Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hm...kryzys Realu z początku sezonu czyli 1 miejsce w grupie LM oraz 2 punkty straty do lidera, to skoro teraz mają 7 punktów straty (a mieli już 12 za Zidana) to Real obecnie wg Twojego rozumowania jest na dnie.
1
Trochę strach teraz pisać PRAWDĘ na tej stronie, bo zaraz się zlatują wielcy obrońcy i krzyczą :D
Jak ktoś napisze, że np Barcelona zagrała słaby mecz - co jest prawdą, to nie znaczy, że jest sezonowcem :)
0
Kryzysem nazywam grę - dwumecz z Arsenalem, Villarreal, Real Madryt. W tych meczach byliśmy zwyczajnie słabi. Mówiło się o Realu Beniteza, że mają kryzys - wyszli z grupy LM z 1 miejsca, wtedy byli w czołówce ligi z małą stratą do lidera i to był kryzys ? Zwolnili go dlatego, że grał na wszystkich frontach z niezłym (jakby spojrzeć na wyniki) skutkiem ? Nie - wywalili go, bo Real grał po prostu SŁABO. Barca aż tak tragicznie teraz nie gra ale ma mały kryzys.
4
Nie wypowiadałem się jeszcze po El Clasico, musiałem ochłonąć po porażce. Dopadł nas kryzys - teraz można to stwierdzić, wygrana z Arsenalem była jeszcze ok, ale to już były opary tej znakomitej Barcy. Już nie grali tak jak do tego przyzwyczaili. Potem mecz z Vilarrealem był w naszym wykonaniu po prostu słaby - mówi się trudno, są wypadki przy pracy. No ale wczoraj nasi gracze też nie pokazali nic nadzwyczajnego, poza setką Suareza nie było za bardzo jakiś klarownych sytuacji - Real nas po prostu ograł taktycznie, spokojnie sobie poczekali aż będziemy podmęczeni, bo cały mecz nie da się grać pressingiem, bronili dobrze i tylko kontrowali - raz lepiej, raz gorzej. Ale koniec końców wygrali z nami. Nie na luzie ale ograli nas - ten słaby Real, który nie umie grać na wyjeździe i nie ma formy cały rok ograł wielką Barcelonę. Mamy kryzys, cały rok nie można grać dobrze - ciekawe tylko czy dalej będziemy grać taką kaszanę, czy może na ważniejsze mecze się ogarniemy. Liga jest nasza, ja nie mam wątpliwości - ale na LM to za mało, z taką grą ogra nas każdy poza Benfiką i Wilkami. A i Sevilla może to zrobić w finale pucharu. Patrząc na tą Barcę ze stycznia czy z grudnia można by rzec, że tryplet BYŁ bardzo realny. Słowo klucz - BYŁ, bo już teraz oddala się od nas, gramy dalej na wszystkich frontach, to fakt, ale z taką grą nie wróżę nam trypletu na pewno.
PS. Jakiś taki drętwy był wczoraj ten klasyk - nie uważacie ? Brakowało tych wymian - jak za dawnych lat. Akcja Barcy, akcja Realu i takie ciosy naprzemian. Wczoraj Barca zdominowała piłkę, grała nudno a Real nie pokazał niczego - ot jakaś kontra raz na 10-15 minut i to też kontry raczej średnich lotów. Nie udał się klasyk obu drużynom, najgorszy od lat.
0
PSG gra w tym tygodniu w LM, większość kadry wróciła dopiero co z repry, a do tego mają w kieszeni mistrzostwo. Nicea miała 3 graczy w reprach, więc reszta się spokojnie przygotowywała - do tego są na 3 miejscu, walczą o LM. Myślę, że PSG wyjdzie całkowicie 2 garniturem, bez swoich strzelb. Ale to tylko moje zdanie, remis mnie nie przekreśla, a wątpie że PSG to wygra - są całkowicie skupieni na LM.
1
Zostało 50zł na koncie STS więc idzie przypałowy zakładzik za wszystko - jest ryzyko, jest zabawa.
Barca - Real - 1/obie strzelą kurs 2.25
PSG - Nicea - 2 (zakład bez remisu) kurs 3.85
Liverpool - Tottenham - 1/obie strzelą kurs 4.25
50zł postawione do wygrania 1620zł :) trzymajcie kciuki :D
1
Przybicie do krzyża zajmie Ci 20 minut, a ściągnięcie mozilli i zamknięcie gęby zajmie Ci jakieś 60 sekund. Wiesz już co wybrać :) ?
Edit: albo tak będzie łatwiej - http://www.fcbarca.com/mobile - trzymaj. Zapisz se gdzieś i wchodź przez mobilną, może spamu nie będzie non stop że już się znudził szary kolor :)
4
Ludziom nie dogodzisz. Wróci kolorowa strona to nagle innym się przypomni, że zmarła ważna osobistość i będą pisać 'o, już kolorowo ? wróćcie do czarno-białej, bo to mało czasu minęło'. Typowe polaki - nie dogodzisz.
3
Mi osobiście jak się coś nie podoba to albo próbuje to zmienić (czyt. ściągam mozille żeby mieć stronę kolorową) albo po prostu to omijam (nie wchodzę na stronę póki jest szarówka). Ale jak ludzie wolą 3 dni pieprzyć 'a bo tak szaro tu na stronie' zamiast wziąć i ściągnąć w 30 sekund mozille to już Wasza sprawa. :)
12
Ile razy można powtarzać ? Jak ktoś ma problem z tą stroną to można wejść albo przez mozille, albo przez mobilną i masz kolorową. Ja to ludzi nie rozumiem, głupi kolor strony im przeszkadza, umarła osoba, która DAŁA NAM taką Barcelonę jaką oglądamy, a ludzie piszą 'a bo co to za szarówka jest'. Masakra, naprawdę. Jak Wam ktoś z rodziny (nie daj Boże) umrze, to też 2 dni ponosicie czarne ciuchy, a potem powiecie 'a bo to lipa tak na ciemno chodzić' ?
0
Kończymy dyskusję, bo to nie ma sensu. Jeśli Pogba nie jest kluczowy dla swojej reprezentacji, to nie wiem już kto jest. Kamerzysta, który być może na Euro nie zagra :D ? Koniec dyskusji, bo najpierw mówicie o potencjale Francji jako największym na świecie, a potem się wycofujecie. Moim zdaniem Argentyna POTENCJAŁ ma zdecydowanie większy, to moje zdanie.
0
Porównuje klasy zawodników - Pogba, a Kante w reprezentacji to dokładnie tak samo jak Krychowiak i Kapustka. Pogba i Krychowiak - zawodnicy, bez których reprezentacje nie funkcjonują, można powiedzieć, że najważniejsi gracze dla swoich drużyn. Kante i Kapustka - debiutanci, gracze którzy w swoich ligach zamiatają w tym sezonie, a z reprezentacją mają tyle wspólnego co Messi z baletem.
Zgadzam się z tym, że Francja ma potencjał - ale żeby mówić o nich, że to faworyci nr 1 do jakiegoś tryumfu ? Przecież ta sama kadra Francji 1,5 roku temu grała na mundialu - był Matuidi, Pogba, Benzema, Griezmann, Varane. Byli wszyscy gracze o których mówisz i dość szybko i w słabym stylu się pożegnali z turniejem./
3
Nie, chcieli się bić o mecz i teraz nie chcą grać razem już w Barcy więc po sezonie Suarez lub Neymar - out!
0
O jakich Ty człowieku mówisz zawodnikach na Euro ? Kante ? Gracz, który teraz błyszczy, a 2 lata temu grał w Championship jeszcze. Do tego 0 ogrania w reprezentacji, 0 jakichkolwiek spotkań na poziomie chociazby LE czy LM. Gracz, który zna tylko BPL, zagrał kilka meczy z zespołami typu ManU (słabe w tym sezonie), Chelsea (to samo) czy Liverpool i on ma ciągnąć kadrę na Euro w razie kontuzji Pogby ? Gościu dopiero co debiutował w reprezentacji, a już ma ciągnąć Francję na Euro :D To tak jakby powiedzieć, że w razie kontuzji Krychowiaka na Euro pociągnie nas Kapustka :D albo tak jakby powiedzieć, że na finał LM np Suareza zastąpi Munir, no bo ostatnio nieźle gra no i strzela, więc nie będziemy widzieć różnicy. Cabaye i Sissoko - ok, są SOLIDNI. Ale pucharów się nie wygrywa solidnym Sissoko czy solidnym Mathieu (tu zresztą śmiechłem - bo solidny Mathieu to jest 1 na 5 spotkań) - puchary się wygrywa Fabregasem z ławki, tj Hiszpanie. Mieli Inieste i Xaviego - a w razie awarii był też Fabregas. Tak samo na ataku - Torres grał słabo ? To wchodził Villa. A kogo ma Francja ? Kto zagra za Pogbę ? Mają zmiennika na poziomie Fabregasa z lat 2007-2012 ? Mają jakiegoś zawodnika doświadczonego - który co roku gra na poziomie LM, wygrywa puchary i grał już jakiś MŚ/Euro ? Nie sądzę. Może za 5-6 lat coś z tym składem osiągną - jak taki właśnie Kante będzie miał w CV wpisane występy w LM, wygranie jakiś pucharów czy 40 spotkań w kadrze.
0
Hm...mają niezłą pakę, ale żeby aż tak ? Pogba lub Matuidi wypadają i ciężko widzę ich pomoc. Chociaż mają NIEZŁYCH graczy na zastępstwo to jednak tylko niezłych, a nie światowych. Tytuły zdobywa się z geniuszami - tj Iniesta i Xavi w Hiszpanii, gdyby oni wypadali to wątpie, że daliby radę bez nich. To samo w obronie - kto tam jest graczem fenomenalnym ? Ze ścisłego topu ? Varane ? Sakho ? Koscielny ?
Jest kilku zawodników, którzy mogą pociągnąc ich do zwycięstw - Pogba, Benzema, Matuidi, Lacazette, Griezmann. Ale żeby jakoś ich stawiać na 1 miejscu jako faworytów - to zdecydowanie nie. Może za kilka lat.
Już większy potencjał ma Argentyna - Correa, Kranevitter, Vietto, Dybala, Romero, Vadala, Rulli - jednym tchem można wymienić ponad 10 zawodników poniżej 22 roku życia, którzy już robią wielkie kariery.
3
Mijającego rywali jak pachołków :)
5
Ooo, Argentyna się obudziła troszkę :)
Messi fajnie gra, same udane rajdy, ładne podania, no i póki co prowadzi Argentynę po 3 punkty, ale to jeszcze ponad godzina gry więc spokojnie :)
4
Dobrze, niech ich Chile dociśnie z 3:0 to może się za tą kadrę wezmą. Za Martino grają strasznie nudną piłkę. Albo sam pociągnie Messi czy Di Maria albo będzie kicha. Całe tamte Copa America było słabe - męki z Jamajką itp. Niech wezmą trenera z pasją - coś jak Simeone czy nawet Sampaoli, który wygrał z Chile. Są dużo młodsi i bardziej zaangażowani trenerzy od Taty Martino, który by tylko dupe grzał przy grillu i klepał zawodników po ramieniu...
0
Chociażby Mascherano za Biglię :)
Lucas Romero - młody gracz z Velez. Chwalony co mecz, noty jego imponujące. Mówi się o nim, że będzie następcą Mascherano. Nawet chłopak powołania nie dostał...
Dalej - młody Kranevitter mógłby zagrać na DMie :) a zamiast niego wyżej można wstawić jakiegoś naprawdę fajnego i kreatywnego pomocnika. Kto dalej ? Agusto Fernandez - genialny cofnięty pomocnik. Dużo bardziej kreatywny w ataku niż Biglia, a pomijany do tej pory. Fenomenalne noty z Celty/Atleti.
Lepiej stawiać na 'doświadczonych' czyli non stop to samo - Gago, Biglia, Lavezzi, Palacio, Hiquain...itd itp. Ile razy oni dali dupy, a dalej w kadrze są...
0
Argentyna ma naprawdę niesamowity potencjał, trochę marnowany przez Martino ale jednak jakby zebrac tych młodych piłkarzy tj: Rulli, Funes Mori, Jonathan Silva, Vangioni, Kranevitter, Pastore, Lamela, Dybala, Correa, Vietto.
A potem dorzucić do nich starszych i doświadczonych graczy - Messi, Mascherano, Rojo, Otamendi, Zabaleta, Di Maria, Hiquain, Tevez.
Naprawdę kadra bardzo mocna, jakby to poukładał ktoś z głową - taki Simeone. To byliby nie do ogrania. Potencjał największy, nie widzę innej kadry, która ma tyle czołowych i utalentowanych graczy. Spójrzmy na ofensywę - Messi, Lavezzi, Tevez, Hiquain, Aguero, Vietto, Correa, Di Maria, Lamela, Pastore, Dybala. To tak na szybkości wyliczając mamy 11 graczy ofensywnych klasy światowej.
0
Dybala...
Pastore...
Lamela...
Eh, takie marnowanie potencjału kadry na rzecz podstarzałego Biglii, Banegi, słabego w kadrze Aguero...
Po co to powoływać takiego Dybale ? Skoro i tak na ławie będzie siedział...
1
Dajcie się chłopakowi wyżyć, poczytał troche w necie o imigrantach i religii pokoju, jedynego araba widział raz w życiu w budzie z kebsem to i się ponapinać musi :)
45
Mam kumpla, który mieszka od roku w Belgii (w Brukseli). Wyjechał tam za dziewczyną, która jest Polką ale od 8 lat mieszka tam, poznali się w Polsce kiedy ona wróciła na wakacje tutaj, no i jakoś tak się zakochali, raz drugi pojechał, aż rok temu się zdecydował przeprowadzić tam - 'a no bo praca lepsza i łatwiej o tą pracę, zarobki też dużo lepsze. Życie lepsze'. No i pojechał chłopak. Gadam z nim kilka razy w miesiącu na fb co tam i jak tam, siedzi tam już rok i mówi, że czuje się jak w horrorze, z dnia na dzień coraz gorzej. 2 razy miał wracać, raz zrezygnował sam z pół roku temu, a potem po zamachach we Francji miał wracać z dziewczyną, ale że w Belgii też była panika, pozamykali lotniska wtedy i mieli lot odwołany. Uspokoiło się jakoś pomału więc zostali do teraz. Dzisiaj z nim znowu gadałem, pytałem czy nic im się nie stało, bo dzisiaj te zamachy. Na szczęście nie ucierpieli, ale wracają do kraju. Wolą mieć tutaj mniej, ale być spokojnym. Opowiadał, że od zamachów we Francji ludzie tutaj żyją w takim STRACHU, że głowa mała. On sam z dziewczyną się boją wychodzić gdziekolwiek oprócz do roboty. Mówi, że ANI RAZU nie był nigdzie poza domem od 4-5 miesięcy, tylko do pracy i z powrotem (po drodze szybkie zakupy żeby było co jeść w domu). Oni się boją wyjść do sklepu. Mówi, że to jest totalny horror, codziennie budzisz się spocony jak wstajesz rano do pracy, idziesz do tej roboty z myślą 'czy dzisiaj zginiesz', a tzw 'brudasów' jest tam bardzo wielu, na każdym kroku - to mówi, że jak ich ludzie mijają to gacie obsrane, a wręcz - widział sytuacje - w których ludzie w biały dzień spieprzali mijając arabów. Po prostu zobaczyli w metrze araba i przesiadali się do innych działów, było tak, że w jednym przedziale siedziało 30 osób, a w przedziale obok 3 osoby i jakiś 2 arabów.
0
Wole mieć 2000zł na koncie w Polsce, niż 5000 euro we Francji i codziennie obsrane gacie czy 'przypadkiem żona lub córka, która wyszła do pracy/szkoły nie została wysadzona w powietrze'.
1
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Gdzieś w zwykły dzień zamach to co innego niż Euro czy ŚDM. Tam będzie 10 policjantów na 1 cywila, jak zapowiadali. Podobno ma być sprawdzane wszystko już na 500 metrów przed stadionem - od majtek, aż po kanapki. Tam będzie tak wszystko dopilnowane, że nawet mucha się nie przedrze, nie mówiąc o zamachowcu.
0
Napinasz się niczym Ronaldo po karniaku :) troche luzu kolego.
0
Mamy Cię ! Widać, że nie kibicowałeś w epoce Ronaldinho stawiając Neymara i Suareza wyżej :)
1
Slaba Sevilla, slaby Real, slaby sedzia. Tak jednym okiem ogladam, ale mecz padaka.
0
Całkiem możliwe. On jest niedoceniany tam strasznie, nie mówie, że jest jakimś wirtuozem - ale naprawdę fajny grajek, a bez niego będzie znowu taktyka 4-2-4 albo 4-1-5 bez żadnych pomocników w środku :D
0
Ja mam X2, dzisiaj śmiało poleciałem, bo wszystko co na koncie sts miałem rzuciłem :D 150 zł, po kursie 2,4 - 320 zł do wyjęcia. I wcześniej 10 zł rzuciłem na Southampton - Liverpool obie strzelą, Villarreal - Barca obie strzelą, Tottenham handicap i Juve handicap więc troche wpadło już dzisiaj, ale Sevilla mogłaby jeszcze bardziej osłodzić dzień, bo się trochę zepsuł po tym remisie Barcy :)