La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1212 Culés

0

Argentyna ma naprawdę niesamowity potencjał, trochę marnowany przez Martino ale jednak jakby zebrac tych młodych piłkarzy tj: Rulli, Funes Mori, Jonathan Silva, Vangioni, Kranevitter, Pastore, Lamela, Dybala, Correa, Vietto.
A potem dorzucić do nich starszych i doświadczonych graczy - Messi, Mascherano, Rojo, Otamendi, Zabaleta, Di Maria, Hiquain, Tevez.
Naprawdę kadra bardzo mocna, jakby to poukładał ktoś z głową - taki Simeone. To byliby nie do ogrania. Potencjał największy, nie widzę innej kadry, która ma tyle czołowych i utalentowanych graczy. Spójrzmy na ofensywę - Messi, Lavezzi, Tevez, Hiquain, Aguero, Vietto, Correa, Di Maria, Lamela, Pastore, Dybala. To tak na szybkości wyliczając mamy 11 graczy ofensywnych klasy światowej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?