La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

11

Panie i Panowie - jutro mamy bardzo ważny mecz z viceliderem, a Wy naprawdę jesteście w stanie zajmować się głupotami ? To co widze niżej to totalna porażka. Nie po to została stworzona La Rambla, żeby co 3 komentarz pieprzyć smutki o tym i tamtym trollu...

Jutro mamy arcyważny mecz z ATM. Strata punktów oczywiście o niczym nie świadczy, do końca sezonu długa droga, ale jeśli damy radę jutro czerwonej stronie Madrytu to Mistrzostwo będzie już naprawdę blisko. Potem będą derby Madrytu i jeszcze nasz mecz na CN z Realem i to koniec bezpośrednich konfrontacji. Za rogiem już Luty, zaczyna się ogrom emocji - Puchar Króla w decydującej fazie i to z Valencią, która może gra obecnie słabo, ale kadrowo wygląda fajnie i w każdej chwili może się obudzić, już jutro Atletico - mecz o ważne 3 punkty, za chwilę maraton spotkań, w tym też ciężkie mecze z Arsenalem. Kibice - OBUDŹTA SIĘ ! To nie czas na dowartościowywanie trolli tylko czas na Barcę! VISCA! Zaczyna się to co lubimy najbardziej - emocje co 3 dni! :)

konto usunięte

0

@Kubix93 dokładnie nie chcę za wcześnie typować,ale jeśli jutro wygramy to będzie Marsz po mistrza,Real nie powinien nam zagrożić chyba że nagle wybuchną z formą w co wątpie,Atletico musi w końcu potracić pkt. Celta pokazała że można wbić im aż 3 gole,może to koniec tej kapitalnej Obrony Atletico w tym sezonie

konto usunięte

1

@Kubix93 Kazdy dobrze wie, ze jutro jest mecz spokojnie. Jednak o niczym on jeszcze nie zdecyduje.
Co do dyskusji na dole coz. Typek nabral 60% tej strony i niektorzy sa na niego wkurzeni, bo co trzeba miec w glowie by w ten sposob bezczelnie klamac.

konto usunięte

1

@MarioVeB! Mecz Barca vs Atletico o niczym nie zdecyduje ale zwycięstwo Barcy to byłaby spora przewaga... Mimo wszystko pełen szacunek do rywala i pełna koncentracja bo bez tego o 3 pkt można sobie pomarzyć.

konto usunięte

0

@Stinger Problemem Barcy nie sa mecze z druzynami typu Atletico a tymi mniejszymi. Takze co najwyzej wlasnie tych teoretycznie slabszych druzyn mozna sie" obawiac"

konto usunięte

1

@MarioVeB! Teoretycznie tak ale praktycznie zwycięstwo z ATM to zw. za tzw. 6 punktów... Ogólnie jedno jest pewne, ten mecz nic nie wyjaśni jednak może dać Barcelonie nieco "luzu", więcej pewności Atletico lub sporą nadzieję Realowi.

PS Dobrze że Malaga za nami także "słabszych" mniej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?