La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

0

Na naszych Orłów niestety szkoda słów - wierzyłem po połowie, że dadzą radę. Ba! Byłem pewny, że to my awansujemy. Bo to są gracze światowego poziomu. Na pewno europejskiego. Wielkie doświadczenie, lata w Bundeslidze, w LM, na innych reprezentacyjnych turniejach...
To dla mnie wygląda jak jakaś ustawka - śmieszny żart naszych Orłów. Dziękujemy panowie za emocje, ale dzisiaj zagraliście jak dziewczynki.

konto usunięte

0

@Kubix93 Za nasze podatki wysłali baby na turniej mężczyzn ;)

0

@SasukeKun360 Daleko nie musieli wysyłać. Fajny turniej panowie zagrali - wszystko do przodu, ogranie mistrzów świata, wpadka z Norwegią (mocna drużyna i tylko -2 w bramkach to nie wstyd), no i na koniec zamiast walki o medale to jedna wielka kompromitacja w meczu o wszystko.

konto usunięte

0

@Kubix93 No tak bo utrzymanie tego dziadostwa w hotelach nie kosztuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?