0

Bardziej od słabszej formy Barcelony.

1

Arda. Miał może nie setkę - ale 90% sytuację i strzelił na oślep przed siebie z 5-6 metrów. A za chwilę druga akcja, bierze gościa 1 vs 1 i po prostu gubi piłkę jak dziecko z podstawówki.

0

Mają Rulliego, mogli szybko zapomnieć.

0

Już w tym momencie DRŻE o wynik z Atletico. Na ten moment jesteśmy po prostu słabi i mimo, że calutkim sercem będę za Barceloną to pieniądze postawiłbym na Atletico.

0

Dani Alves, najlepszy obrońca ostatniej dekady, teraz kiedy na karku ma już swoje lata jest niesamowicie, wręcz śmiesznie wolny...
Myślę, że jakieś hmm...hmm..100% skrzydłowych go spokojnie dogoni i przegoni.

0

IDENTYCZNY mecz nam się szykuje jak rok temu na Anoeta - bramka Sociedad na początku i bicie głową w mur Barcy.

0

Messi deja vu z Atletico - z 8 metrów strzela i 10 metrów 'obok' bramki...

0

Szybko Sociedad zaczyna swój koncert przeciwko Barcelonie :)

0

Jeżeli Koke jest słaby to Messi nie zasłużył na żadną ze swoich Złotych Piłek.

3

No to mamy godzinę 20, zaraz ruszy studio meczowe więc 1 browarek z lodówki otwarty i jedziemy z naszą Barcą :)

Tydzień temu zaczęliśmy najważniejsze mecze sezonu, porażka z Realem była przybijająca, ale ten mecz nie był ważny tak jak ten w środku tygodnia - który po męczarniach ale jednak jest wygrany. Przed nami 3 test - drużyna rywala kadrowo niby najsłabsza ale...no właśnie, jest to jedno ale - nie pokonaliśmy ich na Anoeta od 7 lat, a przez ten czas zrobiliśmy sobie z Bernabeu i Calderon boiska treningowe. Więc czas na przełamanie tej cholernej klątwy i umocnienie się na pozycji lidera (obecnie 3 punkty i 4 punkty straty odpowiednio Atletico i Realu).



Plan idealny:

- wygrana i 3 punkty

- bez kontuzji

- przy dobrym wyniku zmiany, dać odpocząć przed środą Busiemu, Pique, Mascherano lub ewentualnie Neymarowi/Alvesowi .

3

Genialny pomocnik, naturalny zastępca Xaviego dla Hiszpanów, bo to ten sam profil - rozgrywający, magiczne ostatnie podania i bardzo głęboko cofający się od obrony. Jeszcze ze 2-3 sezonu takiego progresu jaki zalicza i wejdzie na poziom naszego Generała :)

0

Już jakieś 15 minut temu :D

0

Ja mając z tyłu głowy najważniejszy mecz w kwietniu w środę to w ogóle wolałbym Verme za Masche, Bartre za Pique, Adriano na LO oraz Roberto na DP zamiast Busiego.

0

Asensio jaki kocur, więcej asyst od takiego Kroosa, Isco czy Pereza - a przecież klub dużo słabszy. Kroos też nieźle jak na 'gościa podającego tylko do tyłu', a mówi się, że gra strasznie schowany z tyłu, nie umie bronić i nic nie daje w ataku, a tutaj 8 asyst. No i nasz Leo jak nadgonił - przed kontuzją miał chyba 2 asysty , a teraz czołówka. To samo Bale - nie wiem czy on zagrał chociażby 50% spotkań w LL, a wszędzie jest w czołówce.

0

U, też jak Atleti z małymi zmianami. W zasadzie tylko bez Iniesty i Rakiticia. Czyli w środe obie drużyny zmęczone będą, nie tylko my.

6

Czyli Barca - a my będziemy zdziwieni, że są geniusze, którzy umieją obronić tryplet :D

0

Dobrą zaliczkę to miała Barcelona na wyjeździe z Arsenalem. A tutaj wpadnie byle jaki farfocel na 1:0 w którąkolwiek stronę i jest po zaliczce.

0

No i miał rację - bo jakby strzelili to Wilki by się posrały, ale nie strzelili i Wilki ich rozszarpały.

0

Jakbym to wiedział to pewnie już bym w stsach 3 godzinę stał i wszystkie możliwe zakłady na City rzucał :)

0

Jeśli dzisiaj zdobędziemy 3 punkty to będę człowiekiem niemalże pewnym Mistrzostwa. Ale jeśli stracimy - to wszystko może się zdarzyć, wystarczy jakaś porażka przypadkowa nawet, remis z Valencią np i papa liderowanie.

0

Mi się wydaje, że dadzą radę. U siebie wyjdą na bank na 120% zmotywowani i naładowani energią - wiecie sami jak to jest jak się chce remontade przeprowadzić. Będą od razu cisnąć pressingiem, grać ostro i pewnie do 30 minuty coś wpadnie, a wtedy niestety wg mnie Wolfsburg się zwyczajnie...zesra. Do tego dzisiaj z ośmioma zmianami w składzie zagrali na odpoczynku, a Wilki wyszły na ligowy mecz podstawową 11 (oprócz Draxlera).

0

Mamy przed sobą Sociedad z którym nie wygraliśmy u nich od 7 lat, potem ciężką Valencią i jeszcze kilka ciężkich spotkań - ogólnie terminarz nie do pozazdroszczenia (dodając do tego finał PK i conajmniej 1 a być może 3 mecze w LM). Real ma z górki do końca sezonu, Atleti taki średni terminarz. A więc my dzisiaj nie daj Boże tracimy punkty (co jest bardzo prawdopodobne, bo będą rotację) to Real ma już tylko 4 punkty, a ATM 3 punkty straty. Przy 5 kolejkach do końca to jest śmieszna strata. Liga jest otwarta wg mnie. Dzisiejszy mecz powiem nam wszystko - jak stracimy punkty na San Sebastian to liga będzie po prostu otwarta dla 3 drużyn, każdy będzie walczył do końca. Jak dzisiaj to wygramy - to będzie milowy krok w stronę Mistrzostwa.

0

Hm...Real z 8 zmianami w 1 składzie, wypoczęli przed Wolfsburgiem...a Wilki ? Już do LM nie awansują przez ligę, a wyszli u siebie z Mainz...z 2 zmianami w składzie.

0

Raczej nie, taki sam skład jak z nami wyszedł - grają na full, bo wiedzą, że liga jest otwarta.

3

Jednak kibice Realu mają troszkę więcej klasy od naszych - u nas zawsze obelgi na Ronaldo i na Real, a tam jak Messi czymś poczaruje albo Barca ładnie rywala pociśnie to można bardzo często przeczytać, że 'Messi magik' czy 'Barca miazdzy, sa najlepsi na swiecie'. U nas zawsze jak Real wygra mecz to fart/sędzia, a jak wygra jakiś tytuł to w ogóle się burza robi.

3

No właśnie jedno wiążę się z drugim - Real wygrał z Eibar mocną rezerwą, a my gramy na Anoeta gdzie możemy wrócić z niczym i zrobi się -3 i -4. Doprowadziliśmy do sytuacji, w której znów trzeba zerkać na wyniki Realu i Atletico, bo nie mamy tych 12 punktów przewagi i nie można nic olewać...

3

Zawsze jest - to nie Real wygrał mecz/puchar tylko przeciwnik go przegrał :D

To nie Real wygrał Klasyk tylko Barca przegrała :D to nie Real wygrał LM tylko Atletico przegrało :D

0

Już po raz kolejny. Z Benficą zagrał straszną padakę. Nie da się utrzymać kosmicznego poziomu przez cały rok - przykładem jest np Suarez. To samo tyczy się zespołów - można grać 7 miesięcy perfekcyjnie, ale przyjdzie spadek formy jak np u nas.

0

Z mojego punktu widzenia zostało 6 kolejek czyli 18 punktów do zdobycia, a Real ma 7 punktów straty i terminarz ZDECYDOWANIE po swojej stronie. Nie wiem kto Cię uczył matematyki, ale raczej nikt mądry to nie był :)

0

Mnie 0:1 na farcie ucieszy, ale ludzie chcą golead samego Messiego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?