Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie licząc Iniesty - nie ma u nas zawodnika, który zasługuję dzisiaj na pochwałę :)
46
Za swój fenomenalny wkład w sukcesy Realu w CdR.
6
Ajajaj, a ja dzisiaj 15-23 w robocie :(
Ale na 2 zmianie lajty, pewnie da rade obejrzeć, a na bank bede mógł na flashscore non stop siedzieć więc nie jest źle - JAZDA panowie po pierwszy finał! VeB!
18
Atrakcyjna cena :D ?
To ile Ty zarabiasz miesięcznie ? 15 klocków :D ?
Dla mnie na samochód 3 tysiące to atrakcyjna cena :D
4
Twoje ulubione zespoły ? :)
2
Nie obrażaj Barcelony!
1
To jasne. Tam jest tak zawsze, nie licząc kilku użytkowników to teraz CR będzie maszyną, Benzema najlepszą 9 na świecie, James geniuszem większym niż Iniesta i Xavi razem wzięcie i minie chwila, dwie - przyjdzie Atletico no i czar pryśnie 'czas sprzedać Ronaldo', 'Benzema do paki!', 'Zidane out!', 'Benek wróć!' :D
1
Był, zasłużony.
0
Siiiiiiiiiiiii! Wraca Król i Maszyna! Marsz po Złotą Piłkę 2016 czas zacząć! Ide na derby Mediolanu, tam nikt nóg nie rozkłada, chyba, że do faulu - będzie dużo walki na pewno :)
0
Ależ krycie Benzemy ! 2 gości przy nim stało i szeptało mu na ucho 'wal śmiało ziomek, nawet nie podskoczymy' :D
0
Hm...byłem pewny, że ten pierwszy skład Realu na Espanyol to jest jednak podpucha, bo wiadomo, że będzie podkładka, nawet jakby coś się przy nowym właścicielu zmieniło, to jednak kilka klas różnicy i Bernabeu, więc i bez podkładki Real powinien dać radę, ale żeby 1 składem wychodzić ? Jeżeli oni z Espanyolem grają bez rotacji to z kim chcą rotować ? Pucharu Króla już nie mają, w LM na pewno 1 składem do końca będą grać, a w lidze jak widać też najlepszymi wychodzą...? O co chodzi :D ?
0
Śledzę ich grę już od b.dawna, zacząłem im się przyglądać jak szejkowie im hajsy zaczęli rzucać czyli jakieś 6-7 lat temu - nie znosze ich stylu gry. Chamskie faule, gra na czas - nie chodzi o mecze z nami, ale ogólnie jak prowadzą to grają bardziej chamsko od Atletico czy Espanyolu. Masakrycznie ich nie cierpie.
0
Nie no wg dzieciaków z Hali rodzi się nowa maszyna - Gareth 'Samuraj' Bale! Świetne mecze z ogórkami, 'jest już lepszy od Neymara!', 'kolejna maszyna!' :D
0
Ulubione:
1. Barcelona
2. -
3. -
Nielubiane:
1.Real
2.Espanyol
3.Getafe/Malaga
0
Wychodzi na to, że CR7 nic z neta nie może ściągnąć, bo jest maszyną :D
Pewnie jak gra to mu się to zabepieczenie przypomina i kopie ze złości rywali :D
4
Mam nadzieję, że to troll ? Nasi dziadkowie lali krew za to abyśmy mówili naszym językiem i abyśmy wolno żyli w naszym pięknym (nie patrzeć na politykę) biało-czerwonym kraju, a Ty mówisz o jakiejś fuzji z kimkolwiek ? Wstyd mi za moich rodaków w takich momentach - tylko pieniądz, tylko korzyść, zero szacunku do tradycji, kultury, potomków...
Jakby to powiedział J.Piłsudski: 'Kraj piękny tylko ludzie k*rwy'.
8
No tragedia co się dzieje teraz, mam 2 bratanków - 10 letniego i 13 letniego, obaj non stop na kompie, wracają ze szkoły, szybko lekcje odrobią i do kompa migusiem siadają - CS, LOL i inne takie duperele. Jak ostatnio na święta się pytałem co tam u nich itp to mówili, że nie chce im się wychodzić z domu, no 'bo zimno jest, nikogo na dworze niema', a na wf mają zwolnienie - moja 'głupia' bratowa im załatwiła, bo 'nie chce im się ćwiczyć, to nudne'.
0
A czy Simeone mówił - 'liga jest ustawiona pod Real, to my będziemy podkładać się Barcelonie' ? Nie, mówił tylko o Realu. A działacze Espanyolu śmiało i otwarcie mówili, że 'wolą aby ligę wygrał REAL niż BARCELONA'.
Zresztą wystarczy popatrzeć na ich mecze - z nami wolą połamać nogi, niż dać wygrać. Z Realem nogi odstawiają i sobie klepią - jak Real zagra nieudolnie to zdobędą jakiś punkt z czasu, a jak Real zagra na wysokim poziomie to oni zwyczajnie rozkładają nogi po 1-2 bramkach i sami donoszą piłkę na połowę, aby ich Pany z Madrytu sobie postrzelali.
0
Przecież sami przedstawiciele Espanyolu w wywiadach nie raz twierdzili, że 'zdecydowanie wolą aby ligę wygrał Real Madryt niż Barcelona', a raz nawet któryś z działaczy powiedział coś w stylu 'póki Real się liczy w walce o mistrzostwo to my pomożemy im zdobyć te trofeum' :)
Więc to wystarczający argument do tego, że się podkładają.
0
Macie jakieś fajne dodatki do FM'a 15 ? Kiedyś do starszych części fajne rzeczy wychodziły - np bodajże w 12 był dodatek gdzie mogłeś obczaić szczegółowe dane zawodników - ile przebiegł km w meczu, ile miał kluczowych podań i wszystkie takie duperele. W 2014 był generator reklam - fajnie się grało z bandami oklejonymi tak jak w rzeczywistości. A do FM'a 15 nie mogę nic ciekawego znaleźć...wszyscy teraz pochłonięci nową wersją 16, nawet pewnie Winter Update nie będzie do 15stki :(
0
Ważne 3 punkty na naszym koncie. Rywal większość meczu w 10, a potem nawet w 9, mimo to nie udało nam się odjechać z wynikiem, no ale najważniejsze są 3 punkty w tym momencie. Odskakujemy w tabeli i to się liczy. Fajna pierwsza połowa - 30 minut Atletico strasznie cisnęło, mało mieliśmy do powiedzenia, potem my się obudziliśmy i w 15 minut zgasiliśmy lekko graczy Simeone, którzy 2 połowe zaczynali w jednego zawodnika mniej. Jeszcze jak ATM grało w osłabieniu jednego zawodnika to jakoś ta gra ich wyglądała, mieli nawet swoją setkę (Griezmann po wrzutce Carassco). Ogólnie dość przyjemny mecz z dobrym dla nas wynikiem.
Co do Atletico Madryt - mają bardzo ciekawą, młodą kadrę. Nie licząc obrony mają strasznie młodych i ambitnych graczy w pomocy i napadzie. Jakby tak ich kadrę przeanalizować to można by powiedzieć, że będą na topie jeszcze jakieś 5-10 lat. Vietto, Griezmann, Carrasco, Saul, Koke, Oliver, Gimenez, Oblak, Correa, Thomas, Savić. Naprawdę fajnie ta drużyna wygląda - dyscyplina taktyczna, agresja, ciekawy styl gry i mają sporo techniki, wbrew temu co się mówi, że to tylko murarze i rzeźnicy. W pierwszych 30 minutach nie dali nam dojść do słowa - świetnie czyścili w obronie, a w ataku rozgrywali taki pozycyjny, że momentami po 3-4 minuty nie mogliśmy ich od piłki oderwać, sami za nią biegając.
Podsumowując - brawo Barca! Kolejny mały kroczek w stronę Mistrzostwa zrobiony, droga jeszcze bardzo daleka, nawet nie widać horyzontu ale z meczu na mecz będzie on się wyłaniał. Brawo też dla Atletico - fajny mecz, gdyby nie ten bezsensowny faul Felipe to byłby naprawdę fajny meczyk do samego końca. My idziemy po Mistrza i mam nadzieję, że Atletico nie da się Realowi i vicemistrzostwo będzie dla nich :)
5
Tete nie grał nigdy z Turanem w drużynie więc o co chodzi ?
2
Carrasco sieje zagrożenie i to ostre :)
Ciekawy grajek, taki typ Neymara trochę - lekko się czuje w dryblingu, mija zawodników z łatwością, fajne podanie, niezły strzał - a i wiek młodziutki. Będzie miało Atletico pociechce z chłopaka na 100%
0
A czy ja gdzieś napisałem, że 'czerwona niezasłużona, bo nie zrobił tego specjalnie' ? Jesteś z tych młodszych co nie czytają lektur i mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Czerwona słuszna, zawieszenie też będzie słuszne - ale nie zrobił tego specjalnie, to jest piłka nożna - pograj trochę to zrozumiesz, że jak walczysz o piłkę to można zrobić sobie krzywdę nieumyślnie, I nie odpisuj mi już, bo i tak nie umiesz czytać ze zrozumieniem więc dyskusja zbędna.
0
Grał dość długo w piłkę nożną. I doskonale wiem, że to jest faul, to jest czerwona i to będzie zawieszenie. Nigdzie nie napisałem, że tutaj faulu nie było, ani że nie zasłużona czerwona. Napisałem żeby od rzeźników nie wyzywać, bo nikt normalny nie zrobiłby tego specjalnie i Felipe Luis też tego specjalnie nie zrobił.
0
Powtarzam kolejny raz - czerwo słuszne, ze 3 mecze zawieszenie też będą słuszne, faul był - to wszystko jest jasne. Ale gościu NIE ZROBIŁ TEGO SPECJALNIE, umiecie czytać ze zrozumieniem ?
1
Tak, a w myślach miał 'zabije Messiego, 3 nogi na raz mu połame',
Tylko chyba Pepe i Diego Costa potrafią takie coś zrobić umyślnie. Oglądam często mecze Atletico i jakoś nie widziałem nigdy żeby tak robił Felipe.
1
Zgłoszony jesteś gościu, mam nadzieje na bana za obrażanie. Wyraziłem swoją opinię, a jak Ci się nie podoba to naciśnij magiczny przycisk 'wyloguj' i żegnamy :)
1
Zgadzam się z tym, że to faul i czerwo w 100% ale nie wyzywałbym od razu od rzeźników. Do Pepe mu daleko, nic nie zrobił specjalnie, bo Messiego nie widział zwyczajnie za wysoko podniósł nogę, nie wiedział czy tam ktoś może być i tak to się skończyło.
2
Jacy rzeźnicy, widać było, że to nie było specjalnie, odwracał się i chciał sięgnąć piłki - nie widział Messiego. Trzeba odróżnić takiego typa jak Pepe co kopie wszystko co się rusza i to z premedytacją, od gościa, który walczył o piłkę i niechcący faulował rywala. Jakby to było specjalnie to pół sezonu zawieszenia, a tak to 2-3 mecze odpocznie i tyle.