawi żeby dzisiaj koło 18 płakali rzewnymi łzami i się tutaj nie pokazywali :) Jazda panowie!
2
Gdy Barca nie może to zawsze ma Messiego :D
To on zawsze jak jest bardzo źle przełamuje lody - z Bayernem, z Atleti w tamtym sezonie, teraz też daje remis. To samo ostatnio z Malagą - grał średnio, ale dał wygraną.
0
Na Eleven jak masz.
0
Oni wyglądają na 3 razy lepszych technicznie niż my :D jak mają piłkę to potrafią wymienić 20 podań, a my nie umiemy odebrać. Jak my mamy piłkę to w ciągu 10 sekund ją tracimy.
1
Atletico non stop naciska i nie bardzo nam idzie cokolwiek zrobić - mieli groźny strzał w okno ale Bravo nas uratował, a potem strzelili - i w sumie dalej nie dadzą nam dojść do głosu. Krótko mówiąc zdominowali nas - jak mają piłkę to jest pod naszą bramką groźnie, jak my mamy piłkę to kopiemy do siebie tą piękną 'tiki-taką' pod swoją bramką (Bravo-Pique-Masche-Bravo-Alba-Pique-Alves-Masche i tak w kółko).
0
Mascherano w ogóle tam nie było, a piłka przechodziła przez strefę gdzie on powinien stać. Alves w ogóle bliżej lewej strony, niż środka, a powinien stać bliżej prawej przy Koke, a Alby nie skomentuje. Cała obrona zawiniła w tej akcji - jeden za drugim. Żaden nie stał tam gdzie powinien.
0
Znowu gramy kupe od początku. Z Athletic się udało, z Malagą się udało...ale moim zdaniem Atletico z taką grą nas zje. To nie jest ogórek czy średniak, to już jest mocna i doświadczona drużyna.
1
Rakitić dobry ruch - nieźle robi robotę Xaviego, mało go w ofensywie, ale z tyłu bez zarzutu. Tak 7/10 zastąpił nam Generała. Ja Koke uwielbiam - gracz, który i z przodu sporo daje i z tyłu też, niezła technika, fajne strzały i sfg oraz żelazne płuca jak Rakieta - fajnie by go było mieć :)
0
Ozil i Di Maria - chętnie bym ich widział gdyby wcześniej w białych trykotach nie latali. Silvę za czasów gry w Valencii też bym z pocałowaniem ręki brał, fajny był z niego wtedy grajek, potem w Man City się pozmieniał, inna piłka, mniej techniki, inna pozycja troche, bo grywał na lewej, potem i na prawej, teraz i w środku czmycha.
11
Panie i Panowie - jutro mamy bardzo ważny mecz z viceliderem, a Wy naprawdę jesteście w stanie zajmować się głupotami ? To co widze niżej to totalna porażka. Nie po to została stworzona La Rambla, żeby co 3 komentarz pieprzyć smutki o tym i tamtym trollu...
Jutro mamy arcyważny mecz z ATM. Strata punktów oczywiście o niczym nie świadczy, do końca sezonu długa droga, ale jeśli damy radę jutro czerwonej stronie Madrytu to Mistrzostwo będzie już naprawdę blisko. Potem będą derby Madrytu i jeszcze nasz mecz na CN z Realem i to koniec bezpośrednich konfrontacji. Za rogiem już Luty, zaczyna się ogrom emocji - Puchar Króla w decydującej fazie i to z Valencią, która może gra obecnie słabo, ale kadrowo wygląda fajnie i w każdej chwili może się obudzić, już jutro Atletico - mecz o ważne 3 punkty, za chwilę maraton spotkań, w tym też ciężkie mecze z Arsenalem. Kibice - OBUDŹTA SIĘ ! To nie czas na dowartościowywanie trolli tylko czas na Barcę! VISCA! Zaczyna się to co lubimy najbardziej - emocje co 3 dni! :)
2
Tak odnośnie rozmów z Qatar Airways. Po pierwsze - z jednej strony dobrze, że Bartomeu tak postawił sprawę, ja tam się cieszę. Sponsorowanie najlepszego klubu Świata, najlepszego klubu dekady i na pewno jednego z najlepszych jaki w piłce nożnej istnieje jest kosztowne. Skoro ManU potrafiło wyciągnąć około 100mln ze sponsoringu to dlaczego ma tego nie żądać Barcelona ? Bartomeu przedstawił żądania - szejkowie się nie zgodzili, trudno. Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym klubem na Świecie - znają nas wszyscy, najwięcej polubień na fejsie, medialny Messi, Neymar, Pique. Niech się o nas biją - sponsorów na pewno nie zabraknie. To nie siatkówka czy ręczna gdzie kluby same się zabijają o sponsorów. To piłka nożna - tu jest odwrotnie. Tutaj to sponsorzy się będą zabijać o nasze koszulki, więc myślę, że spokojnie 100 milionów będzie można wyniuchać od kogoś, ja byłbym zadowolony ze zmiany, nie przepadam za szejkami. katarami itp. Wolałbym jakąś fajną, przyjazną firmę, która się wszystkim dobrze kojarzy - coś jak UNICEF (wiem, że to było bezpłatne), Sony albo jakaś marka samochodowa - Mercedes czy coś. Ładniej by to na pewno wyglądało, a i kasa by była lepsza. Nie ma co szejków prosić o kasę, na pewno szybko się o miejsce na naszych trykotach pozabijają - szczególnie jak wygramy w tym sezonie jakieś puchary :)
2
Co robi PSG w roli tego 'większego psa' skoro zagrali z Realem 2 razy - raz zremisowali, a za drugim razem przegrali ?
0
Oczywiście, że Barcelona :)
Przyjrzyj się jak stanął Neymar na starcie akcji - przyznasz mi rację, że tam najprawdopodobniej jest uraz. Miejmy nadzieję, że Ney tylko odpocznie 2 dni i będzie gotowy na ATM.
0
Bramka okupiona kontuzją niestety :(
3
Ktoś pisał, że 'Mathieu najsłabszy' niedawno. Oglądam od 30 minuty - chłop czyści aż miło, a mi do przodu się pokazuje. O co chodzi ? Jakieś babole walił w 1 połowie okropne ?
0
Neymar dzisiaj nie gra najlepszego meczu w karierze, ale pecha to chłopak ma. Zawsze jest najbardziej poniewieranym graczem po naszej stronie. Zawsze koło 10 fauli na nim jest, w tym kilka naprawdę ostrych.
0
No oczywiście, o nim warto wspomnieć, bo wgl zaczął bramkową akcję. Ale Leo wyszedł na pozycję i zaliczył asystę.
0
Gol Suarez! Pięknie to Messi wymyślił. Całą akcję napędził + asysta :)
Jazda na 2:1 panowie! Dla pewności :)
4
Bo on udaje z tym 'r'. I teraz się zapomniał.
0
Oby nie nastał dziś czarny wieczór w sporcie dla nas. Polacy dali ciała na maxa, obudź się Barco, bo póki co jest dość mizernie (oglądałem od 30 minuty no i słabiutko to wyglądało - coś jak 1 połowa z Malagą). VeB! Czekamy na 2 połowe. :)
0
No raczej nie powiesz mi, że np na Mundialu Brazylia jest w stanie pokonać Hiszpanię 5:0, potem za 2 dni ta sama Hiszpania ogrywa Niemców 6:2, a na koniec Brazylia, która zmiotła Hiszpanów dostaje od Niemców łomot 4:0. Takie rzeczy tylko w piłce ręcznej - i to nie raz na rok, ale co 3 kolejki ligowe :)
0
Tak pomijając już naszych ręcznych. Wrzuciłem na Barcę, patrze a tutaj statystyka się wyświetla po pół godziny gry - Neymar possesion lost 9. Nieźle jak na pół h, 3 straty na 10 minut, jedna strata na 3 minuty...
0
Taka jest piłka ręczna, dlatego bardzo ją lubię. Nigdy nie stawiajcie u buka piłki ręcznej. Tutaj totalny outsider jest w stanie wygrać z najlepszą drużyną ligi. Za to ten sport się kocha.
0
Daleko nie musieli wysyłać. Fajny turniej panowie zagrali - wszystko do przodu, ogranie mistrzów świata, wpadka z Norwegią (mocna drużyna i tylko -2 w bramkach to nie wstyd), no i na koniec zamiast walki o medale to jedna wielka kompromitacja w meczu o wszystko.
0
Na naszych Orłów niestety szkoda słów - wierzyłem po połowie, że dadzą radę. Ba! Byłem pewny, że to my awansujemy. Bo to są gracze światowego poziomu. Na pewno europejskiego. Wielkie doświadczenie, lata w Bundeslidze, w LM, na innych reprezentacyjnych turniejach...
To dla mnie wygląda jak jakaś ustawka - śmieszny żart naszych Orłów. Dziękujemy panowie za emocje, ale dzisiaj zagraliście jak dziewczynki.
0
No, bo to każdy inteligentny człowiek zauważy. My gramy póki idzie Jureckiemu, Bieleckiemu i Lijewskiemu (obecnie kontuzjowany niestety). Wyłączą Bieleckiego ? Gramy na 60% tylko. Do tego wyłączą nie daj Boże Jureckiego ? Gramy na 20%. To jest masakra. Żeby chociaż nasi skrzydłowi byli naprawdę słabi - ale w lidze grają świetnie. Daszek jest top5 w statystykach, jak się rozkręca to i w Lidze Mistrzów potrafi rzucić po 8 bramek w meczu. To samo Krajewski. Wiśniewski od zawsze grał b.poprawnie - skuteczność 70-80%. Ale jak mają grać, jak mają się rozkręcić - skoro dostają 2-3 piłki w meczu...?
0
E tam, Daszek od paru lat w lidze jest jednym z lepszych skrzydłowych - jak wejdzie w mecz to potrafi po 8 bramek władować. Ale jak ma wejść w mecz jak dostaje w nim...2-3 piłki ?
0
Tak jak mówiłem po meczu z Norwegią - Polska jest najmniej grającą drużyną skrzydłami. Z Norwegią nam to wyszło bokiem i dzisiaj póki co także. Nie da się wygrać meczu grając 95% akcji przez obiegówki rozgrywających i rzuty. To niemożliwe. Chyba, że masz na rozegraniu Duvnjaka, Hansena i Karabaticia - to moze i się uda.